קורס ניהול מלאי ורכש במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - ניהול מלאי ורכש.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מלאי ורכש - מכללת ניהולית בבית שמש

 

האיש של האנשים


'איש של אנשים' זהו סוג טיפוס מסוים של אדם השואף להיות באינטראקציה מתמדת עם הזולת. האיש הזה יודע ליצור ולתחזק קשרים אנושיים וכאחד שכזה, הוורבליות מתפרצת ממנו במהלך כל יום ביומו במסגרת קיומם של מערכות יחסים בינאישיות. אז אם אתם רואים עצמכם כטיפוס שאוהב אנשים, אם יצר המשא ומתן בוער בכם והסדר והארגון הוא חלק בלתי נפרד מחייכם, קורס ניהול מלאי ורכש במכללה הניהולית בבית שמש יוכל להתאים עבורכם כמו כפפה ליד.


כיום כל ארגון שמכבד את עצמו שואף להתנהל בבחינה מדוקדקת בכל הנוגע לארגון ותכנון מלאי של רכש. אחרי הכול, תוצאותיו העסקיות של ארגון תלויות בין השאר בניהול נכון ומדויק של מוצרים ושירותים. כאן תפקידו של מנהל הרכש נכנס אל התמונה. התפקיד מכיל אספקטים רבים ומגוונים אשר מתחילים בשליפת קלפי מיקוח אל מול ספקים לאחר איתורם במשק הרחב, נמשכים דרך בקרה על יחידות הרכש שעושה דרכו אל הארגון ומסתיימים בניהול שוטף ותפעול של האנשים המקיפים אותם.


זהו מקצוע חדשני ומיוחד הנגזר מתהליכי השינוי הגלובאליים באשר לחשיבות התכנון מראש של ארגונים. ההכנה מראש היא החלק האינטגרלי ביותר – גם נוח לא התחיל לבנות את התיבה כשהתחיל הגשם. מנהלי הרכש נדרשים לרכוש מיומנויות שונות ומגוונות על מנת לבצע את התפקיד המאתגר על הצד הטוב ביותר, על מנת שזה יקרה, מכללת ניהולית בבית שמש מציעה עבורכם מסלול לימודים ייעודי שיספק עבורכם את הכלים הנדרשים לכך.

 

 • חולמים להתקדם לתפקידים בכירים? קראו עוד על קורס ניהול


תכנית הלימודים


מטרת העל של קורס ניהול מלאי ורכש במכללת ניהולית בבית שמש הינה לספק ידע תיאורטי ופרקטי באשר לכלים חברתיים, מקצועיים וטכניים שמשרתים את הסטודנטים על מנת שיוכלו לבצע את תפקיד מנהל הרכש בצורה היעילה ביותר. במסגרת לימודי הקורס מגלים עולם שלם של אפשרויות המשתייכות להגדרת המושג רכש ועל שלל ההיבטים שבו. במסלול הזה לומדים כיצד לאתר ספקים על מנת לבצע את הרכש, על כישורי ניהול איכות של רכש והטיפול במקורותיו. כלים טכניים כמו ניתוח פארטו, ביצוע חישובים בגיליונות אלקטרוניים ותוכנות שונות לניהול ועיתוד המלאי גם כן נלמדים בקורס. אסטרטגיות שונות לניהול המשא ומתן מול ספקים, היבטים משפטיים וחשבוניים ברכש ועוד ועוד אספקטים מעניינים וחדשניים הנוגעים לתחום הרכש.


מתכונת הלימוד


מסלול לימודי מקצוע מנהל הרכש במכללת ניהולית מתקיים במתכונת של מפגשי ערב, פעמיים בשבוע לפרק זמן של כחמישה חודשים הכוללים בתוכם 138 שעות לימוד בסך הכל.


נושאי הלימוד

 

 • שרשרת אספקה (SCM)
 • תחזיות, ניהול ועיתוד מלאי
 • מדדי ביצועים מרכזיים (KPI)
 • אסטרטגיות בניהול משא ומתן
 • מקורות הרכש, הגדרתו ואופי טיפולו
 • שלל תוכנות ה - OFFICE הממוחשבות
 • הסכמים וסחר בינ"ל, לצד זוויות משפטיות ברכש    
 • ניתוח פארטו
 • ניהול האיכות
 • אריזה ומשטוח
 • מיומנויות ניהול
 • תהליכי מחסן בסיסיים
 • מבוא לרכש ולוגיסטיקה    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת ניהולית היא מכללה פרטית הממוקמת בבית שמש. מכללה זו מתהדרת ביכולתה ובפעולותיה להכוונה תעסוקתית ובמתן השכלה גבוהה (שאינה אקדמאית), לצד קורסים והסמכות שונות ומגוונות אשר מוענקות על ידי המכללה. מכללת ניהולית שואפת לכוון את הבוגרים שלה בסיום הלימודים למקומות עבודה הקשורים לתחום הנלמד, זהו המוטו על פיו מכללה זו פועלת מאז הקמתה. תנאי הקבלה למכללה נקבעים על פי קריטריונים של התמ"ת, יחד עם זאת, רוב מסלולי הלימוד במכללת ניהולית אינם דורשים תנאי קבלה מחמירים, מה שפותח דלת רחבה עבור חלקים רבים באוכלוסייה הישראלית ששואפים לקדם את עצמם מבחינה תעסוקתית.


תנאי קבלה


על מנת להתקבל למסלול הלימודים המיועד ישנו הצורך בהצגת תעודה המעידה על השלמת 12 שנות לימוד.


תעודה


תעודת גמר מטעם משרד העבודה והרווחה (תמ"ת), לאחר מבחן חיצוני. כמו גם תעודה מטעם מכללת ניהולית בתום הצגת פרויקט גמר.


אפשרויות תעסוקה


כאמור, כל ארגון גדול או קטן מכוון לנהל את הרכש שלו בצורה הטובה והיעילה ביותר. מכללת ניהולית כפי שנכתב קודם חרטה על דגלה את אופרציית ההכוונה והעזרה במציאת עבודה לבוגרים שלה בתום כל מסלול לימודים אשר היא מציעה. תעודת הגמר מטעם המכללה פותחת עבור בוגריה אפשרויות למשרות רבות: ניהול מלאי של רכש בארגונים גדולים או קטנים, קניינות, עבודה מול ספקים ועוד. כמו כן ניתן להתקדם לתפקידים בכירים בתחום ותפקידי ניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

כלים שיעזרו לך לבחור