רוצה פרטים על הנדסאי בניין בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית בצפון הארץ - הנדסאי בניין

רוצה לדעת על הנדסאי בניין בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי בניין באזור הצפון


מחפשים לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית בחיפה? בגליל?


בין עמודי התווך של המשק בארץ נמצא תחום הבנייה. פרויקטים בבנייה מהותיים למגזר הציבורי, התעשייתי, הביטחוני, החקלאי וגם הפרטי והם תורמים לבניית החוסן של המדינה ולקידום התשתיות שלה. להנדסאים יש תפקיד חשוב במהפכת הנדל"ן הזו. כדי לקחת חלק במגמת הפיתוח יש צורך להשלים הכשרת הנדסאים שמעניקה כלים פרקטיים וידע רב אודות פרויקטים , חומרים ומיומנויות ניהול.


תושבי הצפון שמחפשים תכניות לימודי הנדסאי בניין יכולים למצוא בתי ספר להנדסאים בשלל ערים באזור. מוסדות הלימוד ממוקמים בחיפה, בקריות, בגליל העליון והתחתון ובאצבע הגליל, במטרה לאפשר לימודים נוחים לתושבי האזור. סטודנטים עובדים יכולים לבחור גם בהכשרות ערב, שמאפשרות לרכוש כלים לקריירה במסלול נוח.

 


לימודי הנדסאי בניין בחיפה

 

מכללת עתיד

 

למכללת עתיד שתי שלוחות בצפון הארץ - בערים חיפה ומעלות. סטודנטים במסלול הנדסאי בניין המשלימים את הלימודים במגמת ניהול הבנייה, יכולים להמשיך למגמת תכנון מבנים וכך להרחיב ולהעמיק את הידע שברשותם. משך הלימודים בין שנתיים לשלוש שנים.


המכללה למינהל


בשלוחת היער חיפה של המכללה למינהל מתקיימים לימודי הנדסה אזרחית בהתמחות ניהול הבנייה. תכנית זו מקיפה שלל מיומנויות ניהוליות כגון ניהול כלכלי, עסקי ותפעולי של אתרי בנייה ופרויקטים.


ניתן ללמוד בתכנית לימודי בוקר שאורכה ארבעה סמסטרים או במסלול ערב להנדסאים שנמשך שישה סמסטרים. בוגרי המגמה לניהול הבנייה שמעוניינים בהסמכה נוספת יכולים גם ללמוד בתכנית הנדסאי אזרחי בהתמחות תכנון מבנים. תכנית זו מאפשרת לבוגרים להירשם גם במדור תכנון המבנים של פנקס ההנדסאים והוא נמשך סמסטר אחד. במכללה זו אפשר ללמוד גם בתכניות כגון לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ולימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.


הנדסאים בטכניון


לימודי הנדסאי בניין בבית הספר הארצי להנדסאים של הטכניון בחיפה מתקיימים כתכנית בוקר או ערב לבחירת הסטודנטים. מוסף על כך, אפשר ללמוד בתכניות נוספות כגון הנדסאי תוכנה, הנדסאי חשמל, הנדסאי קירור ומיזוג אוויר, הנדסאי מכונות, הנדסאי עיצוב מדיה, הנדסאי תעשייה וניהול והנדסאי אלקטרוניקה. מתקיימת גם מכינה להנדסאים, מכינה טכנולוגית שמטרתה לשפר את סיכויי הקבלה לתכניות הלימוד.

 


לימודי הנדסאי בניין בגליל העליון והתחתון


המכללה הטכנולוגית תל חי


במכללה זו שבאצבע הגליל אפשר ללמוד לימודי הנדסאי בניין במסלול בוקר או ערב. ישנה אפשרות להוסיף סמסטר נוסף בן כ - 320 שעות ובו ללמוד גם להסמכת הנדסאי בניין בהתמחות תכנון המבנים.


חטיבת העיצוב של המכללה כוללת גם הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים והנדסאי אדריכלות נוף. מוסד זה מציע גם לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי חשמל ולימודי הנדסאי תוכנה.


המכללה הטכנולוגית כנרת


לימודי הנדסאי בניין במכללה הטכנולוגית כנרת באים להכשיר הנדסאי בניין מיומנים ששמים דגש על בנייה ייחודית וסביבתית. זהו מסלול ללימודי ערב להנדסאים, שאורכו שלוש שנים ובו נערכים שיעורים בשני ימים בשבוע וביום שישי בבוקר. מוסד הלימוד מציע גם לימודי הנדסאי סאונד, הנדסאי טכנולוגיות מים, הנדסאי חשמל והנדסאי תעשייה וניהול במגמות התמחות שונות.


המכללה האזורית צפת


לימודי הנדסאי בנין במכללה האזורית צפת, שממוקמת בגליל העליון, מתקיימים במשך שלוש שנים בתכנית ערב, בה נערכים מפגשים שלוש פעמים בשבוע. התכנית משלבת פרויקטים משעיים, עבודה בסדנאות שרטוט וסיורים לימודיים.


במכללה פועלות גם תכניות כגון הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי חשמל והנדסאי תעשייה וניהול. נוסף על כך, מפעיל מוסד הלימוד יחידה ללימודי תעודה בה מתקיימים קורסים בתחומים כניהול, חשבונאות, מזכירות ומחשבים.

 


לימודי הנדסאי בניין בקריות


מכללת אורט קריית ביאליק


באורט קריית ביאליק אפשר ללמוד במגמת הנדסאי בניין בהתמחות ביצוע מבנים או בהתמחות תכנון המבנים. לפי דרישות מה"ט, ניתן להמשיך למסלול תכנון מבנים לאחר עמידה בכל החובות בתכנית ניהול הבנייה והביצוע. זוהי תכנית לימודי ערב להנדסאים שמתפרשת על פני כשלוש שנות לימוד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנדסאי בניין בצפון?

רוצה לדעת יותר על הנדסאי בניין בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד הנדסאי בניין בצפון
שאלות הגולשים בנושא
הנדסאי בניין - האם זה מקצוע מבוקש?
הנדסאי בניין-תוכנה
הנדסאי בניין או מהנדס בניין?
סמכויות מהנדס בניין לעומת הנדסאי בניין
מה כדאי - הנדסאי בניין או חשמל?
הגנה פרוייקט הנדסאי בניין
לימודי הנדסאי בניין - רמת פיזיקה ומתמטיקה