קורס יועצי משכנתאות באקדמיה לפיננסים

קורס יועצי משכנתאות באקדמיה לפיננסים

קורס יועצי משכנתאות באקדמיה לפיננסים

 

המסלול אינו פעיל


קורס יועצי משכנתאות באקדמיה לפיננסים מכשיר אנשי מקצוע לתחום ייעוץ המשכנתאות, ומקנה למשתתפיו את הידע והכלים הנדרשים לניווט של משקי בית למשכנתאות המתאימות להם ביותר. יועצי משכנתאות הם אנשי מקצוע המבצעים ניתוחי תמהיל משכנתאות אידיאליים עבור לקוחותיהם, תוך התחשבות בצורכים הכלכליים של משק הבית, בריביות, ובמסלולי ההשקעה השונים. הידע הנרכש בקורס מסייע לבוגריו להשתלב בענף פיננסי דינמי ורווחי, שהביקוש לו כיום גבוה וצפוי רק להמשיך לעלות בעתיד הקרוב.

 

הקורס מוכר למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים.

 

מה לומדים?


משתתפים בקורס זה מכירים את תחום האשראי למשכנתאות ונחשפים למגמות בשוק הנדל"ן הישראלי. הם רוכשים ידע מעמיק וסל כלים נרחב ויישומי, אשר בעזרתו יוכלו לזהות צורכי משפחות, ולסייע בבנייה של תמהיל משכנתא אשר מותאם לצורכיהם. כמו כן, המשתתפים לומדים מגוון אסטרטגיות בייעוץ ממוקד, ומפתחים ניסיון פרקטי במתן ייעוץ משכנתא למשקיעים ולמשפחות. בהמשך הקורס, נחשפים לסוגיות משפטיות הרלוונטיות לענף הנדל"ן, ולומדים להתמודד עם אתגרים המאפיינים את המקצוע ואת השוק של היום.

 

 

מתכונת הלימוד


הקורס כולל 10 מפגשים, שהיקפו של כל אחד מהם 3 שעות אקדמיות. הכשרה זו מתקיימת במתכונת לימודי ערב, ומותאמת לאנשים עובדים. קיימת אפשרות ללמוד באופן דיגיטלי (מקוון) באמצעות שיעורים מוקלטים, וכן קיימת גרסת לימוד אונליין באמצעות ZOOM.


הקורס כולל תרגול מעשי נרחב, והתנסות יישומית במחשבוני משכנתאות ובמחשבונים פיננסים. כמו כן, המשתתפים מתנסים בניתוח של מקרי בוחן מענף המשכנתאות, וכך צוברים ניסיון פרקטי. הלימודים נערכים בקבוצות קטנות, במטרה להקנות יחס אישי לכל משתתף.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


קהל היעד של הקורס כולל:

  • המעוניינים לעסוק בתחום ייעוץ המשכנתאות במוסדות פיננסיים או כעצמאיים.
  • משקיעים, יזמי נדל"ן, ומתווכי נדל"ן, המעוניינים לרכוש כלים למינוף כספם.
  • יועצים עסקיים, יועצים לכלכלת המשפחה, מאמנים, מתווכים, אנשי ביטוח ויועצי נדל"ן, המעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם.
  • עובדים המעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחום המשכנתאות, לרבות פורשים מן המערכת הבנקאית, מורים בשנת שבתון, ופורשי צה"ל.
  • כל המעוניינים לרכוש כלים וידע לבניית משכנתא או מחזור משכנתא.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


האקדמיה לפיננסים מסייעת לבוגריה בהשתלבות בתעסוקה. בוגרים מצטיינים של הקורס יכולים ליהנות מהצעות להשתלבות בתחום הייעוץ כשכירים וכעצמאיים.


בשוק העבודה של היום ישנו ביקוש רב ליועצי משכנתאות, מדובר על קריירה בעלת פוטנציאל הכנסה גבוה, המתאפיינת ביציבות רבה יחסית שכן תמיד קיים ביקוש להדרכה ולליווי בעת לקיחת משכנתאות. יועצים אלו יכולים לעבוד כשכירים בחברות לייעוץ משכנתאות, בגופים פיננסיים, ובבנקים. כמו כן, ניתן לעסוק בתחום זה כעצמאיים, ואף להקים סוכנות ייעוץ פרטית.

 

אודות מוסד הלימוד


האקדמיה לפיננסים היא מוסד לימודי תעודה מבית פירמת BDO, המציעה קורסים במקצועות שוק ההון והנדל"ן. קורסים אלו מועברים על ידי בעלי הסמכה מטעם רשות ניירות הערך, והם כוללים תכנים עדכניים המותאמים למגמות בשטח. בין הנושאים הנלמדים באקדמיה לפיננסים ניתן למנות ייעוץ מס, השקעות בשוק ההון, בנקאות ופיננסים, החזרי מס, ייעוץ השקעות, ועוד.