רוצה פרטים על נרשמים ללימודים? עצור!?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כבר נרשמת ללימודים? ... רגע לפני

אז החלטתם ללכת על זה ולהירשם לאוניברסיטה או למכללה. קודם כל תהיו בטוחים שאתם פועלים נכון. השכלה אקדמית הפכה להכרח בשנים האחרונות, לא פחות מאשר תעודת בגרות. בשנות ה - 2000, מי שאין לו תואר ראשון נמצא בדרך כלל הרחק מאחור. לבעלי ההשכלה האקדמית יש יתרון ברור בשוק העבודה, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לפני שנרשמים ללימודים יש 3 נושאים עיקריים שצריכים להיות ברורים:
1. מהו התחום או המקצוע אותו אתם רוצים ללמוד?
2. היכן אתם מעדיפים ללמוד (אוניברסיטה או מכללה, בצפון או בדרום, בעיר גדולה או בישוב הפריפריה)?
3. האם אתם עומדים בתנאי הקבלה?

לאחר שתבררו את כל הנתונים הללו, תהיה מוכנים יותר לקראת ההרשמה ולא תפספסו דבר. זכרו כי ידע הוא כוח, ולפני שנרשמים ללימודים צריך לצבור כמה שיותר מידע. לאחר שתחליטו לאיזה חוג להירשם ולאיזו אוניברסיטה או מכללה, חשוב לברר גם את אפשרויות המגורים והעבודה באזור בו בחרתם ללמוד. 

איזה תחום הלימודים?

החליטו מהו הכיוון שלכם. האם אתם רוצים להיות עורכי דין או אולי אנשי היי טק? מורים או מדריכי טיולים? רואי חשבון או במאים? האפשרויות הן רבות. כיום ניתן להשלים תואר ראשון במגוון רחב מאוד של תחומים.

 

בפני הסטודנטים לעתיד פתוחים אין ספור אפשרויות – משפטים, תקשורת, חשבונאות, פסיכולוגיה, כלכלה, מדעי המחשב, מדעי ההתנהגות, ביוטכנולוגיה, מינהל עסקים, סוציולוגיה, מדעי החברה, תעשיה וניהול, מדעי המדינה, מדעי הרוח, קורס הנהלת חשבונות, עבודה סוציאלית, קרימינולוגיה, אנתרופולוגיה, הנדסה, רפואה, אדריכלות, חינוך, קולנוע, הוראה... וזוהי רק רשימה חלקית.

חשוב לבחור בתחום לימודים הקרוב לליבכם ושיש לכם עניין בו. סטודנטים רבים, שלא עושים את ההכנה הנדרשת נוטים לעבור בין חוגים ובין פקולטות, לעיתים אף יותר מפעם אחת. אם תעשו מחקר מעמיק על התחום אותו אתם רוצים ללמוד, יש פחות סיכוי שזה יקרה גם לכם.

היכן ללמוד?

האפשרויות היום הן רבות, הרבה יותר מאשר בעבר. אם לפני עשור או שנים האפשרויות היו לימודים באוניברסיטה בלבד (ואלי בעוד מספר מצומצם של מכללות), כיום יש עשרות מכללות במגוון רחב של תחומים בהן ניתן ללמוד. עליכם להחליט קודם כל באיזה מקום בארץ אתם רוצים ללמוד ולאחר מכן לברר מהן האפשרויות במקום זה.

לאלו מבינכם שבחרו ללמוד באוניברסיטה אלה הן האפשרויות בישראל כיום: אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, הטכניון בחיפה, מכון ויצמן למדע ברחובות (מעניק תואר שני ומעלה) והאוניברסיטה הפתוחה (בעשרות קמפוסים הפזורים ברחבי הארץ).

אם בחרתם ללמוד במכללה? עשרות אפשרויות עומדות בפניכם בכל רחבי הארץ. חשוב לוודא שהאופי של המכללה ותחומי הלימוד הנלמדים בה יתאימו למה שאתם מחפשים.

תנאי קבלה

בכל תחום תנאי הקבלה הם שונים ובדרך כלל נקבעים על פי ההיצע והביקוש. ככל שחוג הוא מבוקש יותר, תנאי הקבלה הם קשים יותר. בכל אוניברסיטה או מכללה תנאי הקבלה הם שונים ויש לברר את התנאים לפני ההרשמה. וודאו כי הציון המשוכלל של הבגרות שלכם וציון הפסיכומטרי שלכם עומדים בתנאי הקבלה של המוסד האקדמי והחוג אליו אתם מבקשים להתקבל. חבל לבזבז דמי הרשמה על חוג שאין לכם סיכוי להתקבל אליו.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על נרשמים ללימודים? עצור!?

רוצה לדעת יותר על נרשמים ללימודים? עצור!?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד נרשמים ללימודים? עצור!
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם? 

שאלות הגולשים בנושא
לימודי רנטגנאות - תנאי קבלה
פסיכומטרי נמוך ותנאי קבלה
תנאי קבלה לאבחון דידקטי
עזרה בבחירת מקצוע - תנאי קבלה ושכר
תנאי קבלה להפרעות בתקשורת באריאל
תנאי קבלה ללימודי ריפוי בעיסוק
תואר ראשון בתזונה - תנאי קבלה
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!