קורסי תכנות ומחשבים במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
קורסי תכנות ומחשבים במכללה למינהל

קורסי מחשבים במכללה למינהל - קורסים בתחום המחשבים והתוכנה


מתמקצעים בעולם הטכנולוגיה


בסביבת העבודה, בתקשורת עם חברים ומכרים ובפעולת מפעלי התעשייה, אין ספק כי מחשבים הם חלק בלתי נפרד מהחיים. התלות הרבה של ארגונים וגופי תעשייה במערכות המחשוב והתקשורת יוצר גם צורך רב מאוד לטכנאים ומומחים בענפי המחשוב והטכנולוגיה. סוגי המערכות משתכללים בקצב מהיר מאוד וכך יש צורך להתעדכן בכל השינויים בשוק כדי להעניק את השירות האיכותי ביותר.


במכללה למינהל, שמפעילה שלוחות בפרישה ארצית, מתקיימים קורסים שונים בתחום המחשבים והתכנות. חלק מהקורסים מתאימים לחסרי ניסיון בעולם ההייטק ואחרים מתאימים לאנשי מחשבים מנוסים יותר שמחפשים לקדם את הקריירה.

 


קורס פיתוח אפליקציות MCPD


בקורס MCPD לפיתוח אפליקציות מכירים טכנולוגיות לפיתוח של חברת מיקרוסופט ולומדים כיצד ליצור יישומים עסקיים לארגונים שונים. הבוגרים יכולים להשתלב כמפתחים וכמובילי פרויקטים בתוכנה בארגוני הייטק. קורס זה נלמד כקורס ערב או במסלול המשלב שיעורים בימי שישי.


קורס תחזוקת מחשבים אישיים


במהלך קורס טכנאי מחשבים אישיים מתרגלים מיומנויות תמיכה טכניתו טיפול בתקלות בחומרה, בתוכנה וברשתות התקשורת. אורך הקורס כ - 150 שעות לימוד אקדמיות והוא נפרש על פני חמישה חודשים. בוגרים שעומדים בכל הדרישות מקבלים תעודת טכנאי מחשבים MCDST מטעם המכללה וחברת מיקרוסופט.

 

קורס בדיקות תוכנה QA


הקורס להבטחת איכות תוכנה QA מספק כלים לתכנון ולביצוע של בדיקות ידניות ואוטומטיות בסביבת דוט נט. המסלול כולל לימוד של תחום בסיסי הנתונים SQL וגם מכין את התלמידים למבחני ההסמכה הבין לאומיים ISTQB foundation. בקורס 3500 שעות והוא משלב פרויקט מעשי.


קורס בקרים מתוכנתים


המשתתפים בקורס בקרים מתוכנתים מכירים את סוגי הבקרים הנפוצים היום בתעשייה ולומדים לתכנן ולתפעל אותם באופן שוטף. הם מתוודעים לסוגי הכרטיסים, החיבורים, הממסרים והקוצבים ולמערכות המתמטיות לתכנותם. הקורס, שנמשך כחצי שנה וכולל כ - 20 מפגשים, מיועד בעיקר לבעלי רקע בחשמל שברשותם רישיון חשמלאי עוזר. שיעורים מתקיימים בשעות הערב.


קורס ניהול רשתות תקשורת סיסקו CCNA


במהלך קורס מנהלי רשתות תקשורת CCNA לומדים לשלוט בציוד התקשורת של חברת סיסקו העולמית. המשתתפים לומדים על הפרוטוקולים הארגוניים של CISCO ובוחנים את אופן התפעול של המוצרים המקובלים היום בשוק התקשורת. זהו קורס ערב שכולל כ - 100 שעות לימוד אקדמיות. בוגרים שעוברים מבחן חיצוני של חברת סיסקו מקבלים תעודת הסמכה CCNA.


קורס מנהלי רשתות MCSA


תכנית זו מקנה הכשרה לניהול רשתות של סביבת מיקרוסופט. במהלך הקורס לומדים על תהליך הקמה ותפעול הרשתות, מתכנון ראשוני ועד לניהול בשטח. אפשר ללמוד במסלול משולב ערב ובימי שישי או בקורס ערב, אורך ההכשרה הוא כשערה חודשים. תעודה מטעם מיקרוסופט מוענקת לבוגרים שעומדים בתנאי הקורס ולמי שעוברים בהצלחה שלוש בחינות חיצוניות ניתנת גם הסמכת MCSA.


קורס יישומי מחשב


הקורס חושף את המשתתפים ליישומי המחשב הבסיסיים של אופיס. התלמידים מכירים את אופן השימוש ביישומים כגון וורד, אקסל, אאוטלוק ו - power point וגם לומדים על השימוש באינטרנט. היקפו כארבעה חודשים והוא מתקיים במתכונת ערב שנוחה לשילוב עם עבודה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל