קורס ניהול מערכות מידע CIO מנמ"ר בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול מערכות מידע CIO מנמ"ר בג`ון ברייס ירושלים

קורס ניהול מערכות מידע CIO ( מנמ"ר ) בג'ון ברייס ירושלים

 

הקורס מוסמך ע"י לשכת מנתחי מערכות מידע בישראל

 

בג'ון ברייס ירושלים ניתן ללמוד בקורס ניהול מערכות מידע CIO. בקורס יכולים מנמ"רים לפתח את סל הכלים הנדרש לחיזוק ופיתוח יכולות ניהוליות וטכנולוגיות הנדרשות להתמודדות עם אתגרים מקצועיים.


בקורס מקנים ידע פרקטי הנחוץ למנהלים ואנשי טכנולוגיה בכירים ולומדים בהרחבה על תחומי האחריות של אנשי CIO בארגונים. חשיבותו של תפקיד זה הולכת ומתחדדת לאחרונה, מנהלים אלה נדרשים לקבל החלטות המצויות בליבו של הארגון מבחינה טכנולוגית וכלכלית וכך יש צורך בהבנה טכנולוגית רלוונטית לצד ידע עסקי וניהולי מתאים. העובדה כי בקורס לומדים יחד בכירים ומנמ"רים מארגוני מחשוב שונים יכולה לתרום לפיתוח של נטוורקינג ולמידה הדדית.

 

קיימת אפשרות לבחור את המתכונת: קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס מקוון 100% בלייב

 

 

מה לומדים?


משתתפים בקורס רוכשים ידע וכלים הנדרשים למנהלי מערכות מידע בארגונים כדי להתמודד עם אתגרים ניהוליים, עסקיים וטכנולוגיים רלוונטיים. המשתתפים מפתחים הבנה עסקית הנדרשת למנמ"ר ולומדים על כלים אסטרטגיים נחוצים בענף ה - IT. הם משפרים את יכולות ניהול הדיאלוג המאפשרות להם ליצור קשרים יעילים עם חברי הנהלה בכירים ומנהלים ביחידות IT אחרות.


נוסף על כך, הם לומדים כיצד מתאימים את מערכות המידע לאסטרטגיית הארגון ולצורכיו הכלכליים והתפעוליים, תוך חשיפה למגמות טכנולוגיות חדשניות ולתשתיות תוכנה וחומרה עכשוויות.

 

בקורס מתבססים על שלושה צירי למידה:

 

 • עסקי: המשתתפים מכירים מגמות ואתגרים עסקיים עמם מתמודדים ארגונים מנקודת המבט של מנהלי מערוכת המידע ולומדים מושגים פיננסיים, תפעוליים ושיווקיים רלוונטיים לתפקיד.
 • ניהולי: נרכשים כישורים לניהול מוצלח של ספקים, עובדים ועמיתים תוך פיתוח מיומנויות ניהול משא ומתן וחשיבה יצירתית המותאמות לעבודה מול גורמי השוק.
 • טכנולוגי: מכירים מגמות טכנולוגיות רלוונטיות לרבות יישומים, תשתיות טכנולוגיות ותשתיות תוכנה. כמו כן, מכירים את המשמעות העסקית של הטכנולוגיות השונות והאופן שבו ניתן ליישם אותן בארגון מבחינת עלויות וחזון עסקי.

 

כמה זמן לומדים?


הקורס כולל 132 שעות אקדמיות, מהן 92 שעות לימוד פרונטלי ו - 40 שעות לביצוע פרויקט. מפגשי הקורס מתקיימים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים, היקף כל מפגש 4 שעות.


כדי לסייע למשתתפים להכיר מקרוב את הכלים הנלמדים כולל הקורס מגוון של תרגילים מעשיים. דרך תרגילים אלה הם יכולים לקבל נקודת מבט אל המציאות הטכנולוגית והעסקית של שוק מערכות המידע הישראלי. בקורס נכללים מפגשים עם מנמ"רים ומנכ"לים המביאים מתוך ניסיונם בשטח ; ניתוח של סיפורי לקוחות ומקרי בוחן מהתעשייה; דיונים כיתתיים; הצגה של מגמות ומחקרים מקומיים ועולמיים; ועוד. מושם דגש על למידה הדדית ופיתוח נטוורקינג בין מנהלי מערכות המידע מן הארגונים השונים.

 

נושאי הלימוד

 • עולם הביג דאטה
 • שכבות במחשוב ענן
 • שיטות תקיפות סייבר
 • מובייל בעולם העסקי
 • מגמות במערכות מידע
 • היערכות במחשוב ארגוני
 • מנהיגות בעולם הטכנולוגי
 • ועוד


סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מנכ"ל של חברה בתחום מערכות המידע, בעל הכשרה אקדמית בתחום הנדסת תעשייה וניהול ומנהל עסקים. לאורך השנים שימש CIO במגוון חברות עתירות מחשוב.


כמו כן מרצים בקורס סמנכ"ל כספים לשעבר בחברת תנובה; יועץ לניהול פרויקטים וניהול מוצר; מנהל מערך ה - big data ופיתוח BI של חברת ביטוח; מנכ"ל ובעלים של חברה לייעוץ בתחום הדאטה סיינס והאנליטיקה העסקית; ועוד.

 

מהם תנאי הקבלה?


כדי להתקבל לקורס על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי כמנהלים בתחומי מערכות המידע ומנהלי יחידות IT.

 

איזו תעודה מקבלים?


בתום ההכשרה מוענקת לבוגרים תעודת "CIO מנהל מערכות מידע" על ידי ג'ון ברייס והמי"ל - המרכז הישראלי לניהול. כדי לקבל את התעודה יש להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים לפחות ולהגיש את כל המטלות ואת הפרויקט המסכם.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים