קורס פריוריטי ERP במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
קורס פריוריטי ERP במכללה למינהל

קורס פריוריטי ERP - המכללה למינהל


כלי חשוב למנהלי חשבונות


תוכנת פריוריטי מהווה היום את אחת מתוכנות ניהול המידע הארגוני המובילות במשק. ארגונים גדולים ובינוניים רבים עושים בה שימוש שוטף לצורכי ניהול חשבונות וניהול מידע. ניתן לעשות בתוכנה שימוש כדי לנהל שלל גורמים במערך הכספי של ארגונים, לרבות ניהול רכש, ניהול מלאי, הנהלת חשבונות והכנה לדוחות הכספיים. ברבים מן המקרים, שליטה בתוכנה זו הוא אחד מתנאי הקבלה למשרות בתחום הנהלת החשבונות. עובדים שיש ברשותם היכרות טובה עם התוכנה והיישומים שבה יכולים במקרים רבים לקבל יתרון על פני מועמדים אחרים.


עובדים בארגונים שמעוניינים לחזק את שליטתם בשימוש בתוכנת Priority וכן מועמדים לתפקידים שונים בתחום הנהלת החשבונות שנדרשים לשלוט בה במסגרת דרישות התפקיד, יכולים להכיר את היישום לעומק במסגרת קורס פריוריטי שמתקיים במכללה למינהל. במהלך הקורס המשתתפים יכולים להכיר את האפשרויות השונות בתוכנה ולפתח דפוסי עבודה יעילים באמצעותה. הם יכולים ליישם את הידע הנרכש במגוון של מסגרות בעולם הארגוני.

 


היכן לומדים?


קורס פריוריטי ERP מתקיים בשלוחות המכללה בערים - ראשון לציון.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מכירים לעומק את תהליכי העבודה על תוכנת פריוריטי ושמים דגש על ממשק הנהלת החשבונות שלה. הם בוחנים דפוסים לעבודה יעילה ונכונה על התוכנה לפי צורכי שוק העבודה והדרישות בארגונים גדולים. הם לומדים על פונקציות שונות שמציעה התוכנה, כגון הקמת חברה, הקמת חשבונות והכנה של תיקים לביקורת רואי חשבון, תוך לימוד דרכי התאמת התוכנה לצורכים המסוימים של כל ארגון. כמו כן, הם בוחנים כיצד להשתמש בתוכנה כדי לבצע דיווחים למוסדות מסוגים שונים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני שני מפגשים מרוכזים שהיקפו של כל אחד מהם כ - 4 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים מספקים הכנה מקיפה לעבוד בתוכנת פריוריטי והם כוללים שלל תרגולים ועבודה יישומית על התוכנה כדי לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון פרקטי בשימוש בה.


נושאי הלימוד


במהלך הקורס המשתתפים לומדים שלל נושאים וביניהם:

 

  • הגדרות הקמת חברה
  • ביצוע התאמות שוטפות
  • דיווח למוסדות בעזרת התוכנה
  • הכנת תיקים לביקורת רואי חשבון    
  • הקמת חשבונות
  • קליטת פקודות יומן    
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר למחשבים במכללה למינהל ניתן ללמוד בקורסים נוספים להיכרות עם תוכנות ויישומים, כגון קורס פוטושופ, קורס אוטוקאד, קורס היכרות עם יישומי מחשב וקורס אקסל, שנלמד גם במסגרת למתקדמים. נוסף על כך, בית הספר למחשבים עורך קורסים כגון קורס בדיקות תוכנה QA, קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA, קורס פיתוח אפליקציות MCPD, קורס Help Desk תמיכה טכנית, קורס מיישמי הגנת סייבר, קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט ועוד.


המכללה למינהל מציעה עוד שלל קורסים בשלוחותיה השונות, בענפים כגון ניהול, חשבונאות, תחבורה, מזכירות ומינהל, חשמל וקורסי ניהול. קורסים אלה יכולים לסייע למשתתפים לפתח מיומנויות חשובות לקידום הקריירה או להשתלבות בענף עיסוק חדש ומבוקש. הקורסים מתעדכנים בהתאם לשינויים במשק והם עוסקים בכלים אקטואליים בשוק. נוסף על לימודי התעודה ניתן לקחת חלק בתכניות לימודים אקדמיות מטעם האוניברסיטה הפתוחה המשולבות בלימודי תעודה של המכללה למינהל.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס פריוריטי במכללה למינהל צריכים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי תעודת בגרות מלאה. מנהלי חשבונות בעלי הסמכה מוכרת יכולים להתקבל אל הקורס גם ללא הצגת תעודת בגרות.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודת הכשרה שמוענקת על ידי המכללה למינהל. כדי לקבל את הדיפלומה, על המשתתפים לעבור בהצלחה מבחן מסכם שמתקיים באופן ממוחשב מטעם מוסד הלימוד.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל