קורס חשבונאות ניהולית במרכז למומחיות פיננסית

שירות אישי - צור קשר
קורס חשבונאות ניהולית במרכז למומחיות פיננסית

קורס חשבונאות ניהולית במרכז למומחיות פיננסית

 

במרכז למומחיות פיננסית נערך קורס חשבונאות ניהולית, זהו קורס אונליין שבו מתמקדים בתחום החשבונאות הניהולית הפיננסית. בקורס נלמדים יסודות בשפת העסקים והחשבונאות תוך היכרות עם דוגמאות בכל אחד מהנושאים הנלמדים.


במהלך הקורס, המשתתפים יכולים לרכוש ידע וכלים להבנת דוחות כספיים של חברות. באמצעות דוחות אלה ניתן ללמוד אודות מצבן הפיננסי של החברות, מאזן הנכסים וההון העצמי שלהן, יכולות הפעילות העסקית שלהן לייצר מזומנים ולהשקיע בחזרה בחברה ונושאים חשובים נוספים.

 

מה לומדים?


משתתפים בקורס זה מכירים מגוון מושגים מרכזיים בתחום החשבונאות.


הם מתחילים מהיכרות עם עקרונות הבסיס של הדיווח הכספי, לרבות תכונות חשבונאיות, מדידה ערכים חשבונאיים ועוד. בהמשך נלמדת מהות דוחות שונם ובהם דוחות רווח והפסד, מאזן ותזרים מזומנים.


לאחר מכן, מתמקדים בתהליך בניית דוחות כספיים ושיטות למדידת רווח. הסטודנטים בוחנים הרישום החשבונאי של סעיפי דוחות בקטגוריות כגון נכסים שוטפים, מלאי, נכסים קבועים, התחייבויות שוטפות ולא שוטפות ועוד. כמו כן, הם מכירים את אופן הרישום של עסקאות חכירה, הטבות עובדים והפרשות מחויבות.


נוסף על כך, נלמד באופן מעמיק נושא הרישום החשבונאי של מיסים, מרכיבי דוח תזרים המזומנים ואופן בנייתו. הסטודנטים לומדים גם על אופן ההצגה החשבונאית של השקעות ניירות ערך של חברות אחרות.

 

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס מתקיים במתכונת למידה אונליין. הוא כולל שיעורי וידאו, דפי סיכום ודפי נוסחאות להורדה וכן שאלות לתרגול עצמי הכוללות פתרונות. הסטודנטים יכולים להיעזר במכנה לשאלות מקצועיות הנוגעות לנושאים הנלמדים. מטרת התכנים הפרקטיים הללו היא לסייע למשתתפים להטמיע את החומר הנלמד ולהכיר את הכלים הנלמדים הלכה למעשה.


מתכונת הקורס היא גמישה, המשתתפים יכולים להתאים את קצב הלמידה לצורכיהם ולבחור את שעות הלימוד כדי לשלב את הקורס עם עבודה.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים גם:

  • דוח המאזן
  • דיווח כספי
  • מלאי ועלות מכירות
  • התחייבויות שוטפות
  • רישום עסקאות חכירה
  • מדידת ערכים חשבונאיים
  • רישום חשבונאי של מיסים
  • מרכיבי דוח תזרים מזומנים
  • הצגה חשבונאית של השקעה בניירות ערך
  • ועוד

 

סגל הוראה


מרצה הקורס הוא בעל ניסיון בתפקידים כגון אנליסט הערכות שווי, מנהלי תיקי השקעות, ייעוץ מימוני וייעוץ כלכלי לחברות. כמו כן, שימש חבר סגל הוראה באוניברסיטאות במקצועות מימון ומנהל עסקים.

 

קהל יעד ודרישות קדם


לקורס זה אין דרישות קדם, מכיוון שהוא מכיל את הקורס "מבוא למינהל עסקים, מימון וחשבונאות".


הקורס יכול להתאים לכלכלנים, אנליסטים פיננסיים, מנהלי כספים וכן סטודנטים למקצועות הפיננסים, שברצונם להרחיב את הידע הפרקטי שברשותם.

 

איזו תעודה מקבלים?


סטודנטים המשלימים בהצלחה את הקורס, עומדים בכל הדרישות ועוברים את בחינת הגמר זכאים לקבל תעודת גמר.

 

על מוסד הלימוד


המרכז למומחיות פיננסית היא חברה המציעה קורסים אונליין, בקורסים אלה ניתן לרכוש ידע פרקטי בתחום הפיננסי וללמוד כיצד לבנות באופן יעיל מודלים פיננסיים בתוכנת EXCEL. הקורסים עוסקים בנושאים מבוקשים שונים ובהם מימון, תורת ההשקעות, הערכת שווי חברות, אופציות וחוזים עתידיים, ניהול פיננסי ועוד. הקורסים מתקיימים במתכונת המתאימה לאנשים עובדים והם כוללים תרגילים, דפי נוסחאות והסברים של הפרקים הנלמדים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז למומחיות פיננסית