קורס אקסל למתקדמים בהנדסאים באריאל

שירות אישי - צור קשר
קורס אקסל למתקדמים בהנדסאים באריאל

קורס אקסל למתקדמים - הנדסאים באריאל


ביחידה ללימודי תעודה של הנדסאים באריאל מתקיים קורס אקסל למתקדמים. בקורס זה ניתן לשדרג את הידע וארגז הכלים בשימוש בתוכנת אקסל, ולהכיר אפשרויות מתקדמות שיכולות לסייע למשתתפים להגדיל את הניסיון המעשי והידע בתוכנה זו.


תכני הקורס מותאמים לשוק העבודה המשתנה של היום, והוא כולל תרגולים פרקטיים המאפשרים לצבור ניסיון בשימוש בכלים המתקדמים הנלמדים. כיום נחשבת אקסל לתוכנת העבודה הפופולרית ביותר בעולם כולו, השימוש בטבלאות אקסל הכוללות ניתוח נתונים וחישובים מורכבים נעשה בתחומים רבים במשק. ידע מתקדם בתוכנה יכול לסייע לבוגרי הקורס לייעל את העבודה השוטפת בתחומי עיסוקם.

 

מה לומדים?


משתתפי הקורס לומדים כיצד להשתמש בכלים מתקדמים בתוכנת אקסל המשמשים לחישוב ולאיתור וניתוח של נתונים. כמו כן, הם רוכשים ידע בניתוח מקצועי של טבלאות ומסדי נתונים גדולים. נוסף על כך, רוכשים טכניקות לעבודה נכונה בתוכנה ומכירים קיצורי דרך שביכולתם להפוך את טבלאות האקסל המסובכות לידידותיות ופשוטות למשתמש.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס מחולק ל – 8 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב. הקורס כולל 30 שעות אקדמיות.


הקורס נערך בפורמט וירטואלי ונלמד באמצעות ZOOM.


במהלך הקורס נכללים תרגולים מעשיים של הכלים הנלמדים, באופן המותאם לצורכי שוק העבודה.

 

נושאי לימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים:

  • טבלאות ציר
  • נוסחאות פיננסיות
  • מאקרו ופקדים אוטומטיים
  • סינון ומיון מתקדם ועבודה עם שמות
  • נוסחאות תאריך וזמן לניהול וחישובים
  • מסדי נתונים ונוסחאות מערכים בטבלאות גדולות
  • נוסחאות חיפוש ואיתור מידע ועבודה עם מספר גיליונות
  • ועוד

 

איזו תעודה מקבלים?


משתתפים המשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר "בוגר קורס תוכנת אקסל" המוענקת על ידי היחידה ללימודי תעודה בהנדסאים באריאל.


על מוסד הלימוד


הנדסאים באריאל היא מכללה טכנולוגית הממוקמת בקמפוס אוניברסיטת אריאל בשומרון. היחידה ללימודי תעודה של מוסד זה מציעה מגוון קורסים שמטרתם העשרת הידע של המשתתפים, והקנייה של כלים עדכניים ורלוונטיים שיכולים לסייע להתפתחות המקצועית. הקורסים מותאמים לתהליכים ומגמות בשוק העבודה והם כוללים תכנים פרקטיים רלוונטיים.


בין הקורסים הנוספים הנלמדים ביחידה ללימודי תעודה של הנדסאים באריאל נכללים קורס אוטוקאד המתאים למהנדסים, אדריכלים, הנדסאים ומעצבים; קורס CRA להכשרת מנטרי מחקרים קליניים; קורס תפעול ואחזקת מתקני מתח גבוה המיועד לבעלי רישיון חשמלאי מעשי ומעלה; קורס קציני בטיחות בתעבורה המתאים לטכנאים והנדסאים בתחום הרכב; והכשרות נוספות לתעודה.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל