המכללה למינהל נתניה

שירות אישי - צור קשר
המכללה למינהל נתניה

המכללה למינהל שלוחת נתניה


המכללה למינהל מפעילה שלוחה בעיר נתניה שבה לומדים מדי שנה סטודנטים רבים מאזור השרון ומשלל אזורים בארץ. לאורך שנות פעילותה של שלוחה ותיקה זו הוכשרו אלפי סטודנטים וסטודנטיות לתפקידים משמעותיים בתעשייה ובעולם העסקי. המכללה שמה דגש על הפן המעשי והיישומי של תכניות הלימוד והן משלבות פרויקטים וסדנאות כדי לחשוף את המשתתפים לכלים פרקטיים כבר במהלך הכשרתם.


בסניף נתניה ניתן ללמוד בתכניות ללימודי תעודה. תכניות אלה מותאמות לדרישות שוק העבודה ולחידושים והתפתחויות בתעשייה הטכנולוגית. נוסף על המסלולים לתעודה שמתקיימים בשלוחת נתניה, היא מציעה מגוון של הכשרות מקצועיות והשתלמויות לארגונים ולמוסדות ממשלתיים שנעזרים בשירותיה.


המכללה למינהל נתניה טלפון כתובת דרכי הגעה


המכללה למינהל נתניה ממוקמת ברחוב האומנות 12. השלוחה נמצאת במתחם פולג בסמוך למתחם ביג. סניף נתניה ממוקם בקרבת תחנת הרכבת ספיר שבאזור התעשייה החדש והגישה אליו נוחה מרחבי העיר ומיישובים סמוכים.


המכללה למינהל נתניה לימודי תעודה


לימודי התעודה בשלוחת נתניה של המכללה למינהל עוסקים בתחומים מבוקשים שונים כגון חשבונאות, ניהול, מקצועות הטיפול, מחשיבם וענפים נוספים. רבים מבין הקורסים מכינים את תלמידיהם לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים, שלאחריהם ניתן לקבל תעודות מקצוע מוכרות.


קורסים בחשבונאות


קורסים בחשבונאות של המכללה למינהל נתניה מסייעים לסטודנטים לפתח ידע פיננסי מתקדם ולרכוש את הכלים הנדרשים להשתלבות בתפקידים בענפים כגון הנהלת חשבונות, שכר ומיסים. בין הקורסים הנלמדים בתחום המתקיימים בשלוחה בנתניה:

 

 

 • קורס הנהלת חשבונות 1 + 2 - משתתפי קורס הנהלת חשבונות 1 + 2 מקבלים הכנה לקראת מבחני ההסמכה לדרגת בסיסי ומתקדם בהנהלת חשבונות. הקורס מותאם לדרישות משרד העבודה והוא כולל כ - 285 שעות אקדמיות.

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3 - קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מתאים למנהלי חשבונות שמעוניינים לקדם את הקריירה וברצונם ללמוד למבחני ההסמכה. הקורס כולל כ - 200 שעות לימוד ובמהלכו עוסקים בסוגיות בחשבונאות פיננסית, בתורת המסחר, בניירות ערך ובחשבונאות מעשית.

 

 • קורס ייעוץ מס - קורס זה מקיף את כלל הנושאים הנכללים במבחן מועצת יועצי המס. היקפו הוא כ - 620 שעות לימוד והוא מותאם במתכונתו לאנשים עובדים.

 

 • קורס חשב שכר - קורס חשב שכר מפוקח על ידי משרד העבודה והוא כולל הכנה מרוכזת לקראת מבחני ההסמכה שעורך המשרד להכשרה לתפקידי חשבות שכר. התלמידים בקורס לומדים על רכיבי השכר, על דיני עבודה ועל סוגי הטפסים שבהם נדרשים החשבים לטפל.

 

 • קורס חשב שכר בכיר - הקורס מאפשר לקבל הסמכה לתחום חשבות השכר ובמהלכו לומדים נושאים בביטוח לאומי, מס הכנה, ביטוח פנסיוני, דיני עבודה ועוד מבחר נושאים הנכללים בבחינות ההסמכה בתחום. המכללה גם עורכת במסגרתה את הבחינה המעשית בתוכנת השכר.

 

 • קורס חשב שכר והנהלת חשבונות משולב - תכנית משולבת זו מעניקה הכשרה כפולה, הן בחשבות שכר והן בהנהלת חשבונות בדרגת בסיסי ומתקדם (סוג 1 + 2).

 

 • קורס בודק שכר - רואי חשבון, חשבי שכר בכירים, יועצי מס ועובדים נוספים שמעוניינים לקדם את הקריירה החשבונאית יכולים ללמוד בקורס זה אשר מכין להסמכת בודק שכר מוסמך של לשכת רואי החשבון.

 

קורסים במקצועות הטיפול


סניף נתניה עורך קורסים במקצועות טיפוליים, כגון בתחומי הבריאות ובענפי החינוך. הקורסים מכשירים את המשתתפים למבחני ההסמכה הרשמיים והם מקיפים מכוון של כלים פרקטיים שחשובים לעוסקים בענפי הטיפול. בין הקורסים בענף זה:

 

 

 • קורס סייעות רופאי שיניים - משתתפי קורס זה רוכשים שלל כלים שיסייעו להם לשמש יד ימינם של רופאי השיניים ולהשתלבות בצוות במרפאת השיניים. ניתן ללמוד במסלול ערב לתעודה או בקורס בוקר שהיקפם הוא כשנה אחת.

 

 • קורס סייעות חינוך מיוחד - המסלול מכשיר את משתתפיו להשתלבות בסגל הטיפולי והחינוכי במערכת החינוך המיוחד והמשלב, בכיתות א' ו - ב'. היקף מסלול זה הוא כשמונה עד תשעה חודשים, הוא כולל כ - 220 שעות.

 

קורסים במזכירות


קורסי המזכירות שנערכים בשלוחת נתניה של המכללה למינהל מאפשרים לקבל הכשרה מקיפה לקראת שלל תפקידים בתחום האדמיניסטרטיבי. ההכשרות המקצועיות מותאמות להתפתחויות שוק העבודה והן חושפות לתהליכי עבודה עדכניים וכן לתוכנות ויישומים בסביבה המשרדית.

 

 

 • קורס ניהול מערכות משרדיות - קורס ניהול מערכות משרדיות - ניהול לשכה נפרש כל פני כ - 258 שעות לימוד והוא חושף למגוון של תהליכים בסביבה הארגונית, כגון תכתובת משרדית, יישומי מחשב, יסודות בחשבונאות, אנגלית עסקית וכלים חשובים נוספים.

 

 • קורס מזכירות רפואית - במהלך קורס מזכירות רפואית נרכש ידע מינהלתי ורפואי כאחד, בדרך למבחני ההסמכה לתפקיד. המשתתפים גם לוקחים חלק בהתנסות מעשית במערכת הבריאות שמאפשרת להם לתרגל בפועל את הכלים האדמיניסטרטיביים הנלמדים.


קורסי ניהול


קורסים בתחום הניהול יכולים לסייע למועדים לתפקידים בכירים בארגונים לרכוש את הידע והמיומנויות הנדרשים לתפקיד. הקורסים בניהול שמים דגש על אתגרים עכשוויים שעמם מתמודדים המנהלים בתחומים השונים וכן על השינויים שמתחוללים כיום בשוק העבודה. בין הקורסים בתחום הניהול בשלוחת נתניה:

 

 

 • קורס ניהול מלאי ורכש - משתתפים בקורס ניהול מלאי ורכש לומדים על שלל כלים פרקטיים לניהול מחסנים, מערכי רכש ומערכות לוגיסטיות מתקדמות בתעשייה. הקורס גם שם דגש על היבטים טכנולוגיים שחשובים לתפקיד כגון תוכנות יעילות לניהול מחסן. לאורך הקורס נלמדים נושאים כגון ניהול יעיל של מלאי, ספירות מלאי, עבודה בגובה, תהליכי פריקת סחורות, בקרה ניהולית ועוד שלל נושאים חיוניים לתחום. הקורס משלב גם סיורים לימודיים למחסנים ופרויקט מסכם בו מתנסים בשימוש בתוכנות ממוחשבות לניהול מחסן. קורס זה כולל כ - 200 שעות מעשיות ועיוניות.


קורסים במחשבים


המכללה למינהל - נתניה מפעילה קורסים בתחום המחשבים שעוסקים בשלל היבטים של עולם התוכנה וההייטק. חלק מן הקורסים מתמקדים בתוכנות מבוקשות בשוק ומאפשרים להכיר אותן מקרוב וללמוד כיצד להשתמש בהן באופן יעיל לקידום תהליכים בעולם העסקי והארגוני. בין הקורסים הנלמדים בתחום זה בסניף נתניה:

 

 

 • קורס אקסל - הקורס מאפשר לתלמידיו להכיר לעומק את תוכנת הגיליונות האלקטרוניים Excel של אופיס. המשתתפים מכירים את מגוון הכלים הקיימים בתוכנה ולומדים לבצע באמצעותה פעולות בסיסיות שביכולתן לייעל את העבודה. הקורס מתאים גם לחסרי ניסיון באקסל.

 

 • קורס יישומי מחשב אופיס - קורס אופיס חושף בפני משתתפיו את התוכנות המבוקשות כגון וורד, פאוור פוינט, אקסל ואאוטלוק. הוא מתאים בעיקר לחסרי היכרות קודמת עם יישומים אלה שנדרשים לעשות בהם שימוש במסגרת עבודתם השוטפת. הקורס גם מעניק מיומנויות לשימוש באינטרנט למטרות איסוף וניהול מידע. אורכה של ההכשרה כ - 4 חודשים והיא מתקיימת במתכונת ערב הנוחה לאנשים עובדים.

 

הנכללה למינהל נתניה תנאי קבלה


תנאי הקבלה ללימודי התעודה במכללה למינהל נתניה משתנים ממסלול למסלול. בתכניות המכינות לקראת מבחני הסמכה ממשלתיים, תנאי הקבלה בדרך כלל תואמים את דרישות המשרד הרלבנטי ואת הרקע המקצועי או הלימודי הנדרש לקבלת ההסמכה הרשמית. בקורסים אחרים, נדרש לעיתים ניסיון מקצועי בתחום מתאים או ניסיון לימוד כגון תעודת בגרות מלאה או השלמת 12 שנות לימוד. בחלק מן המקרים מתקיימים גם ראיונות קבלה לבחינת ההתאמה למסלול הלימוד. חשוב להדגיש כי תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. כדי לקבל את המידע המדויק והעדכני ביותר לגבי תנאי קבלה, אנו ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימודים.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל