תואר שני במכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל

תואר שני במכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל

 

המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל הינה מוסד אקדמי מוביל בתחומו ללימודי הנדסה המעניק תארים אקדמיים באישור המועצה להשכלה גבוהה. במסגרת קמפוס המכללה פועלות מגוון רחב של תוכניות לימוד כגון הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת מערכות, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

 

המכללה מציעה מגוון רחב של תוכניות לימוד כגון: הנדסת מערכות, ביוטכנולוגיה, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תכנה. בנוסף, מציעה המכללה האקדמית ארבע תכניות לתואר מוסמך מדעים.

 

מדוע ללמוד תואר שני להנדסה במכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל?

 

לימודי הנדסה נחשבים לתחום אקדמי חשוב, המעמיד את בוגריו בחזית הטכנולוגיה והתעשייה. כמו כן, הביקוש למהנדסים מומחים בישראל, בעלי כישורים מחקריים וניהוליים, מעניק לבעלי תואר M.Sc יתרון רב על פני מועמדים אחרים במשק הישראלי. יש לציין כי שמה של המכללה האקדמית להנדסה בראודה, כמוסד מוביל ללימודי הנדסה, יצא למרחוק והמכללה מקיימת קשרים הדוקים עם מפעלים וחברות בישראל.

 

בנוסף, הסטודנטים במכללה צוברים ניסיון מעשי רב עוד במהלך לימודיהם, ועם קבלת התואר משתלבים הבוגרים בהצלחה במגזר העסקי, המחקרי והתעשייתי. זאת ועוד, המכללה המסייעת לבוגרים למצוא את מקומם בשוק העבודה.

 

מיותר לציין כי תואר שני בהנדסה מאפשר התפתחות אישית לצד הזדמנויות חדשות בעולם התעסוקה וברמת השכר. בוגרי המכללה האקדמית להנדסה בראודה יכולים להשתלב בתום לימודיהם גם במסגרות מחקריות (במכללה עצמה ואו במוסדות הכוללים מחקר אחרים).

 

אילו תוכניות לתואר שני בהנדסה ניתן ללמוד במכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל?

 

המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל, מפעילה ארבע תכניות ללימודי תואר שני M.Sc בהנדסה:

 

  • תואר שני בהנדסת מערכות
  • תואר שני בהנדסת תכנה
  • תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול
  • תואר שני בהנדסת מכונות
  • תואר שני בביוטכנולוגיה

 

תכניות אלה מתמקדות בהיבטים מתקדמים רבים ומגוונים של עולם ההנדסה, הן נעשות במסגרת לא מחקרית (ללא תזה).

 

תנאי קבלה

 

 תכניות לימוד אלו פונות למהנדסים בעלי ניסיון בתחום אשר בידם תואר ראשון B.Sc בהנדסה. תואר שני בביוטכנולוגיה פתוח גם בפני מועסקים בתעשייה הביוטכנולוגית, ללא תואר ראשון בהנדסה.

 

התוכנית מקבלת מדי שנה מועסקים בתחום אשר זקוקים להתמקצעות בכלים אקדמיים לצורך פיתוח הקריירה האישית והתעדכנות במילה האחרונה בתעשייה הביוטכנולוגית. כמו כן, מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה, יכולים להגיש בקשה להתקבל למסלול בהתאם להשלמת קורסים נדרשים. קורסים אלו יכולים להיות מושלמים בטרם תחילת הלימודים או במהלך השנה הראשונה.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכניות הלימוד לתואר שני בהנדסה במכללה האקדמית להנדסה בראודה אורכות כשנתיים במסגרת לימודי ערב אש נוחים לשילוב יחד עם עבודה. הלימודים מתקיימים באחד מימות השבוע בשעות אחר הצהריים ובימי שישי בבוקר. כמו כן, במסגרת הלימודים עוברים הסטודנטים קורסים במדעים ברמה גבוהה ביותר ורוכשים כלים להתמודד עם האתגרים העומדים בפני המהנדס הבכיר.

 

מטרתן של תוכניות הלימוד הללו הינה להעניק למהנדס גם יכולות מחקריות וניהוליות, מעל לרמה הנדרשת מבעלי תואר ראשון בתחום. במהלך השנה השנייה ללימודיהם, ידרשו הסטודנטים לבצע פרויקט גמר יוקרתי אשר יביא את הידע הנלמד בתוכנית – הלכה למעשה.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל