סקר הסטודנטים הרשמי, שאלנו 29,169 סטודנטים איפה הכי כדאי ללמוד:
איך להשתמש בסקר?
באפשרותך לחפש לפי מקצוע לימודים כללי (משפטים או פסיכולוגיה) או לפי מוסד לימודים ספציפי (לוינסקי או פרס)
למשל: משפטים, פסיכולוגיה ...
חוות דעת של סטודנטים על אוניברסיטת אריאל
התקבלו 1226 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

אוניברסיטת אריאל
23/09/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוכלוסיה טובה וצורת לימוד

על הקמפוס

בסך הכל מקום טוב -דורש השקעה רבה ורצון רב

אוניברסיטת אריאל
03/12/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצים טובים, תמיד יש מענה לכל שאלה והאווירה מאוד טובה במקום.

על הקמפוס

מקום פסטורלי ונעים


טיפים מסטודנטים שכבר למדו
ספיר
להשקיע להגיע להרצאות לעשות שיעורי בית באופן קבוע לישון טוב זה לא פחות חשוב אם אין צורך בשילוב עבודה אז עדיף שלא ולהשקיע הכל בלימודים.
אוניברסיטת אריאל
ספיר
אוניברסיטת אריאל - הנדסה
ברכה
לכו על זה!!!
אוניברסיטת אריאל
ברכה
אריאל - ניהול מערכות בריאות
מגורים: דירות בסביבת הקמפוס 1500 שח (לא כולל חשבונות) לסטודנט, מעונות בין 700-1600 שח לסטודנט תלוי ברמה (700 מחיר לקראוון בחדר זוגי).
אוכל: קפיטריות יקרות ולא בצדק, יש שני סופרים, המגה גם יקרה יש סופר נוסף בכניסה לעיר מכיוון המרכז שהוא הכי מומלץ.
נסיעות: יש קבוצות של לוחות טרמפים לסטודנטים בפייסבוק (לירושלים בעלות 15 ש״ח לנסיעה מחיר קבוע) ומסתדרים בקלות.
בנוסף יש אוטובוסים של אגד ואפיקים מהמרכזית (כל שעה וחצי) או מבנייני האומה (פעמיים ביום).

לגבי לימודי ארכיטקטורה: הלימודים מאוד עמוסים אך מעניינים וכיף מאוד עם החבר׳ה, אפילו יש טיסות לחו״ל מאורגנות ביחד והרבה גיבוש. יש להתכונן נפשית לשנתיים/ שלוש עמוסות מאוד ובלי הרבה זמן לעבוד (עדיף לחסוך לפני). השנים רביעית וחמישית יותר קלילות (בתנאי שמסיימים את קורסים הבחירה לפני).
אוניברסיטת אריאל
סימונה
אריאל - לימודי אדריכלות
לפי דעתי סטודנט שמחליט ללמוד באריאל צריך לקחת בחשבון את הדו קיום שמתרחש שם ואת זה שכנראה הוא יתקל בהרבה אנשים ששונים ממנו (שזה טוב) ומבחינת המרחק שייקח בחשבון זאת עלות נוספת, אני שנה רביעית ובזבזתי עד היום הרבה מאוד כסף רק על נסיעות לשם, מגורים באריאל יכולים להוות פתרון אם כי לא זול שם בכלל, דירת שלושה שותפים ב -16001200 ש"ח לפני חשבונות0מגורים בעיר,מגורים במעונות מתחלקים ל-2: הראשון זה המומלץ לפי דעתי וזה שכונת הקראוונים מגורים בתנאים פחות טובים מהמגורים בחלופה השנייה אבל מבחינת האווירה שם היא מורגשת זה המקום היחיד שיש בו אווירה טובה וסגורה של סטודנטים שכולם שכנים , החלופה השנייה היא מגורים בבניינים מחוץ לשכונת הקראוונים בבניינים חדשים ובתנאים יותר וכומבן גם יקרים יותר 1100-1600 לעומת המעונות ששם זה 780-1400 לחודש.
אוניברסיטת אריאל
עמית
הנדסת אזרחית
הצרכים השונים שלמענם אנחנו נזקקים לשירותי השכרת רכב מסחרי שונים מזה ומשפיעים על סוג המכונית הדרושה לנו. עסקים שמתמודדים עם נפח מטען גדול יעדיפו רכבים גדולים יותר שמותאמים להעמסת מטען כבד או גדול. עבור שינוע פועלים יש לבחור סוג שונה של מכונית שמתאימה יותר להסעת נוסעים. עבור סוגי מטען גדולים בנפח נדרשת מכונית שונה מאשר עבור סוגי מטען קטנים בנפח אבל עדינים ויקרים. בעלי עסקים שמתמודדים עם צרכים משתנים וגמישים יבחרו רכבים שמציעים גמישות שכזו או שיבחרו מכונית מסחרית בהתאם לפרויקט נתון.
אוניברסיטת אריאל
אלי
עבודה סוציאלית - אוניברסיטת אריאל
טיפ לסטודנט לעתיד:
לבחון את מקום הלימודים בו הולכים ללמוד באופנים שונים- מבחינה חברתית, רמת לימוד, מלגות מוצעות, אפשרויות מגורים.
נושא המלגות חשוב מאד שכן באוניברסיטה שלי הנושא עדיין לא מפותח ייתכן מאחר ולא כולם מכירים בה כאוניברסיטה ולכן הדבר מקשה מאד על מימון התואר.
עוד טיפ הוא לקחת את התואר ברגוע- יש זמן להכל, אפשר גם לפרוש את התוארבמידת הצורך ואין שום סיבה להלחץ מהלימודים. אלו 3 שנים שאמורות להיות כיפיות ונטולות דאגות ולא יחזרו יותר לאחר התואר!!
אוניברסיטת אריאל
רום
חינוך מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים
לבצע הרשמה רק ביום הפתוח כדי לחסוך עלות דמי מקדמה!!!! לסטודנטים לעתיד כדאי לברר את כל המלגות להם הם זכאים לפני התחלת הלימודים על מנת שלא יפספסו מלגות שהאוניברסיטה לא טורחת לספר עליהם (למשל מלגת ממשיכי מכינה בגובה 50% מעלות המכינה). אני ממליצה בחום להתחבר לסטודנטים בשנים מעליהם שיעבירו להם חומרי לימוד, ימליצו אצל מי כדאי לעשות פרוייקטים, למי מהמרצים להרשם ועוד. אגודת הסטודנטים מוציאה לפועל אירועים שונים שכדאי להיות בהם כי הם ממש נחמדים.
אוניברסיטת אריאל
הדס
הנדסה כימית
אוהבת את האווירה, אנשים טובים, אווירה משפחתית במיוחד.

מבחינת תנאי קבלה, זה נראה לי המוסד הכי פחות בירוקרטי. מאפשר לצעירים שאולי לא סיימו את התיכון עם ממוצע 100 ו780 נקודות בפסיכומטרי להתקבל ללימודים בלי כל כך הרבה מיכשולים (השלמת בגרויות ל100 נקודות, שיפור ציון פסיכומטרי וכו׳) וזה נראה לי אחלה מצדם.

מה שאני לא אוהבת זה הקושי בשביל להשיג אותם בטלפון, לא משנה לאיזה שלוחה אתה נופל, פשוט קשה להשיג אותם. עוד משהו זה הקפה של הקפטריה.
אוניברסיטת אריאל
לוסיאנה
תנאי קבלה באוניברסיטת אריאל
לפני שנרשמים לאוניברסיטה יש לברר היטב את המחיר ויש לקחת בחשבון את התוספות המתלוות ל כך כמו נסיעות צילומים מורים פרטיים במקרה שהמרצה לא מעביר חומר באופן ברור יש לקחת בחשבון את מצקוע האנגלית שעליו משלמים באוניברסיטה אך למעשה לא מלמדים שם באמת ולשקול ללמוד את המקצוע מחוץ לאוניברסיטה ולהגיע לרמה של פטור לסכם את המצותיי :נגישות זמינות אכות מרצים פטור מאנגלית חנייה קרובה שמאוד משמעותית בחורף (אצלנו סגרו קמפוס בגלל אי נגישןת כשחרד שלג בהצלחה
אוניברסיטת אריאל
אוולין
תואר בניהול מערכות בריאות
ראשית, תחשבו במה תרצו לעסוק בעתיד, ואז תבחרו את התואר המכוון אתכם לשם. שנית, אל תוותרו ותתפשרו על הפסיכומטרי, יש דרכים לעקוף אותו- אפילו ברפואה. לאחר מכן, כשתתחילו ללמוד תנסו לשאוב מכל מרצה את מה שהוא יכול לתת- כל מרצה מגיע מרקע אחר ויכול לתת לכם מידע ועניין בנושאים שונים ומגוונים.
תנסו להינות מהלימודים, לקחת אותם בכיף, להגדיל ראש, להשקיע ולהצליח. ולא חשוב פחות, זה המקום בו תוכלו לרכוש חברים חדשים.
אוניברסיטת אריאל
מורן
אריאל - מדעי התזונה
לחשוב על תואר במקצוע פרקטי שיש לו ביקוש בשוק ואפשר להתפרנס ממנו בכבוד וביחד עם זאת שזה יהיה משהו שמתאים לאופי שלכם שתוכלו להנות מהמקצוע ולמצות את הפוטנציאל שלכם כי בכל זאת אתם לא רוצים להחליף תואר באמצע או לחפש מקצוע אחר אחרי שהשקעתם כסף וזמן ואנרגיה בשביל התואר הזה. וחשוב לקבל קצת ניסיון במקצוע תוך כדי התואר כי מה שחשוב זה הניסיון באותה מידה כמו התואר והשם של המכללה פחות משנה. שיהיה בהצלחה!
אוניברסיטת אריאל
מיכל
אוניברסיטת אריאל - מכינה קדם אקדמית
אני מאוד ממליצה לא להגיע מקובע ועם דעות קדומות ללימודים, אלא להגיע עם ראש פתוח, ובאמת להיפתח לכל החוויה. אני ממליצה להתחבר עם סטודנטים אחרים, ללמוד ביחד. זה חשוב מאוד ויוצר אווירה טובה. אם יש טיפים אז לשתף בהם את החברים. אני גם חושבת שחשוב להיכנס לשיעורים, לא להבריז, להתייחס ברצינות לכל מקצוע ומקצוע. להכין שיעורי בית בקביעות, ולחזור על החומר לקראת כל שיעור - אני באמת מאמינה זה הסוד להצלחה.
אוניברסיטת אריאל
לינוי
הנדסת אזרחית
אחד הטיפים הכי משמעותיים שאני יכולה להביא לסטודנטים לעתיד הוא לבחור תואר שהם באמת אוהבים, תואר שהם יודעים שהם מסוגלים לעסוק בנושא הזה רוב החיים שלהם.
ברגע שהחלטת שאתה רוצה ללמוד צריך להיות בראש של לימודים ולא בגלל המסיבות בקמפוס.
בנוסף, עוד טיפ לשוב הוא לבחור מקום שיש בו חברה טובה שעוזרת כי אני יכולה להגיד מניסיון שלולא החברה שלומדים איתי בספק אם הייתי מגיעה לאיפה שאני היום.
אוניברסיטת אריאל
מור
אוניברסיטת אריאל - מדעי המחשב
העצה החשובה ביותר היא בחירת תואר עם מקצוע ביד ולא משהו תיאורטי שאח"כ צריך לחשוב איזה תואר שני לעשות כדי למצוא עבודה. בנוסף לחקור אם יש סטאז' אחרי הלימודים, כמה זמן הוא נמשך ומה הם התנאים. למשל באדריכלות יש תנאים מחפירים לסטאז' והוא נמשך שלוש שנים אחרי חמש שנות לימודים בתואר, יש גם מבחן הסמכה וכשלים נוספים עד להשגת רישיון האדריכל המורשה. דבר שלא ידעתי לפני שתחלתי את הלימודים.
אוניברסיטת אריאל
נעה
אריאל - לימודי אדריכלות
ללמוד כמה שיותר מוקדם להתחיל לראות סרטונים ביוטיוב לגבי מקצועות שאתה מעוניין בהם לא לשבת ולחכות עד להחלטה מה ללמוד אלא תוך כדי לימוד קרי שיפור בגריויות פסיכומטרי להתחיל ולהתמקד איזה תחום מעניין אותך ולהתחיל לחקור לגביו ולגבי הקריטרינים שדורשים כדי להתקבל הדבר החשוב זה להתחיל מוקדם והדבר השני לדעת מה רוצים ללמוד בכדי לא לבזבז זמן על שיפורים מיותרים כי זמן שעובר לא ניתן להשיב
אוניברסיטת אריאל
בשה
מדעי המחשב ומתמטיקה
דבר ראשון חשוב ללמוד אך ורק מה שבאמת מעניין אתכם, לא מה שאבא,אמא,סבא,סבתא רוצים שתלמדו. מעבר לכך לא משנה איפה תלמדו חשוב שתיקחו הכל ברגוע,כולם באים דיי חוששים ולבד בהתחלה אבל חברויות לא יאחרו להגיע כי כולם באותה סירה- צריכים ללמוד לאותם מבחנים, מתלוננים על אותם מרצים/קורסים מבאסים וכו'. והכי חשוב לקחת את התקופה הזאת הכי בכיף כי תכלס היא באמת כיפית למרות החוסר בזמן והתפרנות.
אוניברסיטת אריאל
עידן
אריאל - תואר ראשון בתקשורת
להגיע מוכנים לשיעור, אם אתם מתכוונים לדבר רוב השיעור כדי לא להגיע כדי לא להפריע לסטודנטים אחרים שכן רוצים לשמוע, בתור אחת עם בעיות קשה וריכוז האוזן שלי תמיד תיתפס שלא במכוון לכל הרעש בכיתה חוץ ממה שהמרצה אומר וחבל לי כי אני נותנת מעצמי 100% בשיעורים ואוהבת להשתתף להביע דעתי ולהגיב בהתאם, הפלאפון זה הדבר האחרון שאני מתעסקת בו כי אני שם נטו כדי ללמוד ..
אוניברסיטת אריאל
מיכל
אריאל - לימודי פסיכולוגיה
האווירה טובה ושמחה, יש חברים וחברה למי שמחפש, שמעתי גם במעונות מחברות שגרות שם. אני ממליצה לבוא דווקא למסלול הזה לאריאל כי הוא מאוד רציני ומקצועי אבל צריך לזכור שעם זאת גם מאוד דורש דרישות גבוהות הלימודים אינטנסיביים אבל בעיני מרתקים. אני בכלל לא יודעת אם אהיה עובדת סוציאלית אבל שמחה מאוד על הבחירה במקצוע כי הוא מרתק ואני מאוד נהנית ללמוד אותו.
אוניברסיטת אריאל
צורית
עבודה סוציאלית - אוניברסיטת אריאל
לא לפחד להיכנס ללימודים, לעשות פסיכומטרי ולהשקיע בפסיכומטרי ולהוציא ציון טוב.
אם אפשר לשפר בגרויות ואם קשה לעשות מכינה שתזרז את עינין קבלה ללימודים.
להשקיע בלימודים, להיות נוכח בכל ההרצאות ולהקפיד על עשיית שיעורי בית וכל מטלות הקורס כי זה ישתלם בסוף הקורס במבחן הסופי של הקורס.
המטרה העיקרית היא להינות מתקופת הלימודים מחווית הסטודנט בישראל.
אוניברסיטת אריאל
יהונתן
הנדסת אזרחית
הייתי מציעה לסטודנטים לעתיד לבדוק עם אנשים שלומדים/ למדו באותו מוסד שהם רוצים להרשם לפעמים האזור לא מתאים לכל אחד, כמו דרכי הגעה בהנחה שאתה לא שוכר דירה. כמו כן, לבוא ליום פתוח, לא להתבייש לשאול ולבחון את כל האופציות, שיחות ייעוץ עם אנשי מקצוע, ולא 'להתקע' על אוניברסיטה אחת כי היא נחשבת או שכיף שם חברתית, בכל מקום אפשר למצוא אחלה אנשים.
אוניברסיטת אריאל
הדר
אריאל - מדעי ההתנהגות
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!