רוצה פרטים על תואר שני בשיווק?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בשיווק

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני בשיווק? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בשיווק

 

תחום השיווק הפך לחלק בלתי נפרד מניהול עסקים בעידן המודרני וזאת לאור העובדה ששיטות העבודה משתנות ללא הרף, הטכנולוגיה נמצאת בהתפתחות מואצת והתחרות בשוק גוברת מיום ליום, כדי להצליח בעולם העסקים של היום יש צורך בידע מעמיק בתחומים רבים ובמיוחד בתחום השיווק.

 

השיווק מעגן בתוכו תחומי דעת שונים בהם תחום התקשורת, ההתנהגות, מערכות המידע והפיננסים. לכל אחד מהתחומים יש ייצוג בתהליך ההבנייה של האסטרטגיה השיווקית בארגון. התחום ההתנהגותי או הפסיכולוגי לדוגמא, בא לידי ביטוי בניתוח התנהגות הצרכנים של הפירמה, התחום התקשורתי מתבטא באופן בו מחלקת השיווק מחליטה על אסטרטגיית הפרסום ויחסי הציבור שלה, התחום הפיננסי מתבטא בהחלטות הקשורות להמחרה ולקידום מכירות ובמערכות המידע משתמשים אנשי השיווק בבואם לבצע מחקרים וסקרי שוק.

 

השיווק אם כן נחשב כיום לדיסיפלינה העומדת בפני עצמה האחראית במידה רבה לקיומו של כל עסק באשר הוא. תחום השיווק תופס מקום מרכזי בתמהיל המיומנויות של המנהל המודרני, ולכן גובר הביקוש לעובדים ולמנהלים בכל המדרגים בתחומי השיווק. במחקר שנערך במערב אירופה, נראה כי מקצועות השיווק מובילים בהיצע בשוק העבודה האירופאי וגם בישראל מצטיירת תמונה דומה . ארגונים העוסקים בתחום מוצרי הצריכה, חברות השירות ,ההיי-טק והתעשייה, מבקשים כולם כאחד לגייס מומחים בתחום השיווק. כיום אין כל ספק שכישורים שיווקיים הם גורם מכריע בקליטה של עובדים ובקידומם בסולם הניהולי.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת לימודי תואר שני בשיווק היא העמקת הידע בתחומים כגון לוחמה שיווקית, ניתוח אסטרטגי ותכנון פעילות שיווקית עתידית ועכשווית, מטרת הלימודים היא הקניית ידע מקיף על תחומי השיווק השונים תוך היכרות מעמיקה בכל תחומי הניהול, משא ומתן והכלים השיווקיים של העידן המודרני.

 

במהלך לימודי שיווק נחשפים הסטודנטים לעולם השיווק של היום ולקשייו, להקנות להם כלים להתמודד עם עולם תחרותי זה תוך הקניית מיומנויות להתמודדות עם התחרות הגדולה במשק, חברות זקוקות לאנשי מפתח בתחום השיווק שכן זהו עמוד האש שלהן.

 

תכני לימוד

 

תכני הלימוד במסגרת לימודי התואר השני בשיווק הם רבים וכוללים נושאים כמו יסודות ניהול השיווק, התנהגות צרכנים, שיווק בין לאומי, שיווק ישיר, קידום מכירות, סקרים ומידע שיווקי, ניהול פרסום מתקדם, פרסום ותקשורת שיווקית, פיתוח מוצרים חדשים, שיווק באינטרנט לעסקים, ניהול מכירות, שיווק בין לאומי לחברות היי טק, ניהול קשרי לקוחות, פיתוח וניהול מותגים, סוגיות בפסיכולוגיה שיווקית, אסטרטגיה ותכנון השיווק וניהול קמעונאות מתקדם.

 

בדרך כלל הסטודנטים יוכלו לבחור בין כמה מסלולי לימוד בתחום והם שיווק בין לאומי, ניהול מכירות, שיווק ותקשורת, ניהול משא ומתן, ניהול מכירות או מימון בין לאומי.

 

 

תנאי קבלה

 

תוכנית הלימודים מיועדת למועמדים בעלי תואר ראשון מתחומים שונים. לימודים אלו דורשים להציג תוצאות בחינת GMAT שנועדו לבחון את כישורי המבקשים ללמוד בתחום הכמותי, המילולי והכתיבה האקדמית.

 

מוסדות הלימוד

 

תוכניות לימוד לתואר שני בשיווק מוצעות בכל האוניברסיטאות ברחבי הארץ וכן במכללות רבות , ביניהן:

 

  • מכללת רמת גן
  • הקריה האקדמית אונו
  • המרכז האקדמי רופין (עמק חפר)
  • אוניברסיטת אריאל בשומרון

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי תואר שני, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המסלול לתואר שני בשיווק יוכלו להשתלב במגוון משרות מפתח בשוק העבודה בהן: מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי שיווק בינלאומי, מנהלי עסקים, מנהלי לקוחות, מנהלי יחסי ציבור, מנהלי שירות לקוחות, מנהלי קשרי לקוחות, יועצים שיווקיים, מנהלי הפצה, מנהלי מותגים, מנהלי תקשורת שיווקית, אנשי מחקר שיווקי, יועצי תקשורת או יועצי תדמית.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני בשיווק?

רוצה לדעת יותר על תואר שני בשיווק?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור