סקר הסטודנטים הרשמי, שאלנו 29,169 סטודנטים איפה הכי כדאי ללמוד:
איך להשתמש בסקר?
באפשרותך לחפש לפי מקצוע לימודים כללי (משפטים או פסיכולוגיה) או לפי מוסד לימודים ספציפי (לוינסקי או פרס)
למשל: משפטים, פסיכולוגיה ...
חוות דעת של סטודנטים על הקריה האקדמית אונו
התקבלו 1180 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
24/11/2021

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הכל בסדר שם. מרצים טובים חומר מעניין .. בסהכ נהנת שם מאוד

על הקמפוס

קמפוס חרדי נעים , כיף ללמוד שם, אווירה טובה . יש חברות יש מוטיבציה ללמוד ונורא מחמד

הקריה האקדמית אונו
09/09/2021

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את האווירה והקמפוס יש חנייה השיעורים מעולים . יש באתר של מכללת אונו סיכומים שעוזרים ללמוד למבחנים.

על הקמפוס

קמפוס לא גדול אשר מאפשר למידה יותר פרטנית וקבוצות קטנות יותר יש הרבה קבוצות שלומדות למבחנים ביחד וזה קרא עוד...


טיפים מסטודנטים שכבר למדו
אני אישית ממליצה בחום על מסלול הלימודים הנוכחי שבו אני לומדת המאפשר לפרוס את הלימודים בצורה נוחה למשך פעמיים בשבוע על אף שהלימודים ממשיכים בסמסטר קיץ, דבר זה אף מונע את הנתק של חופשת הקיץ ולחזרה ללימודים ומאפשר המשכיות נוחה וגם מפחית את העומס בכמות הלימוד לסמסטר ובכך למבחנים. מעבר לזה שאני לא יודעת איך זה בכל המכללות, אבל אצלנו קורס מסויימם הינו סמסטריאלי ולא כל השנה דבר חיובי המאפשר ללמוד דינים מסויימים וישר להיבחן עליהם מאשר לפרוס את זה על כל השנה. שורה תחתונה, הקרייה האקדמית אונו מאפשרת מסלול נוח וכייפי ללמודי המשפטים ואני ממליצה בחום.
הקריה האקדמית אונו
לירן
הקריה האקדמית אונו - משפטים
להגיד להם שזאת השקעה, השקעה של זמן איכות מהחיים שלך, ולא עניין שצריך להיות חכם גדול אלא לבוא עם מוכנות להשקעה. ידע כללי קודם ייתן לך כמה דקות פנויות ביום.... ומומלץ לעשות את המכינה! אההה... ו.... בכל תואר כדאי לבדוק על מלגות ולקבל בגדול התרשמות בנושא, זה כזה קל לקבל מלגות כמו שחושבים..עם ההשקעה באה ההצלחה...
אל תפחדו לבקש דחיות לעבודות ותשאפו כל הזמן גבוה ולהצלחה בכל קורס וכמובן בתואר כולו.
הקריה האקדמית אונו
עמית
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
לחסוך הרבה כסף לפני שמתחילים ללמוד בקריה, שכר לימודים יקר וקשה לעבוד תוך כדי בעבודה נורמלית. לימודים לא כל כך קשים אבל יש להשקיע במהלך השנה. לא לוותר על ציונים קורה ויש טעויות מצד המרצים. לפני תחילת השנה תבדקו מי המרצים שלכם ותתייעצו עם חברים שלמדו איתם. יש מרצים שכדאי שלא ללמוד איתם ואז תוכלו להחליף את הקורס למרצה אחר אבל לזכור לעשות את זה כמה שיותר מוקדם כי מספר המקומות בכיתה הוא מוגבל.
הקריה האקדמית אונו
דניאל
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
צריך לחשוב טובלפני שבוחרים את המסלול שרוצים. בוקר או ערב. היתרון במסלול בוקר הוא שבאמת יותר קל להתרכז, ופחות פקקים. אך מנגד לא ניתן להשתלב בתחום בזמן התואר כי כל משרות הפרסום הן משרות בוקר. אין אופציה לשילוב עבודה אמיתית כשלומדים בבוקר - בניגוד למסלול ערב.
כדי לקבל מלגות צריך ממש לצאת מסכנים, מעטים האנשים כמוני שגם מממניפ לבד את התואר וגם לא קיבלו מלגה כלשהי - מה שממש מבאס.
הקריה האקדמית אונו
דורין
הקריה האקדמית אונו - תקשורת ופרסום
לכל הסטודנטים לעתיד אני מבקשת ממכם לעבוד טוב טוב על עצמכם כדי שתגיעו רחוק, אל תזלזלו בחיים שלכם הלימודים הם הדרך היחידה להצליח בחיים ולבנות את העתיד.
תתרכזו בלימודים שלכם כדי להצליח, תתנתקו מהעולם לתקופה וזאת היא תקופת הלימודים, תתנתקו כדי להצליח ואחר כך אתם חוזרים עם ראש מורם ותוצאות מעולות.
תחרשו בכל הכוח כדי להצליח.
הקריה האקדמית אונו
נארה
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
לפני שמתחילים ללמוד - כדאי לברר על המסלול, לדעת מה בדיוק לומדים, כמה שנים, מה המחיר וכו'..
כדאי לברר עם סטודנטים בעבר או כאלה שסיימו כדי להיות בטוחים שזה המסלול אותו אתם רוצים ללמוד.
אם יש לכם חלום, והפסיכומטרי מונע ממכם להגשים אותו - עדיף להשקיע עוד שנה ולשפר את הפסיכומטרי, מללמוד משהו שאתם לא ממש שלמים איתו.
הקריה האקדמית אונו
אירית
לימודי ריפוי בעיסוק - הקריה האקדמית אונו
אני אוהב בקריה האקדמית באונו את העובדה שבמסלול הלימודים שבחרתי, אני נהנה ממגוון נושאים רב הקשורים בפרסום ושיווק. כמו כן, המרצים מגוונים ובעלי ניסיון מקצועי רב. לצערי, הקריה ממוקמת רחוק יחסית מביתי (אני גר ביבנה) ומכאן עולה קושי בהגעה למקום. סה"כ ניתן לומר שאני די מרוצה והייתי בהחלט ממליץ על לימודי התואר בקריה.
הקריה האקדמית אונו
איציק
לימודי שיווק ופרסום
לקבל החלטה ממוקדת כמה שיותר על מקצוע הלימוד ולתת את המקסימום כי בסופו של יום זה משתלם ולטובת התלמיד. מומלץ לארגן חומר מסודר לקראת הבחינות ולא לחכות לרגע האחרון כדי להסדיר את זה. גם לא לחכות לרגע האחרון בביצוע מטלות ועבודות למיניהן - עדיף לסיים עם זה כמה שיותר מוקדם ולחזור לשגרת הבילוקמפוס :) בהצלחה!
הקריה האקדמית אונו
שני
תואר בפיזיותרפיה
אני עובדת במשרה שהיא 100% לא כל כך מומלץ לתואר ראשון מאוד קשה לשלב עבודה ולימודים אפשרי אך מידת ההשקעה איננה כמו התלמידים שעובדים חלקית וזה משתקף בציונים ישנו תמיד מרדף אחרי השלמת זמן בעבודה/לימודים. יש להתחשב יותר במסלול ערב לא סתם סטודנטים מחליטים לעבוד וללמוד זה מסיבות כלכליות בלבד.
הקריה האקדמית אונו
טגנש
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
אם ממש לא בא לכם לעשות פסיכומטרי שוב ושב עד שתקבלו ציון עובר הקריה נותנת את האפשרות לעשות מכינה או מבחנים אחרים שיכולים להקל על תנאי הקבלה. המרצים מעולים ויש אווירה של אקדמיה והסטודנטים ממש בראש של ליזום רעיונות וסטראטפים. יחסית במקום מרכזי כך שלא בעיה להגיע לשם גם אם אתם מגיעים מרחוק.
הקריה האקדמית אונו
רפאל
לימודי שיווק ופרסום
לסטודנטים הבאים אשר מגיעים ללמוד בקריה האקדמית, להגיע בראש פתוח לקבל הכל, לא לצפות לאווירת קולג', הלימודים במכללה הם נטו לימודים. יש תמיכה לימודית בסטודנטים אך אין השקעה מעבר. אני מרוצה מהלימודים ומהמכללה. בחרתי בקריה האקדמית כיוון שהחוג אני לומדת בו אינו קיים במקום אחר ולכן אני כאן.
הקריה האקדמית אונו
רוני
לימודי שיווק ופרסום
יש כמה טיפים שהייתי ממליצה לסטודנטים חדשים שבאים ללמוד במוסד. האחד-ללמוד טוב ולהשקיע הרבה כדי שהממוצע יהיה גבוה ולא יהיה קשה לכם בסוף הסמסטר במבחנים. הדבר השני-להתחבר עם הסטודנטים שבכיתה שלך ובכלל עם סטודנטים משנים שמעליכם שיוכלו לסייע לכם ולייעץ לכם במהלך הלימודים. בהצלחה מרובה.
הקריה האקדמית אונו
אורטל
תואר בחינוך וחברה - הקריה האקדמית אונו
1. לא לתת למרצה לצאת מהחדר או לעבור לנושא אחר במידה ויש חלק שאינו מובן.
2. מי שמתבייש מתייבש, לעולם לא להסס לשאול את המרצה ולא את הסטודנטים אם יש משהו לא מובן.
ריכוז מלא בתוך ההרצאה מעלה הסיכוי להצטיינות, זה בדוק!!
3.מאמר חובה לקריאה, זה לא עונש.. זה העשרה והנאה.
הקריה האקדמית אונו
נזהה
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
ללמוד ולהצליח לא לחשוב מה יהיה הלאה להתרכז במטרה לפתח תקשורת בינאישית וגם להיות פתוחים לילדים קטנים ולכל הגילאים, בקיצור אם תתרכז במטרה תשיג אותה בהצלחה!! מי שרוצה ללמוד את מקצועות הבריאות צריך לדעת שזה השקעה בתחומי המתמטיקה ואנגלית במיוחד לכן צריך מאוד להשקיע
הקריה האקדמית אונו
אליה
הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון
קודם כל, תבחרו משהו שאתם אוהבים ללמוד, דבר שני מאוד חשוב למצוא עבודה לפני הלימודים שאתם יודעים שיש גמישות במשמרות.
תקופת המבחנים זו תקופת ההשקעה הכי חשובה, גם אם זה אומר לוותר על משמרות בעבודה, לצאת פחות עם חברים וכו' , כי סה"כ מודדים אותנו בציונים.
הקריה האקדמית אונו
יסמין
תואר ראשון בפיזיותרפיה - הקריה האקדמית אונו
הייתי ממליצה לכל מי שהוא לפני הלימודים לבדוק טוב את המקצוע שהוא בוחר, לעבור כמה פעמים על הסילבוס ולראות אם הקורסים מעניינים אותו, לשאול תלמידים שכבר לומדים על מסלול הלימודים וללכת ממש לראות אנשים עובדים.. ככה הכי מקבלים מושג לגבי המקצוע והלימודים.
הקריה האקדמית אונו
אליה
לימודי ריפוי בעיסוק - הקריה האקדמית אונו
לימודים זה דבר הכי חשוב בחיים אפילו ואם זה בעייתי מבחינת כסף להסדיר את שכר הלימוד אנחנו כולנו חייבים וצריכים ללמוד ולהמשיך בלימודים כדי שנוכל לשרוד בחיים לימודים זה חוויה וכולנו מאוד כדאי לנו לחוות את החוויה הזו תשרדו עד הסוף כי אין כמו לימודים!!!
הקריה האקדמית אונו
דרוזיליא
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
1. לפני שמתחילים לוודא את הפניות מהעבודה, בית. קשה לשנות דברים במהלך הלימודים בעבודה. בקיצור, להתאים את המערכת לחיים.
2. הכנה נפשית ללימודים. אפילו שזה מעניין, זה מתיש.
3. להיות בחברה טובה.
4. אם כבר לומדים, אז באמת ללמוד וליהנות.
בהצלחה!
הקריה האקדמית אונו
הבטנש
הקריה האקדמית אונו - תואר שני במנהל עסקים
ללמוד מהסיכומים המוכנים בשיעור להשתדל להגיע לשיעורים, ליצור חברותא לצורך לימוד משותף ולימוד בחברותא טובה ורצינית למבחנים שיושבת ולומדת ברצינות ולא מבזבזת זמן לריק. בעת פתאום המבחן לחלק את הזמן בצורה טובה על מנת לא לבזבז זמן ולהפסיד ניקוד
הקריה האקדמית אונו
מיכאל
הקריה האקדמית אונו - משפטים
* כדאי תמיד לגשת למועד א' במבחנים כי אחרת זה מתנגש לכם עם הסמסטר הבא ואתם פחות משקיעים בו כי אתם רוצים לעבור את המבחן מהסמסטר הקודם
* אל תדחו עבודות ושיעורי בית לרגע אחרון כדי שאם תהיה לכם שאלה תוכלו לשאול את המרצה או את הסטודנטים האחרים
הקריה האקדמית אונו
מרים
הקריה האקדמית אונו - מנהל עסקים
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!