רוצה פרטים על קורס קונדיטוריה בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס קונדיטוריה בחיפה והצפון - קורס קונדיטורים בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס קונדיטוריה בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קונדיטוריה בצפון - קורס קונדיטור באזור הצפון


מהמאפה שלצד הקפה ועד לעוגות חתונה מפוארות, תחום הקונדיטוריה הוא מגוון מאוד וכולל שלל טכניקות וסגנונות. הפופולריות ההולכת וגוברת של אמנויות הבישול בארץ, שמתגברת בין היתר גם עקב ריבוי תכניות הבישול במדיה, מעלה גם את העניין בתחום הקונדיטוריה ומושכת אליו רבים שמעוניינים לפתח קריירה בתחום יצירתי, מאתגר וגם טעים.


בצפון הארץ, ישנם מספר מוסדות לימוד שמציעים קורס קונדיטוריה ושבהם יכולים תושבי האזור לקבל הכשרה מקיפה בענף בדרך לפיתוח הקריירה. קורסים בצפון בענף זה מתקיימים ברמות שונות, חלקם מתאימים למתחילים ואחרים לקונדיטורים מנוסים שמעוניינים במיומנויות מתקדמות. את הקורסים ניתן למצוא באזור חיפה והקריות וכן בערים שונות באזור הגליל. הקורסים השונים יכולים לסייע למשתתפים לפתח את הכלים הדרושים לקריירה יצירתית בעולם הבישול ולהשתלב בשלל קונדיטוריות, מסעדות, מלונות ומוסדות קולינריים נוספים. כמו כן, הכשרה בקונדיטוריה מאפשרת הקמה של עסק עצמאי.


קורס קונדיטוריה מקצועי בצפון


קורס קונדיטוריה מקצועי מתמקד בהכשרתם של אופים וקונדיטורים ובהקניית כלים להכנה של מגוון סוגי קינוחים ומנות. נוסף על טכניקות לאפיית עוגות ועוגיות, קורסים רבים עוסקים גם בשיטות להכנת שוקולד ובאפיית לחמים. חלק מן הקורסים גם מאפשרים למשתתפים להתמחות בטכניקות ייחודיות באפייה, כגון אפיית עוגות ראווה או קינוחי בוטיק.


באזור הצפון, ניתן למצוא קורסי קונדיטוריה באזור חיפה והקריות וכן בגליל. מרבית הקורסים מתקיימים בשעות הבוקר, אך ניתן ללמוד בחלק מן המקרים גם בקורס ערב בקונדיטוריה שניתן לשלב עם עבודה. הקורסים הם מעשיים באופיים ושמים דגש על ההתנסות הפרקטית של המשתתפים במטבח. לאורך המפגשים מתנסים בפועל בהכנה של מגוון סוגי מאפים וקינוחים בסיוע של הסגל. חלק מן הקורסים גם כוללים סטאז' מעשי שמאפשר להשתלב בקונדיטוריות ולחוות הלכה למעשה תהליכי עבודה מקצועיים ולצבור ניסיון.


יש לציין כי בתחום הקונדיטוריה, ניתן ללמוד בקורסים המוכרים על ידי משרד העבודה וכן בקורסים שאינם מוכרים על ידי המשרד. הקורסים מטעם משרד העבודה הם לקבלת תעודת "קונדיטאות ומגדנאות סוג 1". תכנית הלימוד מפוקחת על ידי המשרד ובסיומה מתקיימות בחינות מעשיות ועיוניות. לצד היכרות עם שיטות אפייה ובישול, הקורסים עוסקים גם בעקרונות בבטיחות במטבח, בניהול הגיינת המזון ובהגשת עזרה ראשונה.


קורס קונדיטוריה למתחילים בצפון


קורס קונדיטוריה למתחילים לרוב מתמקד במיומנויות היסוד של עולם האפייה והוא מתאים גם לחסרי רקע קודם בענף שמעוניינים לרכוש מיומנויות בסיס להתחלת קריירה כקונדיטורים. המשתתפים מכירים חומרי גלם וציוד מקצועי בעולם האפייה ולומדים להכין מגוון עוגות, עוגיות, לחמים ומאפים נוספים. היקפם של הקורסים למתחילים הוא לרוב קצר מזה של הקורסים המקצועיים בקונדיטוריה או מסלולי ההכשרה בקונדיטאות, היות והם נועדו בעיקר לפתוח דלת אל הענף ולהקנות בו כלים ראשונים. לאחר השלמת קורס קונדיטוריה למתחילים, בוגרים שמעוניינים בכך יכולים להמשיך לקורסים מתקדמים יותר בענף האפייה או ללמוד קורסים נוספים בתחום הבישול כדי להמשיך ולשכלל את סל המיומנויות המקצועי שברשותם.

 


קורס קונדיטוריה בצפון מחירים - קורס קונדיטוריה בצפון מחיר


מחיריהם של קורסי הקונדיטוריה משתנה ממוסד. הקורסים הבסיסיים מתחילים בעלות של כ - 5,000 שקלים בערך ויכולים להגיד עם לטווח של 10,000 - 20,000 שקלים ואף מעבר לכך. עלותם של קורסים למתקדמים בקונדיטוריה נעה ברוב המקרים בין 10,000 - 30,000 שקלים. ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על עלות הקורסים, כגון משך הקורס, רמת הקושי והמומחיות של הקורס וסוג מוסד הלימוד. יש לציין כי מחירי הקורסים משתנים מעת לעת.


קורס קונדיטוריה קצר


קורסים בקונדיטוריה אשר מוכרים על ידי משרד העבודה להכשרה מקצועית מתקיימים במתכונת אחידה שמוכרת על ידי המשרד, בהיקף של כשמונה חודשים. עם זאת, ניתן למצוא קורסים שהיקפם קצר יותר, אשר אינם מוכרים על ידי משרד העבודה אך מקנים ידע בקונדיטוריה. מסלולים אלה יכולים להתאים למי שעוסקים בפועל בתחום הקונדיטוריה ומעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שברשותם. ברוב המקרים, מדובר בקורסים בקונדיטוריה למתקדמים שמקנים כלים וטכניקות מורכבות לאפייה שדרכם ניתן לשדרג את הכישורים המקצועיים. קורסים קצרים אחרים מאפשרים לקונדיטורים להרחיב את ההתמחות ולהכיר חומרי גלם חדשים או שיטות עבודה ייחודיות. מרבית הקורסים הקצרים בתחום נפרשים על פני פרק זמן שבין כשלושה חודשים לחצי שנה.


קורס בישול


תחום הבישול הוא נרחב מאוד וכולל שלל ענפי התמחות נוספים שאת רובם ניתן ללמוד גם באזור הצפון. בין הקורסים הללו ניתן למצוא קורס טבחות, קורס אפיית לחמים, קורס בישול בריא, קורס הכנת גבינות ומסלולים רבים נוספים. כל אחד מן המסלולים הללו מאפשר להתמחות בענף אחר בעולם הקולינרי או להכיר סוגי מטבחים חדשים. קורסי הבישול בצפון יכולים להתאים גם לעובדים בתחום הקונדיטוריה שמעוניינים להרחיב את הכשרתם ולהשתלב בענפים נוספים.

 

קיימים גם קורסים ניהוליים בעולם הבישול, כגון קורס ניהול מטבח או קורסים ביזמות עסקית שממוקדים בענף המסעדנות. קורסים אלה יכולים לסייע לעוסקים במקצועות הקולינריה להרחיב את הידע העסקי וליזום שלל סוגי פרויקטים מקצועיים, כגון הקמת עסק עצמאי או התקדמות לתפקידים בכירים כשכירים בעסקים קיימים.


מכללות קורס קונדיטוריה בצפון

 

 

  • מכללת רימונים (טבריה): במכללת רימונים למלונאות וקולינריה מתקיימות הכשרות מקצועיות בתחומי הבישול והקונדיטוריה וכן קורסים בתחום הניהול ומקצועות היופי. רוב הקורסים במכללה זו מכינים את המשתתפים לקבלת תעודות מקצוע מטעם משרד העבודה. היא מציעה קורס קונדיטאות רמה 1 שנערך בפיקוח משרד העבודה. היקף הקורס כ - 8 חודשים, הוא כולל גם סטאז' בהיקף של כשישה שבועות בקונדיטוריות. התכנית משלבת גם סיורים מקצועיים ומפגשים עם מומחים בתחום הקונדיטוריה. במכללה מתקיימים גם קורס אפיית לחמים וקורס אמנות הבישול, דרכם ניתן להמשיך ולהעמיק את ההתמחות בעולם הבישול.

 

  • מכללת השף (חיפה): למכללת השף לאמנות הבישול שלוחה גם בעיר חיפה, במתחם הצ'ק פוסט. קורס הקונדיטוריה של המכללה נפרש על פני כשמונה חודשים והוא מעניק לבוגריו תעודה מטעם התאחדות השפים הבין לאומית. המכללה עורכת גם קורס קונדיטוריה למתקדמים, שמתאים לאופים מנוסים ונפרש על פני כ - 16 מפגשים שבועיים. קורס זה מתמקד בין היתר גם בבישול בשוקולד, בהכנת עוגות ראווה ובאפיית שלל סוגי קינוחים. כמו כן מתקיימים במכללה זו קורס בישול וטבחות, קורס טבחות למתקדמים וקורס בישול למסעדות.

 

  • מכללת אשכולות (קריית שמונה, עכו): במכללת אשכולות מתקיים קורס קונדיטוריה מקצועית, שבו לומדים על שלל טכניקות אפייה, הכנת קינוחים ואפיית לחמים. אורכו של הקורס כ - 20 מפגשים. המכללה עורכת הכשרות מקצועיות בענפים נוספים כגון מקצועות היופי, רפואה משלימה ומינהל.

 

קורס קונדיטוריה בחיפה והקריות - קורס קונדיטוריה באזור חיפה


באזור חיפה והקריות ניתן ללמוד בשלל קורסים בתחום הקונדיטוריה. הקורסים מתאימים למשתתפים מרקעים שונים, הם למתחילים בתחום והן לקונדיטורים מנוסים. בחלק מן המוסדות מציעים למשתתפים לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב וכך לשלב בין העבודה להכשרה. בין המוסדות שפועלים באזור חיפה נכללת מכללת השף, שבה מתקיימים קורסים מקצועיים בקונדיטוריה לצד קורסים מגוונים בבישול.


קורס קונדיטוריה בצפון טבריה


באזור הצפון ניתן למצוא גם קורסי קונדיטוריה באזור הגליל, סמוך לטבריה. קורסים אלה מתאימים במיוחד לתושבי הגליל שמתגוררים סמוך לכנרת ומעוניינים ללמוד סמוך למקום מגוריהם. בין היתר, ניתן ללמוד בקורס הקונדיטוריה של מכללת רימונים שבטבריה. קורס זה מתקיים בפיקוח של משרד העבודה לקבלת תעודת מקצוע בקונדיטאות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס קונדיטוריה בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס קונדיטוריה בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור