סקר הסטודנטים הרשמי, שאלנו 29,169 סטודנטים איפה הכי כדאי ללמוד:
איך להשתמש בסקר?
באפשרותך לחפש לפי מקצוע לימודים כללי (משפטים או פסיכולוגיה) או לפי מוסד לימודים ספציפי (לוינסקי או פרס)
למשל: משפטים, פסיכולוגיה ...
חוות דעת של סטודנטים על המכללה האקדמית ספיר
התקבלו 687 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המכללה האקדמית ספיר
24/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

קשה העומס אך בד"כ מתחשבים

על הקמפוס

הקמפוס שלנו מגיש עזרה לכלל הסטודנטים שלו ללא הבדל דת גזע ומין, נגיש ומתחשב מאוד בהמון מקרים.

המכללה האקדמית ספיר
12/08/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את היחס של המרצים

על הקמפוס

מקום מפותח עם סגל של מרצים מעולה


טיפים מסטודנטים שכבר למדו
יהודית
אחלה מקום ממליצה מאוד
המכללה האקדמית ספיר
יהודית
לימודי לוגיסטיקה - ספיר
עבור סטודנטים לעתיד אני ממליצה בחום לבחור מקצוע אשר ירצו לעסוק בו לטווח הארוך ואשר רואים את עצמם בעתיד הרחוק עדיין אוהבים את מה שהם עושים, כיוון שכאשר אדם אוהב את מה שהוא עושה הוא יעשה אותו על הצד הטוב ביותר. לגבי מוסד לימודים, כאשר נעזרת בכל הגורמים הרלוונטיים אשר יכולים לסייע בבחירת התואר אותו תלמד והגעת להחלטה, יש לברור את מוסד הלימודים- עד כמה הוא מוכר, עד כמה המרצים בו טובים, האווירה הסטודנטיאלית טובה (חשוב לא פחות), הלימוד פרקטי להמשך, יש פרקטיקה בתואר עצמו שתוכל לסיים את התואר עם ניסיון. כמובן שהתהליך מתחיל עוד בתיכון בו חשוב להשקיע בבגרויות ולקבל ציונים די גבוהים אשר יסללו את דרככם לאקדמיה בצורה מיטבית וקלה יותר וימנעו מכם השלמת בגרויות ומכינות כלשהן- בזבוז זמן וכסף. בהצלחה!
המכללה האקדמית ספיר
עדן
מכללת ספיר - תקשורת
לבדוק היטב את המקצוע אותו אתם רוצים ללמוד והאם הוא מתאים לכם וכיצד הוא מסייע לכם בעתיד במציאת עבודה. רצוי להשקיע בבגרויות שיעמדו לעזרתכם בבוא היום ואולי אף יפתרו אתכם מלעשות פסיכומטרי. כדאי לעבוד לפני תחילת הלימודים כמה שיותר כי הלימודים דורשים המון כסף בנוסף לצרכים בסיסיים כמו מגורים אוכל וכדו. רוב הפעמים התואר אינו מאפשר עבודה במשרה מלאה או אפילו חלקית. כדאי להשקיע במטלות שהמכללה נותנת הן יעלו לכם את הממוצע במכללה. המכללה דורשת ממוצע כמה שיותר גבוה לכן כדאי לתת את המירב.
תפתחו לחברה במכללה. זה יסייע לכם ללמוד למבחנים לכתוב מטלות ובכלל חברה חשובה בלימודים. שיהיה בהצלחה.
המכללה האקדמית ספיר
תמר
מכללת ספיר - תקשורת
לימודי העבודה הסוציאלית בספיר הינם לימודים אינטסיביים מאוד, אני מאוד ממליצה להגיע אליהם לאחר שסקרתם את שאר מקומות הלימוד בארץ ומתוך בחירה מראש במסלול דורש. בנוסף, בשל האינטסיביות ומערכת השעות המלאה, מרבית הסטודנטים מתקשים לשלב עבודה חדשה ולכן אני ממליצה לעבוד לפני התואר ולחסוך כסף ובמידת האפשר לבקש מהמעסיק להפחית שעות ולהשאר במקום עבודה מוכר.- מקום חדש שאינו מכיר את הסטודנט, יעדיף עובד שיכול לעבוד שעות רבות. מבחינת אופי הלימודים- אני מעדיפה לכתוב ולסכם בשיעור באופן ידני ולא במחשב- כל אחד לפי נוחויותי, חישבו מראש אם המחשב אינו גורם לכם להסחות דעת במהלך השיעור.
המכללה האקדמית ספיר
תהילה
ספיר - עבודה סוציאלית
אני ממליצה לסטודנטים שעתידים ללמוד בספיר, לתכנן לעצמם מראש את דרכי ההגעה למכללה מאחר ועניין התחבורה הוא קצת בעייתי באזור (לפחות ממקומות מסויימים כמו הקיבוצים).
עוד הייתי ממליצה לא להוציא הרבה כסף על מגוון המזנונים שפזורים במכללה, מאחר וכל כמה מטרים ניתן למצוא מיקרוגל או מיחם עם מים רותחים, דרכם ניתן פשוט לחמם אוכל שהבאתם מהבית. מזין יותר וזול יותר.
כמו כן הייתי ממליצה בחום לנצל את ההנחה שניתנת לנו הסטודנטים בחדר הכושר במכללה. מדובר במחיר מצחיק למנוי שנתי, ואין כמו לחלץ עצמות אחרי יום לימודים ארוך :)
המכללה האקדמית ספיר
רוני
ספיר - שנה א` בהנדסה
קחו את הכל בקלות, כדאי להשקיע בעבודות מה שעוזר בהמשך גם במבחנים ולהבין לאט לאט איך הדברים עובדים, כמו בצבא עד שמבינים את ההיררכיה הסלנג ומה בעצם רוצים ממך. והטיפ הכי טוב למי שנאכל עם עצמו מה ללמוד ומה הוא רוצה לעשות בעתיד אבל למעשה לא עושים שום צעד ושורפים עוד שנה בתקווה לגלות מה ייעודם - זה לא יקרה ברוב המקרים, תתחילו את התואר שהכי נראה לכם! יחד עם הזמן והלימודים יפתחו לכם דרכי חשיבה שונות והצ׳אקרה תשתחרר! רק אז תבינו מה מעניין אתכם באמת! ותתפלאו שאולי זה מה שאתם עושים ולומדים באותו הרגע.
המכללה האקדמית ספיר
אוהד
מכללת ספיר - תקשורת
ללמוד את מה אוהבים ולמצוא עיסוק בזה, אם קיימת אפשרות רק ללמוד זה מצויין זה החלום שלי אז לסיים את הלימודים בזמן הכי קצר שיש ללא הפסקות אם לא מתאפשר לא לעבוד לשלב עם משרה חלקית ובכל זאת לסיים את הלימודים ללא הפסקות. החיים הם קצרים ורוצים להספיק לעשות הרבה דברים והחשוב ביותר הוא לעסוק במה שאוהבים ולהרוויח מזה מספיק כסף. כי רוב הזמן אנחנו נמצאים בעבודה וחבל לבזבז את נזמן הזה על משהו שיש בו צורך רק להביא פרנסה הביתה אלא גם להנות מזה. מאחלת לכולם להגשים את חלומותיכם!
המכללה האקדמית ספיר
טמרה
מכללת ספיר - תקשורת
לא לוותר לעצמך, גם אם קשה. ללכת עם המטרה שלך ולהסתכל כל הזמן קדימה. גם אם יש קושי כלכלי או קושי לימודי וגם אם יש מכשולים בדרך לא לוותר לעצמך. כי בסופו של דבר המטרה הסופית-רכישת המקצוע אליו ליבך משתוקק - שווה את כל המאמץ. יהיה קשה ואני גם מכינה את עצמי לכך אך עם זאת אני יודעת שעם כל הקשיים הרבים אני אצליח כי הפעם אני אוכיח לעצמי ואני לא אוותר. אני ממליצה להתאמץ לא לפחד להסתכל רחוק ולשאוף למצוינות. כולנו יכולים לעשות הכל, רק אם נרצה ורק אם נאמין בכך.
המכללה האקדמית ספיר
מאיה
ספיר - מכינה קדם אקדמית
להגיע עם ראש פתוח, להנות מהתקופה של התואר הראשון. אם באתם כמוני ישירות אחריי צבא, אז אל. תטיילו, תחוו. אני משלים את החסר בטיולים במהלך התואר אך טיול של כמה חודשים עם עצמי בדרום אמריקה עוד לא עשיתי. טיפ נוסף, בשנה הראשונה בתואר בספיר לא צריכה להיות בעיה בעבודה חלקית מאחר ולומדים שלושה ימים בשבוע, שנה ב' נראית קצת יותר אינטרסבית אבל אני מקווה שאסתדר. בכל מקרה - לימודים מעל הכל ואם לא מסתדר, אז התואר בא קודם.
המכללה האקדמית ספיר
רועי
ספיר - משפטים
כדי ללמוד במסלול זה יש לחסוך המון כסף לפני כיוון שיש בעיה להתקבל למקומות עבודה כאשר לומדים 4 ימים בשבוע. דבר נוסף צריך להגיע עם מוטיבציה גבוהה ושאיפה גבוהה להצלחה כיוון שהלימודים לא קלים ומצריכים השקעה כמו למשל בעבודות הגשה שיש להגיש פעם בשבוע. למי שמעוניין בתואר שצריך להשקיע בו ולהרוויחו ביושר שיגיע לספיר. דבר נוסף צריך לקחת הכל בגדר חוויה אלו הן 3 שנים שעוברות מהר וגורמות לסיפוק אישי מאוד גדול.
המכללה האקדמית ספיר
אורטל
ניהול משאבי אנוש
מציעה לסטודנטים לעתיד להיעזר ולשאול שאלות סטודנטים שנה מעליהם באותו תחום לימודים. (אני אישית קיבלתי המון מידע וחומר מסטודנטיות בשנה ב' בתחום שלי) מציעה לסטודנטים נוספים לבוא ולהתרשם ממכללת ספיר אני לא הצטערתי שבאתי ובנוסף לרמה הגבוהה בלימודים המיקום הגאוגרפי מפריח את הדרום ואפשר לתרום לקהילה בהמון דרכים באזור זה, זה מקנה לסטודנט בעיניי סיפוק אדיר.
המכללה האקדמית ספיר
ספיר
תואר במנהל ציבורי
הטיפ שלי הוא לחשוב טוב לפני שאתה בוחר בתואר מסוים! ברגע שבחרת בתואר שמעניין אותך, נכון זה לימודים קשים אבל עצם זה שזה מעניין אותך ומאתגר אותך אתה מצליח ולא מוותר! פעם כשלא הייתי מצליחה תרגיל או משהו הייתי מתייאשת היום אני לא מוותר לעצמי עד שאני לא מבינה וחוקרת את התרגיל אני לא עוזבת וזה נותן לי להצליח, לא סתם הממוצע שלי נע על 90 בסוף השנה השנייה
המכללה האקדמית ספיר
יהלום
תואר בלוגיסטיקה
ממליצה בחום לסטודנטים לבחור במכללת ספיר ללימודים אקדמאים, ושהמצב הביטחוני לא ירתיע את מי שמתלבט! הייתי ממליצה לסטודנטים שמגיעים ללמוד בספיר לדאוג למקום מגורים מספיק זמן לפני תחילת הלימודים בגלל שיש מחסור בדירות לסטודנטים באזור. בנוסף, הייתי ממליצה לבחור פרויקט חברתי ממגוון הפרויקטים המוצעים ולתרום את חלקם למען וביחד עם קהילה המקומית.
המכללה האקדמית ספיר
נעה
ספיר - משפטים
תשאפו גבוהה גם ככה החיים מלאים בנפילות תמיד עליות וירידות....בשביל החלום שלכם בשביל העתיד שלכם תתנו את כל כולכם כי כשיש רצון הכל אפשרי!
כמו שהרצל אמר "אם תרצו אין זו אגדה"
אפשר להכשל בהכל, אך כל עוד נתת 100% מעצמך לעולם לא תרגיש רע על הכשלון כשאתה יודע שעשית כל מה שיכולת לעשות כדי להגשים את זה...משם זה כבר לא בידיים שלך.
המכללה האקדמית ספיר
רעות
ספיר - שנה א` בהנדסה
יש חשיבות רבה בלצאת וללמוד תואר אקדמאי, זה מעשיר, מפתח ופותח דלתות. המחיר של הלימודים מבחינת ההשקעה ותשלום הוא לא קטן אך אם זאת יש חשיבות רבה לצאת וללמוד. כמו כן הלימודים מאפשרים היפתחות לחברה רבה מה שחושף אותך לתרבויות שונות ומגוונות . במהלך הלימודים הקשיים לא יהיו מעטים אך אסור לוותר ויש לעשות כמה שניתן. וההצלחה תגיע!
המכללה האקדמית ספיר
ניצן
מנהל ומדיניות ציבורית
אם אתם מרגישים שמרצה לא טוב מההתחלה, תתלוננו על זה, כי אחרי זה אתם תבכו במבחנים, וסתם תתמרמרו, למרות שלמדתם כמו שצריך, לא תמיד הכל תלוי בכם, והמרצים יכולים לתת שאלות שהסיכוי שתענו עליהם הוא אפסי. כמו כן תדאגו להשיג חומר משנים קודמות, כי המכללה לא מפרסמים חומר, לפעמים הם עושים טובה ושבוע לפני המבחן הם מפרסמים.
המכללה האקדמית ספיר
נתנאל
כלכלה וחשבונאות
אני מאמינה שהלימודים לתואר ראשון בהחלט מכניסים ערך מוסף לחיים. בכל זאת, אני דוגלת שלא חייב ללמוד בכוח ואם אין משהו שקורץ לך, לא בכוח. אני אישיתי לקחתי את הזמן והחלטתי שאני לא מתפשרת על עוד מסלול מן המניין בשביל להיות "עוד אחת" מפס הייצור של תואר ראשון. שאם כבר אני הולכת על זה- אז שיעניין אותי ולא משנה כלום.
המכללה האקדמית ספיר
נופר
ספיר - תרבות, יצירה והפקה
הייתי ממליץ לכל אחד קודם כל לבוא ולראות את האזור. להגיע לשדרות או לישובי האזור ולראות בעינכם את המקום בו נמצאת המכללה. הייתי מציע לנסות למצוא איש קשר שגר באזור ולבוא להתארח אם לא ללילה אז אפילו לכוס קפה. אני מאמין שיותר חשוב מהמוסד הלימודי עצמו זה המקום בו הוא נמצא וכמה החיבור בין השניים משמעותי.
המכללה האקדמית ספיר
אורי
קולנוע
הטיפ שלי תמיד להיות עם היד על הדופק, לא לדחות דברים למחר, תמיד לעשות את מה שאפשר באותו היום. לסטודנטים העובדים אתם צריכים לדעת לנצל את הזמן במלואו. ולסטודנטים ההורים שזה בכלל קשה לנשום עמוק ולעשות כל דבר בזמן שלו כי תמיד צריך לזכור שכול תקופה מייגעת מגיעה בסופו של דבר לסיומה ושיהיה רק בהצלחה.
המכללה האקדמית ספיר
מורן
B.A רב תחומי
צריך לדעת מה אתה רוצה ולהיות מוכן זלא הכל הולך כמו שאתה חשבת או בנית וחלמת. צריך ללמוד מה נותנים לך אבל להדליק את הראש ולהבין שלכל בן אדם יש את דעה משלו. וזה יכול להשפיע אל חומר שהוא מלמד אותך. צריך לדעת לשאול שאלות ו לא לפחד מי מילה "אני לא יודע". צריך להתקדם בחיים שלך. במסלול שאתה בחרת בו.
המכללה האקדמית ספיר
זויה
מכללת ספיר - תקשורת
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!