קורס פוטושופ במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
קורס פוטושופ במכללה למינהל

קורס תוכנת פוטושופ במכללה למינהל - קורס Photoshop


בין התוכנות המוכרות לעיבוד תמונה נמצאת תוכנת פוטושופ של בית אדובי. תוכנה זו מוכרת כבר למעלה מ - 20 שנה ככלי יעיל לתיקון פגמים בתמונות ובצילומים, לעיבוד ממוחשב ולעריכה של דימויים תלת ממדיים. לאורך השנים עברה התוכנה חידושים רבים וכיום היא מציעה מגוון רחב ביותר של כלים פרקטיים שבהם משתמשים מעצבים גרפיים, מאיירים, צלמים ואנשי מקצוע נוספים מעולם העיצוב והאמנות.


קורס פוטושופ שמתקיים במכללה למינהל מאפשר למשתתפים להכיר את התוכנה ואת שלל האפשרויות שהיא מציעה למעצבים. במהלך הקורס לומדים על תהליכי עבודה מקצועיים ועל מגוון כלים ואפשרויות לעבודה עם דימויים ותמונות. הקורס יכול לסייע למעצבים להרחיב את סל הכלים הממוחשבים שברשותם לפיתוח פרויקטים וכן הוא יכול להתאים למעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בעולם העיצוב הממוחשב ועיבוד התמונה.

 

 

היכן לומדים?

 

קורס פוטושופ נערך בשלוחת המכללה למינהל בעיר חיפה.


תכנית הלימודים


קורס פוטושופ מעניק למשתתפיו היכרות ראשונית עם תוכנת עיבוד התמונה והעיצוב. במהלך הקורס נחשפים לשלל תהליכי עבודה ולומדים על תהליכי הביצוע של עיצובים גרפיים ותהליכי העריכה של תמונות באופן מקצועי.


המשתתפים מתחילים בהיכרות ראשונית עם מבנה התוכנה ועם הכלים הכלולים בה וממשיכים ולומדים על תהליכי ייצוא וייבוא התמונות ועל אופן פתיחה וסגירה של פרויקטים. נוסף על כך, נלמדים לעומק תהליכי עריכת התמונה בפוטושופ, תוך שימוש בכלים מקצועיים כגון חיתוך, סימון, מילוי, תיקון צבע ועוד. המשתתפים דנים גם בעבודה בשיטת השכבות בפוטושופ וביתרונותיה. כמו כן, הם דנים באופן הריטוש והתיקון של פגמים בצילומים ובתמונות למטרות שונות.


מתכונת הלימוד


קורס פוטושופ כולל כ - 5 מפגשים שמתקיימים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. משתתפי הקורס לוקחים חלק בשיעורים תיאורטיים וגם מתנסים בפועל בעבודה על גבי התוכנה במעבדות המחשבים של המכללה. במסגרת התרגולים הללו הם יכולים להכיר מקרוב את הכלים המגוונים שקיימים בתוכנת פוטושופ ולהתנסות בתהליכי העיבוד והריטוש של תמונות וצילומים.


נושאי הלימוד


במהלך קורס פוטושופ נלמדים שלל נושאים, הנה כמה מהם:

 

 • ייבוא וייצוא תמונות
 • ניגודיות ותיקוני צבע
 • תיקון פגמים בתמונה
 • מילוי והוספת מסגרות
 • לוח העבודה בפוטושופ
 • הכנת תמונות להדפסה
 • עבודה בשיטת השכבות   
 • כלי הסימון
 • ארגזי כלים
 • ריטוש תמונות
 • עריכת תמונות
 • כלים לחיתוך ושינוי   
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


בית הספר למחשבים של המכללה למינהל עורך עוד מגוון קורסים והכשרות. בין היתר, המשתתפים יכולים לקחת חלק בקורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות, קורס פיתוח אפליקציות MCPD, קורס Help Desk תמיכה טכנית, קורס טכנאי סמארטפונים וטלפונים סלולריים, קורס מיישמי הגנת סייבר וכן מגוון קורסים להיכרות עם תוכנות גרפיקה, שרטוט והדמיה כגון קורס אוטוקאד, קורס אקסל וקורס פריוריטי ERP.


במכללה למינהל ניתן ללמוד גם במבחר תכניות ללימודי תעודה בענפים כגון ניהול, חשמל, מזכירות ומינהל, תחבורה ושפות. הקורסים מותאמים להתפתחויות ולחידושים בתעשייה ומטרתם להקנות למשתתפים כלים פרקטיים לקידום מקצועי. הקורסים יכולים להתאים למעוניינים לקדם את הקריירה וכן למי שמחפשים לעבור הסבה מקצועית לענף חדש. רוב הקורסים משלבים תרגולים פרקטיים, פרויקטים וסדנאות שדרכם ניתן להכיר הלכה למעשה את הנושאים הנלמדים ולצבור ניסיון יישומי.


תנאי קבלה


הקורס מתאים למעוניינים להכיר את תוכנת פוטושופ ליישום באופן מקצועי, הוא יכול להתאים למעצבים ולמעוניינים להשתלב מקצועית בתחומי העיצוב, השרטוט וההדמיה. אין צורך בהיכרות קודמת עם תוכנת פוטושופ כדי להתקבל לקורס.


תעודה


תעודת גמר מטעם המכללה למינהל - בית הספר למחשבים מוענקת לבוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל הדרישות ומסיימים את התכנית בהצלחה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל