סטודנטים מספרים איך זה ללמוד במכללת ספיר

16/11/2021 מאת: אנאבל אדמסקי (742 צפיות)

מה חושבים הסטודנטים שלומדים היום במכללה האקדמית ספיר על הלימודים? הנה מה שיש להם להגיד על המרצים, הקמפוס והסביבה, חיי החברה ועוד נושאים חשובים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודנטים מספרים על הלימודים במכללה האקדמית ספיר


הסטודנטים של המכללה האקדמית ספיר מספרים על לימודים מעניינים ומרצים שמבינים אותם, באים לקראתם וזמינים לשאלות. הם מספרים שספיר היא מקום רב תרבותי שבו אפשר לפגוש סטודנטים ממגוון של אוכלוסיות ומכל האזורים בארץ. גם האווירה במכללה מיוחדת והם מתארים קמפוס פסטורלי שמוקף מושבים וקיבוצים, וגם תרבות סטודנטיאלית עם המון אירועים וגם עשייה קהילתית.

 

מה אומרים הסטודנטים?


הנה מה שמספרים הסטודנטים של המכללה האקדמית ספיר:


עידו, סטודנט לקולנוע: "אני אוהב את ההבנה והקבלה של המרצים ואת השיעורים שמועברים ברוח טובה ובצורה מעניינת. ספיר היא מכללה מאוד מקבלת ומבינים סטודנטים שעובדים או משרתים במילואים."


נטלי, סטודנטית לתקשורת: "אוהבת את הרמה הלימודית והגיוון שיש בתכנית לתואר בתקשורת. אני נהנית לבוא ללימודים, גם ברמה החברתית. יש אחלה חבר'ה ואווירה, בעיקר למי שעוברים לגור בשדרות או בקיבוצים מסביב, אני ממליצה מאוד."

 


ספיר, סטודנטית לעבודה סוציאלית: "המרצים טובים, סובלניים לסטודנטים, זמינים במייל ובטלפון. יש אווירה טובה במכללה, מרחב לשבת ולנוח. יש המון סטודנטים ומגוון של תארים כך שבקלות אפשר למצוא את עצמך חבר לסטודנטים שלומדים דברים שונים ממך. בתור תושבת שדרות בשלוש השנים האחרונות אני מרגישה שהמכללה והסטודנטים הכניסו המון רוח לעיר, הרבה תרבות ויחסי ידידות עם התושבים, זה מרגש ומקסים בעיני."


צור, סטודנט לשיווק טכנולוגי: "אווירה נעימה ולימודית. החברים לספסל הלימודים איכותיים. יחס המרצים לסטודנטים הוא אישי, ניתן לדבר ישירות עם המרצה על כל דבר. הקמפוס ידידותי ונעים, מאוד ירוק ורחב. הוא מסודר בצורה טובה, הכל קרוב אחד לשני, אפשר להכיר את הקמפוס בקלות ובמהירות."


הילה, סטודנטית למינהל ומדיניות ציבורית: "ספיר הוא מקום נחמד עם אווירה טובה ויחס אישי מצד המרצים. יש התחשבות בסטודנטים. אני אוהבת את דרך הלימוד ואת האנרגיות של המרצים כשהם מעבירים את הקורסים."


לידור, סטודנטית לשיווק טכנולוגי: "המרצים תומכים ונאמנים לסטודנטים, יש היענות מהירה והרבה תרגולים. הקמפוס גדול ומפנק, עם אגודת סטודנטים תומכת ודואגת."


יונתן, סטודנט לשנה א' בהנדסה: "הכיתות יחסית קטנות ולכן היחס הוא אישי. אפשר לשאול את המרצים והמתרגלים שאלות. הכל בקמפוס נוח להגעה, שילוט ברור ואין בעיה עם חניה."


קארין, סטודנטית למינהל ומדיניות ציבורית: "אני אוהבת שיש המון תרגולים ולא רק הרצאות, דבר שעוזר מאוד להבין את החומר בצורה אמיתית ולא רק ללמוד בעל פה. יש אווירה ממש טובה בקמפוס, אנשים עוזרים אחד לשני בכל מה שצריך. המרצים נותנים יחס אישי ומסבירים כשהדברים לא מובנים. למרות שהקמפוס גדול פיזית ויש המון בניינים האווירה היא ביתית ויש הרגשה טובה."


יעקב, סטודנט למשפטים: "המרצים רציניים והסטודנטים איכותיים. רמת הלימודים בתכנית במשפטים גבוהה. הקמפוס הוא מקום גדול ומרווח, יש הרבה אופציות להשתלב, יש הרבה דשא."


מיכל, סטודנטית לקולנוע וטלוויזיה: "אני אוהבת את האווירה במכללה, את העידוד למעורבות חברתית ונתינה, הכרת השונה וקבלתו. הקמפוס מאוד גדול ומלא במגוון רחב של אנשים. יש הרבה מקומות לאכול, עזרה ושירות פסיכולוגי, שירות דיקן הסטודנטים. יחס אישי מהמרצים והמון סיוע."


מור, סטודנט לכלכלה וניהול: "היה חשוב לי מאוד חיי החברה והפעילות ואני יכול לומר שהמכללה אכן מקיימת פעילויות חברתיות מהנות. זאת מכללה גדולה עם סטודנטים מכל הסוגים והמגזרים, מה שיוצר היכרות חדשה עם אנשים רבים. יש צפוניים, דרומיים, חבר'ה והמרכז. בתור מישהו שגדל בשדרות היה לי מאוד מהנה לפגוש אנשים מרקעים שונים."


עוד על מכללת ספיר


במכללה האקדמית ספיר אפשר ללמוד תואר ראשון ושני, לימודי הנדסאים, לימודי תעודה וגם מכינות. המכללה נמצאת בנגב הצפון מערבי, במועצה האזורים שער הנגב, קרוב לשדרות. הקמפוס ממוקם באזור ירוק עם אווירה כפרית ושלווה, ליד מושבים וקיבוצים. במכללה שואפים ליצור אווירה סטודנטיאלית עם אירועים, פסטיבלים, התנדבות קהילתית ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 9/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים היום באריאל ומספרים על המרצים, הקמפוס, האווירה בלימודים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 7/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על המרכז האקדמי רופין? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים על הלימודים, הקמפוס וכל מה שחשוב לדעת. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין