קורס אקסל למתקדמים במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
קורס אקסל למתקדמים במכללה למינהל

קורס אקסל למתקדמים במכללה למינהל - קורס Excel מתקדם


מנהלים ומארגנים נתונים בהצלחה


אקסל מוכרת כתוכנה ליצירת טבלאות וגיליונות אלקטרוניים, אולם קיימים בה עוד שלל כלים מתקדמים ושימושיים לסביבה הארגונית. התוכנה מאפשרת לעובדים לבצע חישובים מסובכים, ליצור גרפים ותרשימים ולבצע אוטומציה למידע כדי לנווט ביעילות רבה יותר בין נתונים חשובים. עובדים בתחומי עיסוק רבים ושונים עושים שימוש יום יומי באקסל, כגון עובדים בתחום הפיננסי והחשבונאי, מהנדסים וכן מנהלים ובעלי עסקים שמעוניינים בכלי יעיל לניהול של נתונים עסקיים. היכרות טובה עם הכלים המתקדמים שנכללים בתוכנה יכולים לסייע לא מעט בקידום ובשכלול של תהליכי העבודה.


קורס אקסל למתקדמים שמתקיים במכללה למינהל מאפשר למשתתפים להעמיק בשלל הכלים והאפשרויות בכלולים בתוכנת אקסל. הקורס מתאים לבעלי ניסיון קודם בשימוש בתוכנה והוא מסייע לתלמידיו להרחיב את הידע הפרקטי בשימוש בה. המשתתפים בקורס יכולים ליישם את הכלים הנלמדים במהלך הקורס על עבודתם השוטפת וכך לייעל את תהליכי העבודה, לחסוך בזמנים ולבצע ניהול וארגון של נתונים עסקיים באופן איכותי ומתקדם יותר.

 

 

הקורס מתקיים בשלוחות המכללה בערים - חיפה

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים רוכשים מיומנויות מתקדמות לשימוש שוטף בתוכנת אקסל. הם לומדים לבצע פעולות חישוביות בעזרת התוכנה ובוחנים כיצד להשתמש בשלל סוגי נוסחאות, ליצור סדרות נתונים, ליצור גרפים שונים ולבנות בסיסי נתונים יעילים.


בתחילת ההכשרה הם מקבלים כלים ליצירת דוחות מורכבים ולניתוח של מודלים ונתונים עסקיים. לאחר מכן, הם לומדים כיצד להציג את הנתונים הללו באמצעות גרפים וחתכים ולהכין תחזיות עתידיות לתהליכים בעולם הארגוני. כמו כן, הם סוקרים אפשרויות אוטומציה שקיימות בתוכנת אקסל אשר מאפשרות לפשוט פעולות מורכבות ולחסוך זמן דרך הגדרה של פעולות עתידיות.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס אקסל למתקדמים במכללה למינהל הוא כ - 4 חודשים, הקורס כולל כ - 40 שעות לימוד אקדמיות. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים שבהם הם מתנסים בפועל בביצוע שלל סוגי פעולות בתוכנת אקסל.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך קורס אקסל למתקדמים כוללים בין היתר את התחומים הבאים:

 

  • יצירת דוחות מורכבים
  • הכנת תחזיות עתידיות
  • אוטומציה לפעולות עתידיות
  • קבלת החלטות ועיבוד נתונים   
  • ניתוח נתונים ומודלים
  • חתכים להצגת נתונים   
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


בית הספר למחשבים של המכללה למינהל עורך עוד שלל קורסים לתעודה, כגון קורס תוכנת פריוריטי ERP, קורס תוכנת אוטוקאד, קורס הכרת יישומי מחשב אופיס, קורס בדיקות תוכנה, קורס Help Desk, קורס ניהול רשתות MCSA וקורסים נוספים. חלק מן הקורסים הללו מכינים את המשתתפים בהם לקראת מבחנים חיצוניים של חברות תוכנה מוכרות. הקורסים מותאמים להתפתחויות בתעשיית המחשוב והטכנולוגיה והם חושפים ליישומים ופיתוחים עכשוויים.


במכללה למינהל ניתן למצוא גם תכניות לתעודה בענפים מבוקשים כגון ניהול, מינהל ומזכירות, חשבונאות, חשמל, תחבורה וביטוח. נוסף על לימודי התעודה, ניתן ללמוד במכללה במסלולים לתואר ראשון, שמתקיימים בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה, כגון לימודי חשבונאות, לימודי הנדסת תעשייה וניהול ותכנית המשלבת לימודי ניהול לתואר ראשון עם קורס שמאות מקרקעין. המכללה מפעילה גם מגוון מגמות לימודי הנדסאים, מסלולים אלה מוכרים על ידי מה"ט ומכשירים את הסטודנטים להשתלבות בתפקידי מפתח בתעשייה הטכנולוגית.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל בוגרי קורס אקסל בסיסי. כמו כן, הקורס מתאים למשתמשים מנוסים בתוכנת אקסל שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם ולרכוש מיומנויות מתקדמות לעבודה בתוכנה.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הקורס מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי המכללה למינהל. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים לעבור בהצלחה מבחן פנימי שעורכת המכללה, אשר בוחן את יכולות השימוש באקסל.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל