סטודנטים מספרים איך זה ללמוד באוניברסיטת אריאל

9/11/2021 מאת: אנאבל אדמסקי (913 צפיות)

מה יש לסטודנטים שלומדים היום באוניברסיטת אריאל לספר? מה דעתם על התואר והקמפוס? שמענו מהם על כל מה שצריך לדעת על הלימודים, המרצים, האווירה החברתית וגם על מה שיש לעשות בין השיעורים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודנטים מספרים על לימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

הסטודנטים של אוניברסיטת אריאל מספרים על אווירה שמחה ומהנה, אכפתיות ואוזן קשבת מהמרצים ורצון לבוא לקראת הסטודנטים ולעזור, גם אחרי שהשיעור מסתיים. הם מתארים קמפוס מיוחד ומושקע, שבו אפשר לנוח במדשאות הגדולות וליהנות מהנוף, להיפגש עם חברים בפינות ישיבה וגם ללמוד בספריות.


מה אומרים הסטודנטים?


הנה מה שיש לסטודנטים שלומדים היום באוניברסיטת אריאל להגיד על הלימודים, הקמפוס והאווירה החברתית:


משה, סטודנט להנדסת חשמל ומחשבים: "האווירה מאוד טובה באוניברסיטה, גם בין הסטודנטים וגם בין המרצים. הקמפוס גדול, יש מדשאות ואזורי ישיבה מהנים והנוף שמשתקף פשוט מרשים."


עינב, סטודנטית לכלכלה ומנהל עסקים: "אני אוהבת את היחס האישי שהמרצים נותנים, את האפשרות לתגבורים כשרוצים, את הפעילויות של אגודת הסטודנטים ואת החשיבות שיש לחברות ואחדות. האוניברסיטה משקיעה בהצלחה של הסטודנטים ובו זמנית לא מורידה ברמה."


לבנת, סטודנטית לקלינאות תקשורת: "אני אוהבת את הספרייה שמאפשרת למידה חברתית מצד אחד ומצד שני גם מרחבים שקטים. הרמה המקצועית בחוג לקלינאות תקשורת גבוהה ואני שמחה על כך. הקמפוס נעים ומזמין, האוניברסיטה יפה ומטופחת ויש הרבה פינות חמד לשנת עם חברים או לבד, לדבר וללמוד. מערכת הפניות של האוניברסיטה מעולה ויש מענה מהיר ויעיל מהמחלקות שאליהן פניתי."

 


שקד, סטודנטית לתואר ראשון באדריכלות: "מכשירים אותנו בצורה מקצועית לעולם העבודה ונותנים לנו כלים מעשיים מצד אחד ופיתוח יצירתיות מאידך. יש דגש על חוויה לצד לימודים ועל הווי חברתי, משתדלים להעשיר אותנו ב"אקסטרה" תוכן ושילוב עניין וסמינרים."


ראובן, סטודנט למדעי המחשב: "אוניברסיטת אריאל היא חמה, משפחתית ועוטפת. מקדמת את הסטודנטים ומאתגרת אותם. הקמפוס מלא חיים, מטופח ומושקע, יש מדשאות ומרחבים פתוחים, מעונות טובים, מגרשי כדורגל וכדורסל, בקיצור על מה שסטודנט צריך."


שירן, סטודנטית לקרימינולוגיה: "לאוניברסיטה אכפת מהשכבות החלשות בחברה. יש הווי חברתי וחיי קמפוס פעילים וגם אגודת סטודנטים פעילה."


עדי, סטודנטית למדעי המדינה וסוציולוגיה: "אני אוהבת את האווירה ואת הגיוון של הסטודנטים. אני נהנית מאוד מלימודי מדעי המדינה, הקורסים מעניינים מאוד ואני אוהבת את המרצים."


אור, סטודנטית להנדסה כימית: "אני אוהבת מאוד את היחס האישי מהמרצים, הם אנשים נחמדים מאוד שמוכנים לעזור אפילו מעבר לשעות ההרצאה ועונים על שאלות."


צורית, סטודנטית לעבודה סוציאלית: "האווירה טובה ושמחה. אני ממליצה על המסלול לעבודה סוציאלית כי הוא מקצועי ורציני, חשוב לזכור שהדרישות בו גבוהות והלימודים אינטנסיביים, אבל בעיני הם גם מרתקים, אני שמחה שבחרתי במקצוע ואני נהנית מאוד ללמוד."


קובי, סטודנט להנדסה אזרחית: "האוניברסיטה משקיעה את כל המאמצים כדי שכל הסטודנטים יצליחו והשירות מאוד אדיב. הקמפוס גדול והוא מרכז את מיטב המקצועות, ניתן ללמוד החל מהמקצועות הרוחניים ועד למקצועות ריאליים, הכל באוניברסיטה אחת."

 

קצת על האוניברסיטה והקמפוס


באוניברסיטת אריאל לומדים היום 16,000 סטודנטים במגוון של מסלולים לתואר ראשון, שני ושלישי, פוסט דוקטורט וגם לימודי הנדסאים ומכינה קדם אקדמית. באוניברסיטה חמש פקולטות - רפואה, הנדסה, מדעי הבריאות, מדעי הטבע, חברה ורוח, וכן שני בתי ספר - תקשורת וארכיטקטורה.


קמפוס האוניברסיטה מחולק למספר חלקים, בהם "הקמפוס העליון" שבו לומדים בעיקר מקצועות ריאליים, ו"הקמפוס התחתון" שבו נלמדים מקצועות הומניים. בקמפוס אפשר למצוא גם ספריות, קפיטריות, מעבדות ומעונות לסטודנטים.

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 16/11/2021
סטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר - מה הם באמת חושבים על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה אחרי השיעורים? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 7/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על המרכז האקדמי רופין? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים על הלימודים, הקמפוס וכל מה שחשוב לדעת. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין