לימודי הוראת אנגלית במכללת תלפיות לנשים דתיות בחולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת תלפיות בחולון - הוראת אנגלית לדתיות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הוראת אנגלית לנשים דתיות במכללת תלפיות לחינוך בחולון


כלים בינלאומיים מתחילים בכיתה


השימוש בשפה האנגלית הוא מרכיב בלתי נפרד משגרת העבודה ומהחיים האישיים של אנשים רבים. קשה לדמיין ניהול של תכתובת מיילים עסקית או גלישה ברשתות החברתיות ללא ידע בשפה הבין לאומית. מסיבה זו במערכת החינוך שואפים להטמיע את הידע באנגלית מדוברת וכתובה כבר מגיל צעיר ולהעביר יחד איתה את אהבת הספרות האנגלית והתרבות שלה.


לימודי הוראת אנגלית במכללת תלפיות לחינוך מתקיימים במסלול שמותאם במיוחד לנשים דתיות והוא שם לו למטרה להכשיר מורות לאנגלית להשתלבות בבית הספר היסודי או בחינוך העל יסודי. במכללה שואפים להעניק למורות לעתיד ידע וכלים כדי שיוכלו לשמש נשות הוראה מיומנות ואיכותיות ולהוות מודל לחיקוי עבור התלמידים שלהן.

 


תכנית הלימודים


התכנית מתמקדת בפיתוח הידע והכלים של הסטודנטיות בשפה האנגלית כדי שיוכלו להעביר מן הידע שלהן אל התלמידים שלהם. הן לומדים בהרחבה על גישות פדגוגיות ומתודולוגיות הוראה שיכולות לפתח כישורי למידה וליצור אווירה חיובית בכיתות.


הן בוחנות סוגיות בלשון, בדקדוק ובתחביר בשפה האנגלית ובמקביל מרחיבות את אוצר המילים ויכולות הביטוי שלהן. כמו כן, הן מעמיקות בספרות האנגלית ובספרות הילדים ולומדות לערוך באמצעותה דיון בכיתה בסוגיות היסטוריות, מגדריות ותרבותיות הן גם לומדים על טכנולוגיות מסייעות להוראה שניתן לשלב בכיתות במטרה להעשיר את שיעורי האנגלית.


מתכונת הלימוד


הסטודנטיות בהתמחות זו בלימודי החינוך לדתיות יכולות לבחור במסלול הוראה לבית הספר היסודי (כיתות ג' - ו') או במסלול הוראה לעל יסודי (כיתות ז' - י'). אורכם של הלימודים הוא ארבע שנים, במהלך שלוש השנים הראשונות הסטודנטיות משלבות בין לימוד עיוני בכיתה, סדנאות שונות והתנסות מעשית בהוראה, שמתקיימת בבתי ספר יסודיים או על יסודיים. שנת הלימודים האחרונה מתמקדת בסטאז' בהוראה.


נושאי הלימוד

 

 • דילמות של מורים
 • ספרות ילדים
 • אסטרטגיות הוראה
 • דיקדוק פדגוגי
 • דינמיקה בכיתה
 • אנגלית לילדים עם צרכים מיוחדים
 • בלשנות אנגלית
 • טכנולוגיה חינוכית בשיעורי אנגלית
 • מודלים בקריאה    
 • היבטים היסטוריים בספרות אנגלית    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת תלפיות הממוקמת בחולון היא מוסד ללימודי הוראה שמציע תכניות לימודים שונות לנשים מהמגזר הדתי. בין המסלולים הנוספים שניתן לבחור בהם במכללה נכללים לימודי הוראת מתמטיקה, לימודי הוראת ספרות, לימודי הוראת מקרא ולימודי הוראת מדעי הטבע. כמו כן, מוצעות תכניות הסבת אקדמאים, בהן הסבת אקדמאים להוראת אנגלית במסלול שמיועד לדוברי אנגלית.


תנאי קבלה


ללימודים יכולות להתקבל מועמדות בוגרות שירות צבאי או לאומי מלא, שלהם תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. ציון ההתאמה הנדרש הוא 550 לפחות. בעלות ממוצע בגרות גבוה במיוחד יכולות להתקבל ללא פסיכומטרי ועליהם לגשת לבחינת אמי"ר לסיווג באנגלית. המועמדות עוברות גם ראיונות אישיים.


תעודה


תואר ראשון בחינוך B.Sc. ותעודת הוראת אנגלית (ליסודי או לעל יסודי) מוענקת לבוגרות אשר עובדות בהצלחה בכל חובותיהן.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך תלפיות בחולון

עוד מסלולי לימוד - תלפיות - המכללה האקדמית לחינוך בחולון

כלים שיעזרו לך לבחור