המכללה למינהל אלעד

שירות אישי - צור קשר
המכללה למינהל אלעד

המכללה למינהל שלוחת אלעד

 

המכללה למינהל מפעילה שלוחות בפרישה ארצית, אחת השלוחות החדשות של מוסד זה היא המכללה למינהל אלעד. סניף אלעד של המכללה למינהל מציע שלל תכניות ללימודי תעודה אשר מתמקדים בהכנתם של המשתתפים להשתלבות בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה. הקורסים עוסקים בתחומים כגון חשבונאות, ניהול, מזכירות ומחשבים ורבים מהם נערכים בפיקוח של גורמים ממשלתיים כגון משרד העבודה ולשכת רואי החשבון, או של חברת תוכנה מוכרות.


הקורסים בשלוחת אלעד מתקיימים במתכונת המותאמת לסטודנטים מן הציבור החרדי והדתי. ההכשרות המקצועיות נערכות בהפרדה בין נשים לגברים שלומדים בימים נפרדים בשבוע. תכניות הלימודים לדתיים בשלוחת אלעד מתאפיינות בגמישות רבה כדי לסייע לתלמידים המעוניינים לשלב בנוחות בין ההכשרות לבין העבודה וחיי המשפחה. ברבות מבין ההכשרות ניתן לבחור בין קורס ערב לקורס בשעות הבוקר.


המכללה למינהל אלעד כתובת טלפון דרכי הגעה


המכללה למינהל אלעד ממוקמת ברחוב רבי שמעון בן שטח 8. הגישה למכללה נוחה מאזורים שונים ברחבי העיר.


המכללה למינהל קורסים


קורסים בחשבונאות


המכללה למינהל אלעד עורכת מגוון רחב של קורסים בחשבונאות. קורסים אלה מכינים את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה לתפקידים משמעותיים בתחום הפיננסי והכלכלי. הקורסים שמים דגש על תהליכים חשובים בסביבה הארגונית ועל המיומנויות הפרקטיות הנדרשות לאנשי המקצוע. הקורסים גם חושפים ליישומים וכלים טכנולוגיים שמקובלים בעולם החשבונאי של היום. הין הקורסים בתחום זה אשר נערכים בשלוחת אלעד:

 

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 - קורס הנהלת חשבונות בסיסי ומתקדם 1 + 2 כולל כ - 285 שעות אקדמיות, המשתתפים יכולים ללמוד בקורס בוקר או בקורס ערב וימי שישי. תכנית זו מכינה את תלמידיה לקראת מבחני הגמר של משרד העבודה לקבלת תעודת מקצוע מנהלי חשבונות סוג 2 מתקדם. משתתפים בקורס זה מקבלים הכנה למבחני משרד העבודה וזכאים לציון מגן למבחנים אלה.

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3 - היקפו של הקורס הוא כ - 20 שעות, ניתן ללמוד במסלול בוקר, ערב או בתכנית בה מתקיימים מפגשים בימי שישי בבקרים. במסגרת התכנית נלמדות סוגיות חשובות בחשבונאות פיננסית, במסחר וחוזים, בתיעוד מסחרי, בחקיקה ותקינה בתחום החשבונאי וכן בחשבונאות ממוחשבת מתקדמת. בסיומו של המסלול מכינים פרויקט גמר ממוחשב וניגשים למבחני ההסמכה הממשלתיים.

 

 • קורס הנהלת חשבונות וחשבי שכר משולב - מסלול משולב זה מתאים למעוניינים להשתלב בענפי השכר והנהלת החשבונות והוא כולל הכשרה הן בתחום הנהלת החשבונות לקבלת הסמכת מנהלי חשבונות 1 + 2 והן בתחום חשבות השכר. היקפו הכולל של הקורס הוא כ - 377 שעות, הוא משלב שעות לימוד מעשיות בשני תחומי הידע לצורך תרגול והיכרות קרובה עם החומר הנלמד.

 

 • קורס חשב שכר - קורס זה מעניק לתלמידיו ידע וכלים פרקטיים בתחום השכר ומאפשר להם להכיר תהליכי עבודה מקצועיים ועדכניים. מסלול זה מתאים בין היתר לפקידי שכר, למנהלי חשבונות ולעובדים שנדרשים לעסוק בתחום השכר במסגרת עבודתם. התכנית, שכוללת כ - 78 שעות עיוניות ו - 37 שעות מעשיות, נערכת בפיקוח של משרד העבודה.

 

 • קורס חשב שכר בכיר - משתתפי קורס חשבי שכר בכירים מרחיבים את הידע שברשותם בתחום השכר ולומדים להתמודד עם אתגרים מתקדמים ועם סוגיות בטיפול בדוחות מה הכנסה. התכנית כוללת כ - 130 שעות עיוניות ו - 20 שעות של עבודה מעשית.

 

 • קורס בודק שכר מוסמך - במסגרת קורס בודקי שכר מוסמכים נלמדות סוגיות מתקדמות בבדיקת שכר בארגונים, התכנית מתאימה בין היתר לרואי חשבון, ליועצי מס, לכלכלנים ולמפקחי עבודה שעוסקים בדיני עבודה ושכר במסגרת תפקידם. בקורס נכללות 112 שעות עיוניות ו - 28 שעות מעשיות.


קורסים במינהל ומזכירות


קורסי המינהל והמזכירות אשר נערכים בשלוחת אלעד מאפשרים להכיר מקרוב תהליכי ניהול וארגון בסביבה המשרדית. כישורי ניהול המשרד הנלמדים במהלך הקורסים מותאמים לדרישות המתקדמות של שוק העבודה העכשווי.

 

 

 • קורס מזכירות רפואית - משתתפים בקורס מזכירות רפואית לומדים מושקים רפואיים, מדעיים ועסקיים שחשובים למזכירים ולמזכירות בבתי חולים, בקופות חולים, במרפאות ובמרכזים רפואיים במגזר הציבורי והפרטי. ניתן לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב, התכנית כוללת 400 שעות אקדמיות.


קורסים בניהול


קורסים בניהול מתמקדים בפיתוח מיומנויות עסקיות שחשובות להובלת תהליכים בארגונים וחברות. הקורסים כוללים ברובם התנסויות ופרויקטים מעשיים שחושפים לאתגרים בתעשייה. חלק מן הקורסים מכינים למבחני הסמכה של חברות ומוסדות ממשלתיים. בין הקורסים הללו:

 

 

 • קורס מנהלי קמפיינים דיגיטליים - קורס PPC מכשיר את תלמידיו לתפקידי מנהלי קמפיינים ממומנים והוא מכין לקראת מבחני ההסמכה של חברת גוגל להסמכת גוגל אדוורדס. התכנית מותאמת לדרישות משרד העבודה ובמהלכה לומדים על טכניקות שיווק דיגיטלי, על תהליכי פרסום בפייסבוק, על השלבים בניהול קמפיין שיווקי ועל גישות שונות לקידום קמפיין במדיה החברתית.


קורסים במחשבים


במסגרת הקורסים במחשבים נלמדות מיומנוית טכנולוגיות מתקדמות שיכולות לסייע למשתתפים להשתלב בתפקידים שונים בתעשיית ההייטק. חלק מן הקורסים מכינים למבחני הסמכה של חברות תוכנה מוכרות כגון חברת מיקרוסופט. בין הקורסים בתחום המחשבים בסניף אלעד של המכללה למינהל:

 

 

 • קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת - קורס טכנאי מחשבים מעניק מיומנויות מגוונו לתמיכה טכנית בחומרה ובתוכנה. המשתתפים לומדים על מערכות הפעלה, על רשתות מחשבים ותקשורת ועל טכניקות להתמודדות עם תקלות שוטפות. בקורס זה, שאורכו כחמישה חודשים, נכללות כ - 150 שעות אקדמיות.

 

 • קורס ניהול והנדסת רשתות תקשורת MCSA - קורס MCSA Administration מאפשר לרכוש הכנה ממוקדת למבחני מיקרוסופט להכשרתם של מנהלי ומהנדסי רשתות תקשורת מחשבים. הקורס מתקיים במתכונת משולב או כקורס ערב והוא כולל כ - 228 שעות אקדמיות, אורכה של ההכשרה הוא כ - 10 חודשים. הקורס מתקיים בפיקוח משרד הכלכלה.

 

 • קורס פיתוח אפליקציות MCPD - קורס מפתחי אפליקציות MCPD מקנה כלים וידע לפיתוח ולעיצוב של פתרונות מורכבים שעושים שימוש בטכנולוגיות של חברת מיקרוסופט. התלמידים בקורס לומדים על תכנות של יישומי אינטרנט ברמה הארגונית והרב מערכתית וכן נלמדים תהליכי תכנות של מערכות ארגוניות ושל ארכיטקטורות הפצה מתקדמות. היקף התכנית כעשרה חודשים, היא כוללת 350 אקדמיות. ניתן ללמוד בקורס ערב או במסלול משולב שבו מתקיימים שיעורים בערבים ובימי שישי.

 

 • קורס טכנאי סמרטפונים - במהלך קורס טכנאות טלפונים סלולריים נלמדות שיטות לתיקון ולתחזוקה של סוגי המכשירים המבוקשים בשוק. התכנית מכינה להכשרה כטכנאי סמארטפון בדרגות א - ד', הכשרה זו מאפשרת פתיחה של עסק עצמאי לתיקון מכשירים סלולריים. התכנית מתקיימת בפיקוח של משרד הכלכלה והיא כוללת שיעורים מעשיים במעבדות סלולר. היקף הקורס כ - 10 חודשים.

 

 • קורס אוטומציה JAVA - תלמידי קורס אוטומציה לומדים על תהליכי פיתוח והרצה של בדיקות אוטומטיות בעזרת הכלי המבוקש סלניום (Selenium). התכנית מכשירה לכתיבה ולהרצה של תסריטי אוטומציה מתקדמים והוא נפרש על פני פרק זמן של כ - 5 חודשים. שיעורים מתקיימים בערבים במתכונת חד שבועית.

 

 • קורס בדיקות תוכנה QA - קורס בדיקות תוכנה מאפשר להכיר סוגיות מתקדמות בתחום ה - QA ולהכיר גישות לבדיקות ידניות ואוטומטיות. הקורס נפרש על פני כ - 350 שעות לימוד והוא כולל תרגולים מעשיים לביצוע בדיקות התוכנה. כמו כן, הקורס כולל הכנה למבחן ISTQB הבין לאומי.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל