ג`ון ברייס הדרכה ירושלים

שירות אישי - צור קשר
ג`ון ברייס הדרכה ירושלים

ג'ון ברייס הדרכה - ירושלים

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס הדרכה - שלוחת ירושלים הוא מוסד לימודי תעודה במקצועות ההייטק. קורסי ההכשרה הנערכים במוסד זה מותאמים לדרישות תעשיית ההייטק ובהם ניתן להכיר כלים ופלטפורמות הנחוצים בשוק. התכניות הנערכות יכולות להתאים הן למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר קריירה בתחומי התוכנה והייטק, והן לעובדים מן התעשייה המעוניינים לשדרג את הקריירה ולקדם עצמם מבחינה מקצועית.


הקורסים הנערכים במוסד זה מתאימים לתושבי ירושלים וסביבתה הקרובה בעלי זיקה לעולם התוכנה. במוסד הלימוד מסייעים לתלמידים להתכונן להשתלבות בשוק העבודה, ויוצרים קשרים עם מעסיקים כדי לפתוח הזדמנויות עבור בוגרי המסלולים השונים. התכנים בקורסים מותאמים להתפתחויות ולדרישות בשוק ההייטק והם כוללים היכרות עם טכנולוגיות עדכניות והתנסות פעילה בשימוש בהן.

 

סטודנטים בג'ון ברייס יכולים ללמוד במתכונת לבחירתם בכל הקורסים - למעט בקורסי טכנאים:

 • מתכונת פרונטלית
 • מתכונת היברידית
 • מתכונת אונליין 100% עם מרצה

 

הקורסים יכולים להתאים לחיילים בסדיר שברצונם ללמוד כבר בזמן השירות, אשר פנויים ללימודים מרחוק בשעות הערב פעמיים בשבוע.

 

שלוחות מוסד הלימוד

 

לג'ון ברייס שלוש שלוחות. שלוחת ג'ון ברייס ירושלים וכן שלוחת ג'ון ברייס הדרכה תל אביב ושלוחת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

 

 

קורסים בג'ון ברייס ירושלים

 

 

קורסים בתחום הסיסטם והחומרה

 • ניהול תשתיות תקשורת בענן Multi Cloud – המשתתפים רוכשים ידע פרקטי בניהול תשתיות התקשורת בסביבת מיקרוסופט ואמזון.

 

 • מגן בסייבר, אבטחת מידע – המשתתפים נחשפים לטכנולוגיות הגנה על רשתות ארגוניות ולכלים מתקדמים בתחום אבטחת המידע.

 

 • CCNA – בקורס ניתן להתכונן לקראת קבלת הסמכה של חברת CISCO ולהכיר את פתרונות התקשורת של חברה זו.

 

 • תמיכה בסביבה ארגונית HELP DESK – במהלך התכנית המשתתפים לומדים כלים לאבחון תקלות, ניהול וטיפול במערכות הפעלה, חומרה ותוכנה בסביבה ארגונית.

 

קורסים בתחום הפיתוח והתוכנה

 • בדיקות תוכנה – QA התמחות ISTQB כולל יסודות בבדיקות אוטומציה – משתתפים בקורס זה רוכשים הכנה למבחן ההסמכה ISTQB בבדיקות תוכנה ונחשפים לטכנולוגיות בדיקה עדכניות.

 

 • Full Stack בטכנולוגיות ואפליקציות WEB – במהלך הקורס נרכשות מיומנויות פיתוח בסביבת ווב הן לצד הלקוח והן לצד השרת.

 

 • JAVA – Full stack development - משתתפי הקורס רוכשים הכשרה מקיפה לתפקיד מפתחי פול סטאק תוך היכרות עם טכנולוגיות JAVA.

 

 • Full stack python development – מטרתו של הקורס היא הכשרת הסטודנטים כמפתחי פייתון בדגש על הפן הפרקטי והעסקי ושילוב כלים בענן.

 

קורסים בתחום העיצוב והשיווק

 • עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web Design וחוויית משתמש – בקורס רוכשים ידע פרקטי בעיצוב אתרים ומוצרים אינטראקטיביים תוך היכרות עם תוכנות גרפיקה מבוקשות.

 

 קהל יעד


הקורסים הנערכים בג'ון ברייס ירושלים מתאימים לקבל יעד רחב של משתתפים המעוניינים בלימודי מחשבים בירושלים. ניתן למצוא הכשרות המתאימות למי שנמצאים בתחילת דרכם בהייטק או מעוניינים להשתלב לראשונה בענף, לצד קורסים המיועדים לעובדים מנוסים יותר שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי. הקורסים יכולים להתאים גם למעוניינים לעבור הסבה להייטק מענפים אחרים.


בחלק מן המסלולים ישנה דרישה לתואר אקדמי או דיפלומת הנדסאי בתחומים רלוונטיים מעולם המחשבים, התוכנה ומערכות המידע. בהכשרות אחרות יכולים ללמוד גם חסרי רקע קודם ובעלי זיקה לתחום הטכנולוגי, שלהם היכרות עם סביבת האינטרנט. נערכים גם מבדקי התאמה וראיונות אישיים.

 

מתכונת הלימוד


אורך הקורסים משתנה ממסלול למסלול. רבים מן הקורסים מתקיימים בשעות הערב ובמתכונת נוחה לאנשים עובדים. כמו כן, במרבית ההכשרות ישנה אפשרות ללמוד במתכונת אונליין, כאשר המשתתפים לומדים מרחוק מהבית ומכל מקום.


בקורסים משולבים תכנים פרקטיים כדי לסייע בהכנתם של המשתתפים לקראת אתגרים בתעשיית ההייטק. המשתתפים לוקחים חלק בתרגילים מעשיים בכיתה, משתתפים בסימולציות המדמות מצבים מהעולם המקצועי ועורכים פרויקטים יישומיים שבהם מתרגלים בפועל את המיומנויות הנלמדות לתכנון של פתרונות טכנולוגיים שונים. במסלולים הרלוונטיים לכך, ניתנת גם הכנה לקראת מבחני הסמכה בין לאומיים של ארגוני תוכנה שונים, שהעוברים אותם מקבלים דיפלומות מטעם אותן חברות ויכולים לפתוח הזדמנויות בשוק העבודה.


בחלק מן ההכשרות יכולים הסטודנטים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים