סטודנטים מספרים איך זה ללמוד במכללת צפת

15/11/2021 מאת: אנאבל אדמסקי (1,429 צפיות)

מה מספרים הסטודנטים שלומדים במכללת צפת על הלימודים? הנה מה שיש לסטודנטים להגיד על האווירה במכללה, על היחס עם המרצים, על הקמפוס והמבנים וגם על מה שקורה בשיעורים.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודנטים מספרים על הלימודים במכללה האקדמית צפת

 

כששואלים את הסטודנטים שלומדים היום במכללה האקדמית צפת מה הם חושבים על הלימודים, רובם מספרים על מכללה שהיא כמו משפחה, עם אווירה חמה ותומכת, גם בין הסטודנטים וגם בינם לבין המרצים, שעושים הכל כדי לעזור. סטודנטים רבים ציינו את המיקום הייחודי של הקמפוס - בעיר העתיקה של צפת מול הנוף הפסטורלי של הגליל, מה שנותן אווירה מיוחדת ללימודים.

 

מה אומרים הסטודנטים?


הנה מה שמספרים סטודנטים שלומדים במכללה האקדמית צפת:

 

רונן, סטודנט לרפואת חירום: "אני מגדיר את מכללת צפת כמשפחה. יש ערבות הדדית יוצאת מהכלל ונכונות לעזור בפן האישי והלימודי. האווירה הלימודית חמה ומכילה. יש תגבורים לפני מבחנים לבקשתנו, מקבלים תשובות לכל שאלה ובקרה. וכל זה בנוף הציורי של הגליל."


לרה, סטודנטית לסיעוד: "אני אוהבת את החברתיות והעזרה לאחרים. סטודנטים עוזרים לסטודנטים בשנים שמתחתיהם. בקמפוס יש מקומות ישיבה לסטודנטים, ספסלים ומקומות מוצלים."


חגי, סטודנט למשפטים: "המכללה ממוקמת במיקום אותנטי. כיף ללמוד בצפת, האווירה נעימה וחמה. צוות המכללה תומך, משקיע ועוזר לסטודנטים להצליח. יש ספריה ענקית, מאובזרת וממוחשבת."


אלונה, סטודנטית למעבדה רפואית: "המרצים והסגל נותנים יחס אישי לסטודנטים ועזרה במקרה הצורך. באופן כללי יש אווירה נעימה במכללה. מבחינה לימודית נותנים במכללה את כל הכלים הנדרשים להצלחה, יש ספריה עם מגוון רחב של ספרים, חדרי לימוד לקבוצות ומחשבים."

 


הדר, סטודנטית לחינוך מיוחד ופסיכולוגיה: "יש התחשבות גדולה מאוד בסטודנטים ובאים לקראתנו מאוד. למשל אחרי שילדתי את בני המרצים ממש התחשבו בי ועזרו לי להשלים את החומר, ובנוסף קיבלתי צילומים על הימים של חופשת הלידה, מה שהקל מאוד על החזרה המהירה לשגרה. המכללה נמצאת בעיר העתיקה צפת וזה נותן אווירה מיוחדת מאוד, היא ממוקמת במרכז העיר כך שכל דבר שצריך נמצא קרוב."


פירוז, סטודנטית לספרות, אמנות ומוזיקה: "אני אוהבת את המכללה, המרצים הנחמדים שנותנים מכל הלב, ואת הסטודנטים. יש הרבה יחס אישי. המכללה היא מקום יפה ומרגישים בו כמו משפחה."


ליאת, סטודנטית לרפואת חירום: "הקמפוס נמצא באזור פסטורלי יפהפה. הוא מפוזר לאורך העיר העתיקה של צפת, כל המבנים מטופלים ויש צמחיה בכל מקום. אין ספק שיפה ללמוד במקום כזה."


אביגיל, סטודנטית לסיעוד: "אני אוהבת את המשפחתיות שיש במכללה, ואת הדאגה של המרצים לסטודנטים. זאת מכללה ביתית וחמה. הלימודים מאוד מעניינים! אני ממליצה על צפת, יש בה אווירה מדהימה ואנרגיה טובה."


מיכל, סטודנטית לפיזיותרפיה: "היחס האישי בחוג לפיזיותרפיה הוא מעל הכל. מרגישים שחשוב למרצים בחוג שנדע ונתפתח. כיתות הלימוד בחוג לפיזיותרפיה אדירות, חדשות ומאובזרות."


יארא, סטודנטית למעבדה רפואית: "אני ממליצה לסטודנטים ללמוד את המקצוע שאני לומדת. נכון שלימודי מעבדה רפואית הם מאתגרים אבל מצד שני זה תחום מעניין וחשוב מאוד. אני ממליצה ללמוד במכללת צפת בגלל היחס בין המרצים לסטודנטים. בגלל מספר הסטודנטים הקטן בכיתה, המרצים עוזרים הרבה לסטודנטים."

 

 

 

עוד על המכללה


במכללה האקדמית צפת אפשר ללמוד היום במסלולים שונים לתואר ראשון בתחומים כגון משפטים, מקצועות מדעי החברה והרוח, מקצועות הבריאות ומערכות מידע ניהוליות. מתקיימים גם מסלולים לתואר שני בסיעוד, בעבודה סוציאלית ובמערכות בריאות, וכן מכינה קדם אקדמית למי שרוצים לשפר את סיכויי הקבלה. זוהי מכללה רב תרבותית עם גישה חברתית, ששמה דגש על חיזוק ופיתוח של העיר צפת ואזור הגליל באופן כללי.