קורס פיתוח BI בסביבת SQL Server 2019 בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח BI בסביבת SQL Server 2019 בג`ון ברייס ירושלים

קורס פיתוח BI בסביבת SQL Server 2019 בג'ון ברייס ירושלים

 

בתחום הבינה העסקית, הידוע גם בשם BI (Business Intelligence) מתמקדים בפיתוח פתרונות טכנולוגיים לניתוח ולשיפור של פעילות עסקית. עובדי BI משתמשים בכלים הטכנולוגיים הללו כדי לנתח את מערכות המידע ובסיסי הנתונים של הארגון, ומתוך המידע להסיק מסקנות חשובות לניהול פרויקטים, בניית אסטרטגיה והגעה ליעדים.


אחת החברות המובילות בתחום זה היא מיקרוסופט, חברה זו מציעה חבילה של מוצרי BI שמותאמים לשלבים השונים של פרויקטים, אשר מספקים מענה למערכות הפעלה, שרתים, תשתיות ורכיבים טכנולוגיים נוספים של הארגון. הגרסה העדכנית של החברה קרויה Microsoft SQL Server 2019 והיא מכילה כלים חדשניים רבים שיכולים לסייע לחברות לייעל את פעילותן. בין היתרונות של מערכת זו הוא ריבוי הפתרונות שיכולים לתת מענה למגוון של דרישות בתחום מסדי הנתונים. דרך השימוש באותם פתרונות, יכולים המנהלים להפחית עלויות ולשפר יעילות.


בעלי ניסיון בתחום בסיסי הנתונים ומערכות המידע המעוניינים לפתח את הקריירה יכולים ללמוד בקורס מפתח BI בסביבת SQL Server 2019 המתקיים בג'ון ברייס ירושלים. בקורס זה נערכת היכרות עם תחום הביג דאטה ועם שפת הפיתוח פייתון, תוך היכרות עם פתרונות מתקדמים בבינה עסקית שאותם ניתן ליישם בארגוני הייטק וחברות בענפים נוספים כגון מחשבים וטכנולוגיה.

 

הקורס מתקיים במתכונת אונליין ללמידה מקוונת, ניתן ללמוד גם במתכונת היברידית או פרונטלית

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מכירים את פתרונות הבינה העסקית של חברת מיקרוספט. הם לומדים על מערכת Microsoft SQL Server 2019, מערכת BI המיועדת למגזר העסקי המאפשרת ניהול בסיסי הנתונים של הארגון תוך ניתוח הדאטה החיונית בו.


המשתתפים לומדים על אופן התחקור של בסיסי הנתונים, על הקמה של מחסני נתונים ועל יישום של פתרונות BI ועל כלי ניתוח הנתונים Tableau שבו משתמשים לניתוח, תחקור ולהמחשה חזותית של דאטה לצורך קבלת החלטות עסקיות. נרכשות גם מיומנויות בשפת הפיתוח פייתון שחיוניות למפתחי ה - BI בתכנון של פתרונות בינה עסקית המותאמות לצורכי הארגון.

 

מתכונת הלימוד


בקורס 493 שעות לימוד. הוא נערך במתכונת קורס אונליין, בשעות הערב. הוא כולל שיעורים עיוניים וכן תרגילים פרקטיים שבהם המשתתפים יכולים לתרגל בפועל את הכלים הנלמדים בפיתוח BI.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס, נלמדים מגוון נושאים כגון:

 

 

  • מערכות מידע
  • ניתוח ביג דאטה
  • תכנות בשפת פייתון
  • יישום פתרונות Power BI
  • עיצוב פתרונות BI בעזרת Microsoft SQL Server 2019
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בתחום מערכות המידע והדאטה, ניתן למצוא קורסים והכשרות נוספים בג'ון ברייס ירושלים. בין היתר מתקיימים במוסד זה קורס דאטה אנליסט לניתוח וויזואליזציית נתונים; קורס מיישם SAP שבו מכירים את המודולים הלוגיסטים והפיננסיים של מערכת חברת סאפ; וקורס ניתוח מערכות מידע שבו מכירים כלים מסביבות כגון סייבר, BI, אג'ייל וביג דאטה.


ניתן ללמוד קורסים בתחומים נוספים כגו קורסי פיתוח ותכנות, קורסים בתחום הדיגיטל והגרפיקה הממוחשבת, קורסים בתחומי הסיסטם ותשתיות תקשורת המחשבים ועוד. במסלולים השונים מותאמים התכנים להתפתחויות בשטח ולצורכים של חברות הייטק, תוך צבירה של כלים פרקטיים שיכולים לשמש את הבוגרים בהמשך דרכם.

 

תנאי קבלה


מסלול זה מיועד למעוניינים להכיר את פתרונות הבינה העסקית המותאמות לסביבת העבודה של חברת מיקרוסופט Microsoft SQL Server 2019. בין היתר, הוא יכול להתאים להנדסאים ולאקדמאים בעלי ידע בתחום מערכות המידע, הנדסת תעשייה וניהול, כלכלה, מנהל עסקים ומימון. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית מנהלי תשתיות, עובדי מערכות מידע, אנליסטים, תכניתנים ומנתחי מערכות, שברצונם להכיר מקרוב את טכנולוגיות מיקרוסופט העדכניות.


כדי ללמוד בקורס, נדרש רקע בעבודה בבסיסי נתונים והיכרות עם SQL. יש להדגיש כי מדובר בקורס טכנולוגי והוא מיועד לבעלי רקע טכנולוגי בלבד, שלהם ניסיון בעבודה עם בסיסי נתונים. מי שאין ברשותם גישה טכנולוגית מתאימה נדרים להשקיע מאמצים נרחבים בחודשים הראשונים של ההכשרה.


כחלק מתנאי הקבלה, על המועמדים לעבור מבחן כניסה פנימי, להציג קורות חיים ולמלא שאלון אישי.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים