לימודי חדשנות ויזמות לתואר דו חוגי באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר
לימודי חדשנות ויזמות לתואר דו חוגי באקדמית רמת גן

לימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון דו-חוגי - האקדמית רמת גן


הפתרונות המבריקים של מחר

 

מתחילים בפברואר 2021 ומרויחים שנה

 

שוק העבודה של היום הוא דינמי מאי פעם. ארגונים שמעוניינים להתבלט ולפרוץ קדימה חייבים להמציא את עצמם מחדש באופן מתמיד, לפתח פתרונות מקוריים ולהתמודד עם אתגרים חדשים בכל יום. בסל המיומנויות שחשוב לכל עובד ולכל מנהל נמצאים היום היזמות והחדשנות. חברות מצפות כי העובדים בהן יחשבו מחוץ לקופסא, יזמות שינויים ויציעו רעיונות חדשניים ומהפכניים וידעו ליישם אותם בשטח כדי להוביל את הארגון ליתרון בתחרות הרבה במשק.


מי שחולמים לפרוץ גבולות ולהפוך רעיונות מבריקים ולמציאות יכולים לקבל את הכלים לכך בתכנית ללימודי חדשנות ויזמות לתואר ראשון באקדמית רמת גן, זוהי תכנית לימודים דו חוגית אשר אותה הסטודנטים יכולים לשלב עם לימודי ניהול לתואר ראשון. במהלך לימודיהם, התלמידים מקבלים מגוון של מיומנויות ביזמות דרכם הם יכולים לתכנן ולפתח פתרונות יעילים שיש בכוחם לסייע לארגונים לפרוץ קדימה ולשגשג במשק הדינמי של היום. הכלים שנלמדים יכולים גם לסייע לבוגרים לפתוח מגוון של דלתות בשוק העבודה בתום הלימודים.

 


תכנית הלימודים


התכנית באה לפתח כישורי יזמות עסקית בקרב הסטודנטים והיא שואפת להעצים אותם להובלת תהליכים יצירתיים וחדשניים בשלל מערכות ארגוניות, ולפתח יוזמות בתחומי הכלכלה, החברה, הטכנולוגיה והתעשייה. במהלך הלימודים דנים במגוון של סוגיות חשובות בתחום היזמות, בהן בהיבטים המסחריים של היזמות, בתהליכי תכנון אסטרטגי, בעקרונות לחשיבה יצירתית בחדשנות וכן בכלים לפיתוח עסקי יעיל ולחיזוי טכנולוגי.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית הדו חוגית ללימודי חדשנות ויזמות הוא כשלוש שנים. התכנית מתקיימת במסלול לימודי ערב. הלימודים כוללים שלל קורסים ולקראת סיומם משתתפים בסמינר ועורכים פרויקט גמר בו מיישמים את המתודולוגיות הנלמדות.


על מוסד הלימוד


האקדמית רמת גן היא מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, כיום לומדים במכללה זו כ - 2,400 סטודנטים במגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון ולתואר שני בענפי הבריאות, הניהול, הכלכלה ומשאבי האנוש. בין המסלולים אשר מתקיימים במכללה אפשר למנות לימודי סיעוד, לימודי ניהול מערכות מידע, לימודי ייעוץ חינוכי, לימודי מנהל משאבי אנוש ולימודי כלכלה שמתקיימים בתכנית דו חוגית. כמו כן, פועלות תכניות לתואר שני בייעוץ חינוכי ולתואר שני במנהל מערכות בריאות. דרך תכניות הלימוד המגוונות שואפים במוסד הלימוד לסייע לבוגרים להשתלב במבחר תפקידים מבוקשים בשוק העבודה וכן לתרום לקידום של שינוי וצמיחה בחברה הישראלית.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו צריכים להציג תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 80. לחלופין, יכולים להתקבל מועמדים בעלי זכאות לתעודת בגרות וציון של לפחות 550 בפסיכומטרי.


תעודה


לסטודנטים אשר עומדים בהצלחה בכל החובות במהלך הלימודים ומסיימים את התכנית בהצלחה ניתן תואר ראשון דו חוגי בחדשנות ויזמות BA, אשר ניתן על ידי האקדמית רמת גן.

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן
עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן