סטודנטים מספרים איך זה ללמוד בקריה האקדמית אונו

14/11/2021 מאת: אנאבל אדמסקי (3,176 צפיות)

מה יש לסטודנטים של הקריה האקדמית אונו לספר על הלימודים? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים שם היום ומספרים כל מה שחשוב לדעת על התואר וכל מה שמסביב.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודנטים מספרים על הלימודים בקריה האקדמית אונו

 

הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו מספרים על הרבה יחס אישי, מענה, השקעה ואוזן קשבת מהמרצים והצוות. הם מציינים לטובה תכניות לימודים מאתגרות ומעניינות, שחלקן מתאימות גם לאנשים עובדים. הם מספרים גם על אווירה טובה בקמפוס, שיתוף פעולה בין הסטודנטים ואירועים שעוזרים להפוך את התואר לכיפי ונעים.

 

מה אומרים הסטודנטים?


הנה מה שמספרים הסטודנטים של הקריה האקדמית אונו על הלימודים:

 

סימונה, סטודנטית למשפטים: "מוסד הלימוד מאוד מתחשב, המרצים ברמה גבוהה. החברים לכיתה מפרגנים ועוזרים להשלים את החומר. המזכירות נותנת מענה מיידי, מטפלת ותומכת בסטודנטים. הכיתות מרווחות."


גיל, סטודנט לחינוך וחברה בהתמחות ספורט: "אווירת הלימודים מעולה, יש כיתת טיפולים רק שלנו. המיקום מעולה. אני אוהב את האווירה הלימודית, תמיד נגישים ויש המון חנייה."

 

יפעת, סטודנטית למנהל עסקים: "אני אוהבת את רמת המקצועיות של המרצים, ואת החומר הנלמד במנהל עסקים. הקמפוס נמצא במקום נגיש, האוכלוסייה מגוונת ונעימה והיחס מאוד מזמין. אני מרגישה בנוח, המקום נעים ועוזרים לי בתחומים שאני מתקשה בהם."

 


יהונתן, סטודנט למשפטים: "יש התנהלות מסודרת של סגל המרצים ושל המכללה בכלל. הקמפוס קטן ומשפחתי, ההתרשמות שלי כסטודנט היא טובה."


סיוון, סטודנטית לספורטתרפיה: "המרצים טובים ונותנים לסטודנטים יחס אישי, האווירה היא חמה וכיפית. הספרייה עשירה בחומרי לימוד. האווירה טובה בקמפוס."


איציק, סטודנט למנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום: "אני אוהב בקריה האקדמית אונו את העובדה שאני נהנה במסלול שבחרתי ממגוון של נושאים שקשורים בפרסום ושיווק. המרצים מגוונים ובעלי ניסיון מקצועי רב. אני מרוצה מהלימודים ובהחלט הייתי ממליץ על תואר בקריה."


הילה, סטודנטית למשפטים: "הלימודים מעניינים ומאתגרים. המרצים מעבירים את החומר בצורה יסודית ומקצועית. חיי החברה במכללה תוססים והאווירה צעירה ומאוחדת."


ניר, סטודנט למנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע: "אני אוהב את איכות ההוראה, חוויית למידה מדהימה ותנאי למידה מעולים. סטודנטים שכיף ללמוד איתם. היה אירוע פתיחת שנה מטורף. הקמפוס מאוד מושקע, יש הרבה דשא וגינות, המבנים מסודרים, חנייה חופשית, שילוט ברור ועובדים שנותנים יחס אישי לכל סטודנט בקמפוס."


רותם, סטודנטית למשפטים: "אוהבת את הקורסים המעניינים במשפטים, המרצים תותחים ומקצועיים. האווירה נעימה מאוד, אני אוהבת לבוא ללמוד שם, אוהבת את האנשים והחברה. יש קפיטריה זולה, הכל שם טרי, זה מקום מפגש טוב בהפסקות."


יפה, סטודנטית למנהל עסקים בהתמחות חשבונאות: "אוהבת מאוד את החברים ואת הסביבה הלימודית בקריה. מהרגע שנכנסתי ענו על כל השאלות שלי. הקמפוס יפה ומסודר. יש אפשרות לבצע סימולציות שמכינות את הסטודנטים לחיים האמיתיים."

 

 

 

עוד קצת על הקריה האקדמית אונו


הקריה האקדמית אונו הוא מכללה פרטית שהוקמה בשנת 1995. במוסד זה אפשר ללמוד לתואר ראשון בתחומים מבוקשים כמו משפטים, מנהל עסקים, חינוך וחברה, ספורטתרפיה, מדעי המחשב ועוד. ניתן ללמוד גם לתואר שני במקצועות כגון מנהל עסקים, משפטים ומקצועות טיפוליים.


למוסד הלימוד קמפוסים בקריית אונו, בירושלים, בחיפה וקמפוס חרדי באור יהודה.