קורס CCNA בג`ון ברייס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס CCNA בג`ון ברייס ירושלים

קורס 7.0 Implementing and Administering Cisco Solutions CCNA בג'ון ברייס ירושלים - מסלול ערב

 

תחום תקשורת המחשבים עובר שינויים גלובליים לאחרונה, כאשר התפיסה הטכנולוגית בארגונים משתנה. כיום חברות מעוניינות בפתרונות טכנולוגיים שיכולים לספק מענה אחיד ומשולב למגוון של עולמות תוכן, כגון סייבר, QA, מחשוב ענן, פיתוח תוכנה, דבאופס ועוד. מגמה זו מצריכה מהעובדים היכרות עם טכנולוגיות רבות יותר ושליטה במיומנויות רב תחומיות כדי לבצע את תפקידם.


אחת מחברות הטכנולוגיה המושפעות משינויים גלובליים אלה היא חברת טכנולוגיות המידע CISCO (סיסקו), זוהי אחת מחברות ה - IT הגדולות בעולם והמוצרים שלה מוטמעים בארגונים ממגוון סוגים וגדלים. בחברה זו מעניקים הסמכות לאנשי מקצוע בתחום תשתיות וטכנולוגיות התקשורת, בהן גם הסמכת CCNA - Cisco Certified Network Associate. לאחרונה נערכו בחברה שינויים באופן הבחינה, כאשר צומצמו מספר הבחינות וחומרי הבחינה מוקדו בהתאם לחידושים במשק ולנדרש בשטח.


המעוניינים להשתלב בתחום רשתות התקשורת ולקבל הסמכה של חברת התקשורת סיסקו (Cisco) יכולים ללמוד בקורס CCNA 7.0 המתקיים בג'ון ברייס ירושלים. בקורס זה ניתן להכיר את טכנולוגית חברת סיסקו וכן לקבל הכנה למבחן ההסמכה של החברה.


ניתן ללמוד בקורס פרונטלי, קורס היברידי או מסלול אונליין 100% לייב עם מרצה

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה רוכשים ידע וכלים הנחוצים בתחום פתרונות התקשורת ולומדים כיצד מתאימים פתרונות טכנולוגיים של חברת Cisco לפי צורכיו של הארגון. הם מתחילים מהיכרות עם מושגי יסוד בתחום תקשורת המחשבים וממשיכים בלימוד של יישומי רשת, פרוטוקולים ושירותי תקשורת שבהם משתמשים בעולם הארגוני.


בהמשך התכנית, הם לומדים על תהליכי הבנייה של רשתות בסיסיות לפי מודלים מוכרים לרשתות ארגוניות, ובהמשך מתוודעים גם לאופן התכנון והיישום של רשתות מורכבות יותר.


נוסף על כך, המשתתפים מקבלים הכנה לקראת מבחן הסמכה שעורכת חברת סיסקו - בחינת CCNA 7.0 Cisco (200 - 301). מדובר במבחן אמריקאי (שאלות רבות ברירה) שבו בודקים בחברה את שליטת הנבחנים בשימוש בפתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת, כגון אמצעי ניתוב, פרוטוקולים ונהלי עבודה.

 

מתכונת הלימוד


אורכו של הקורס 110 שעות לימוד. המשתתפים יכולים לבחור בין מתכונת לימודי ערב לבין קורס אונליין.


בקורס משולבים תרגולים מעשיים שונים שבהם מתכוננים המשתתפים לקראת אתגרי המקצוע, הם מכירים מצבים מן המתרחש בתעשייה ומיישמים הלכה למעשה כלים הנלמדים בקורס.

 

על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס ירושלים נערכות הכשרות מקצועיות בתחומי המחשבים, התכנות וההייטק. משתתפים בקורסים יכולים להכיר טכנולוגיות חדשות, ללמוד שפות קוד, לפתח היכרות עם ענפים כגון סייבר ואבטחת מידע, דיגיטל ורשתות וללמוד על תחומי האחריות של בעלי תפקידים בתעשייה. הקורסים מותאמים למגמות עכשוויות בהייטק ובמהלכם המשתתפים יכולים לרכוש ידע פרקטי ולהתכונן לקראת ההשתלבות בארגונים בתעשייה. ניתן למוצא קורסים כגון קורס בדיקות תוכנה, קורס מגן סייבר, קורס טכנאי PC, קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן, קורס פיתוח פול סטאק והכשרות נוספות.

 

תנאי קבלה


המסלול מיועד לעובדים בעלי זיקה לתחום הטכני או לעולם ההייטק. יכולים ללמוד בו בין היתר מנהלי רשת ועובדים בצוותי תמיכה שבמסגרת תפקידם אחראיים על רשתות בסיסיות ובינוניות; עובדי הלפ דסק; מהנדסים ועובדי פיתוח שמעוניינים להשלים פערים בתחום ה - Networking; עובדי QA שמעוניינים להרחיב את הבנתם בתחום התקשורת; ועובדים נוספים שבמסגרת תפקידם נדרשים לידע בתוכנת Cisco IOS או שמעוניינים להשתלב בתחום הסייבר ולהתקדם במסלול ההכשרה של חברת סיסקו.


כחלק מתנאי הקבלה לקורס, יש צורך ביכולות בסיסיות לעבודה מול מחשב ולשליטה ברמה טובה בקריאה ובהבנה באנגלית טכנית. כמו כן עליהם לעבור ראיון אישי או ייעוץ הכוונה מקצועית.

 

תעודה


בוגרי הקורס יכולים לגשת לבחינת ההסמכה שעורכת חברת CISCO. מי שעוברים בחינה זו זכאים לקבל דיפלומה מטעם החברה, המעידה על הסמכתם בתחום הרשתות.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים