הסבת אקדמאים לסיעוד באקדמית רמת גן

שירות אישי - צור קשר
הסבת אקדמאים לסיעוד באקדמית רמת גן

הסבת אקדמאים לסיעוד באקדמית רמת גן


הבריאות שלהם בידיים שלכם

 

לאחים ולאחיות יש חשיבות רבה מאין כמותה במערכת הבריאות, הם מהווים חוליה שמקשרת בין רופאים ומטופלים ומעניקים טיפול חיוני וחשוב משלל סוגים. העבודה בבתי חולים, בקופות חולים ובמרכזים רפואיים היא מאתגרת אך גם טומנת בחובה סיפוק רב ואפשרות לסייע לאנשים אחרים על בסיסי יום יומי ואף להציל חיי אדם.


בשנים האחרונות הולך ועולה הביקוש לעובדים בתחום הסיעוד והתחום גם מושך אליו יותר ויותר אקדמאים, שמעוניינים במקצוע עם תחושת שליחות וטיפול בזולת. התפקידים בתחום הסיעוד הם רבים ומגוונים, כאשר לאחים ולאחיות יש שלל אפיקים להתקדם אליהם בהמשך דרכם בבתי החולים, כגון טיפול נמרץ, מיילדות ורפואה דחופה.


באקדמית רמת גן מציעים תכנית להסבת אקדמאים לסיעוד.

 

מסלול הסבת האקדמאים מעניק לבוגריו תואר ראשון בסיעוד וכן תעודת הסמכה מטעם משרד הבריאות, מה שיכול להוות יתרון עבורם בצאתם לשוק העבודה דרך פתיחת דלת לאפשרויות קידום מקצועיות.

  

מחזור לימודים נוסף ייפתח בפברואר 2021 - מספר המקומות מוגבל


תכנית הלימודים


בתחילתה של התכנית הסטודנטים לומדים על סוגיות בסיעוד, במדעי הרפואה ובמדעי החברה. לאחר מכן, הם מעמיקים במיומנויות תיאורטיות וקליניות שחיוניות לעבודה עם חולים ממגוון אוכלוסיות וגילים בבתי חולים ובמרפאות. הם סוקרים שלל תחומי דעת כגון כימיה וביוכימיה, פרמקולוגיה קלינית, אנטומיה ופיזיולוגיה, ווירולוגיה ואימונולוגיה.


מתכונת הלימוד


תכנית ההסבה לסיעוד בנויה במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של אקדמאים והיא מאפשרת לשלב בין הלימודים לבין עבודה וחיי המשפחה. המסלול נפרש על פני כשנתיים וארבעה חודשים, השיעורים בו מרוכזים בשלושה ימים במהלך השבוע.


בתכנית נלמדים קורסים עיוניים והחל מהשנה השנייה מתקיימים גם לימודים קליניים והתנסויות קליניות, אשר נערכים במוסדות בריאות כגון מרכזים רפואיים ומרפאות ברחבי הארץ. במהלך התכנית התלמידים גם מקבלים הכנה לקראת מבחני הרישוי של משרד הבריאות להסמכת אחיות.


על מוסד הלימוד


באקדמית רמת גן נלמדות תכניות מגוונות לתואר ראשון ולתואר שני בתחומים מבוקשים. דרך מסלולי הלימוד שואפים להכשיר את התלמידים להשתלבות בתפקידים משמעותיים במשק הישראלי. בין תכניות הלימוד במכללה אפשר למנות לימודי סיעוד, ניהול בריאות, מערכות מידע, ייעוץ חינוכי, משאבי אנוש, חברה והתנהגות, ניהול, כלכלה וחדשנות ויזמות. הסטודנטים במכללה יכולים להיעזר במגוון של מלגות כדי לסייע במימון עלויות שכר הלימוד.


תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה כוללים, בין היתר, תעודת בוגר תואר ראשון בממוצע 75 או יותר. מספר המקומות מוגבל, אך ניתנת אפשרות למי שממוצעם 70-75 להגיש בקשה למועמדות חריגה, ולהעביר את בקשתם לועדת חריגים.

 

תעודה


לסטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את התכנית ועומדים בכל חובותיהם ניתן תואר ראשון בוגר בסיעוד ותעודת אחות מוסמכת על ידי האקדמית רמת גן. כדי לקבל את ההסמכות הללו יש צורך לעבור בהצלחה את בחינת הרישוי הממשלתית שעורך משרד הבריאות.

למידע נוסף לחצו: האקדמית רמת גן
עוד מסלולי לימוד - האקדמית רמת גן