קורס יעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר

שירות אישי - צור קשר
קורס יעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר

קורס יעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר


קורס ייעוץ משכנתאות המתקיים במכללת אורין שפלטר מכשיר את משתתפיו כיועצי משכנתאות מקצועיים, זהו קורס פרקטי ומקיף הכולל תרגול מעשי נרחב. מורכבותו של תחום המשכנתאות מחייבת הכשרה מעמיקה, לצד יכולות שיקול דעת מקצועי, ניסיון, ומיומנויות פרקטיות. במהלך הקורס ניתן לרכוש כלים אלו, ולהתכונן לאתגרי המקצוע. מדובר בתפקיד מבוקש, לאור היקפה של נטילת המשכנתאות בשוק הישראלי.

 

היכן לומדים?


הקורס מתקיים בסניף תל אביב של מכללת אורין שפלטר, במתכונת פרונטלית. כמו כן, ניתן ללמוד במתכונת אונליין.

 

מה לומדים?


במהלך הקורס, רוכשים המשתתפים הכשרה מקיפה לתפקיד יועץ המשכנתאות. הקורס כולל תרגול שוטף לכל אורכו, ליישום בפועל של החומר הנלמד, תוך מענה על שאלות וניתוח דוגמאות מן השטח. כמו כן, השיעורים מצולמים ומשודרים בשידור ישיר באתר הקורס, באופן המסייע לא לפספס שיעור גם אם לא ניתן להגיע לכיתה. המפגשים המצולמים זמינים לאורך תקופת ההכשרה, לתרגול נוסף.

 

 

מה משך הקורס?


היקפו של הקורס 15 מפגשים, המתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים ללמוד מקצוע מבוקש, הן לצורך בניית קריירה חדשה, והן לצורך פיתוח קריירה שנייה והכנסה נוספת. כמו כן, יכול הקורס להתאים למעוניינים בהעמקת הידע שברשותם לפני לקיחת משכנתא. אין צורך בידע קודם בתחום כדי ללמוד בקורס.

 

איזו תעודה מקבלים?


בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם מכללת אורין שפלטר.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


לאחר קבלת תעודת ההסמכה, יכולים הבוגרים להשתלב בשוק כיועצי משכנתאות בבנקים או בחברות, וכן לעסוק בתחום כעצמאיים. במכללת אורין שפלטר, בוגרים בעלי תעודת הסמכה זכאים לשני מפגשים עם יועצים ותיקים, כדי להכיר את מהלך הפגישה מול לקוחות או מול הבנקאי.