"תודה שאתה תמיד שם בשבילי": איך הצליח סטודנט לרגש אלפי גולשים?

30/8/2017 מאת: אנאבל אדמסקי (1,871 צפיות)

יש לא מעט סטודנטים שמחכים לצאת כבר מהבית של ההורים ולעבור לגור לבד, אבל זה ממש לא המקרה של צ'ארלס, סטודנט אמריקאי לתקשורת. תמונה שהעלה לאחרונה לרשת שבה שיתף עד כמה הוא מעריך את אבא שלו הצליחה לרגש מאות אלפי גולשים ולהזכיר לנו שאין כמו האהבה של ההורים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הרשת מתרגשת ממחווה של סטודנט לאבא שלו ביום הראשון ללימודים


שתי תמונות דומות מאוד, שכמעט עשרים שנה מפרידות ביניהן, הצליחו לאחרונה לרגש מאות אלפי גולשים ברשת, הכל בגלל אהבה שבין אבא לבן. צ'ארלס ברוקמן, סטודנט מטקסס שבארצות הברית, העלה לפני כשבועיים שתי תמונות שלו ושל אביו לחשבון הטוויטר שלו - האחת משנת 2004 של האב מלווה אותו ביום הראשון בגן והשנייה של האב הולך לצידו ביום הראשון של התואר. הפוסט הפך לוויראלי כשהמוני גולשים הביעו הזדהות עם הקשר המיוחד והאהבה הגדולה שבין האב לבנו.


צ'ארלס, שהתחיל השנה תואר בתקשורת באוניברסיטת מיסיסיפי, העלה את התמונה לחשבון הטוויטר שלו לפני כשבועיים וכתב: "מהיום הראשון בגן ועד לתחילת התואר הראשון. תודה אבא." התמונה צולמה מחוץ לבניין המעונות שאליו עבר צ'ארלס, הוא ציין שאביו הסיע אותו לאוניברסיטה ביום הראשון של הסמסטר כי הוא עצמו לא הספיק להוציא רישיון נהיגה. אבא שלו לא היסס ועזר לו עם המעבר למעונות הסטודנטים.


אחרי שהעלה את התמונה חשב שרק כמה חברים קרובים ישתפו אותה, הוא ממש לא ציפה שהפוסט שלו יהפוך לוויראלי וירגש אלפי אנשים. תוך זמן קצר יותר מ - 60,000 גולשים שיתפו את התמונה והיא זכתה ליותר מ - 200,000 לייקים.


צ'ארלס הוסיף ואמר שלא תכנן לשחזר את הצילום שלו מימי הגן, אלא גילה במקרה ששתי התמונות דומות מאוד רק אחרי שהצטלמו במעונות. "הייתי המום מהדמיון. גם אבא שלי מאוד שמח לראות את שתי התמונות, הפוסט ריגש אותו והוא אמר שהוא מתוחכם מאוד בעיניו. אני שמח שהוא העריך את המחווה שלי אליו." הוא סיפר.


"לפעמים אבות פשוט לא קבלים את ההערכה שמגיעה להם. הייתי חייב להראות לו כמה אכפת לי ולומר לו תודה על כל השנים שהיה שם בשבילי."


את שתי התמונות צילמה האם, שרי, וצ'ארלס מודה שהצילומים המשותפים הפכו להיות מעיין מסורת משפחתית. שני ההורים ליוו את בנם בכל שנה בתחילת הלימודים מאז שהחל את הגן והצטלמו יחד למזכרת.


יש אולי אנשים שהיו אולי מתפדחים ממחוות כאלה של ההורים, אבל צ'ארלס אומר שהוא תמיד התרגש לקראת התמונות השנתיות עם אביו ואמו, גם כשכבר סיים את התיכון. "הם תמיד היו מסיעים אותי לשער ואז היינו מצטלמים, אפילו אם אנשים היו עומדים ומסתכלים עלינו. גם אם זה היה טיפה מביך, הרגשתי שאני חייב להמשיך עם המסורת שלנו."

 

גולשים שאהבו את זה קראו גם:

 


"תודה שתמיד דחפת אותי להיות הכי טוב"


צ'ארלס סיפר שיש לו קשר קרוב ומיוחד עם אביו. לא רק שהוא קרוי על שמו, השניים גם חולקים את אותו יום ההולדת. האב הוא גם מאמן הריצה שלו, שליווה אותו לכל אורך הדרך כאצן בתקופת התיכון.


"אני מרגיש אסיר תודה שיש לי את אבא שלי. הוא תמיד שם איתי כדי לתמוך בי בכל מה שאני עושה. "רק רציתי לומר לו תודה על כך שתמיד דחף אותי להיות תמיד הכי טוב שאני יכול." אמר.


הרשת לא נשארה אדישה לפוסט של צ'ארלס ואביו. אלפי גולשים ברשתות החברתיות הגיבו ושיתפו כמה התרגשו מהמחווה הקטנה אך המקסימה. "אני אימא לסטודנט בשנה שלישית ויש לי דמעות בעיניים. הורות היא כזה אושר גדול וזה שווה כל דקה." כתבה אחת הגולשות. מגיב אחר שיתף: "הבת שלי מתחילה מחר את המסע שלה בלימודים, אימא שלה ואני לא עומדים בזה, אני מניח שנפרוץ בבכי במכונית."


לא מעט גולשים גם התפעלו מהשיער הארוך של האב, אותו הוא מאריך עד היום. "הוא התחיל להאריך את השיער כשנולדתי," הסביר צ'ארלס. "לפני כמה שנים הוא שקל להסתפר, אבל אז הוא החליט שיחכה עד שאסיים את התיכון כדי לקצר את השיער. בינתיים הוא ממשיך להאריך אותו ואני בטוח שהוא לא מתכוון לעצור בקרוב. אני מקווה שהוא לא יסתפר כי השיער שלו ממש מגניב בעיני."


ההורים של צ'ארלס דיווחו שהם אמנם קצת המומים מכל הפרגון שהם מקבלים בשבועות האחרונים מרחבי הרשת, אבל שהם ממש לא מופתעים מהמחווה היפה של הבן שלהם. "כשהיינו מגיעים לתחרויות הריצה שלו, היו הרבה פעמים שראיתי הורים שניגשים לילדים שלהם והילדים היו מתביישים ומבקשים מההורים לא לחבק אותם מול כולם, אבל צ'ארלס תמיד היה בא לחבק אותי." שיתף האב. "אנחנו תמיד אומרים האחד לשני כמה אנחנו אוהבים זה את זה. אני כל כך גאה בו. הוא ילד נפלא וסטודנט מצוין."


האב המשיך ואמר שדי קשה לו עכשיו כשבנו היחיד "עזב את הקן" והתחיל ללמוד. בינתיים, הוא מפיק את המירב מהזמן שלהם יחד. "ביום הראשון של התואר אמרתי לו לא להסתבך בצרות ולזכור שהמטרה שלו צריכה להיות להגיע להישגים הכי טובים בלימודים."


גם צ'ארלס שמח מאוד על כך שהצליח לשתף את הסיפור שלו ושל אבא שלו עם כל כך הרבה אנשים. הוא אמר שחשוב לו להעביר מסר לכל מי שרואים את התמונה - כמה חשוב להעריך את הזמן שיש לנו עם ההורים והמשפחה. "אל תיקחו את הקשר עם ההורים כדבר מובן מאליו, העריכו אותם ואת כל מה שהם עושים עבורכם."

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 16/11/2021
סטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר - מה הם באמת חושבים על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה אחרי השיעורים? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 9/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים היום באריאל ומספרים על המרצים, הקמפוס, האווירה בלימודים ועוד. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין