רוצה פרטים על לימודי מזכירות בחיפה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מזכירות בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מזכירות בחיפה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מזכירות בחיפה והצפון


מחפשים קורס מזכירות בחיפה, בכרמיאל, בנצרת עילית ובצפון הארץ?


לענפי המזכירות השונים יש חשיבות מכרעת לתפקודם התקין של ארגונים ושל המשק באופן כללי. מזכירים ומזכירות אחראיים על שלל היבטים, מטיפול בניירת ובארגון לוחות הזמנים של המשרד ועד לניהול של טכנולוגיות ומערכות מידע ארגוניות. הפן הטכנולוגי הזה של עולם המזכירות הולך ומתחדד לאחרונה ומצריך מן העובדים לגלות יצירתיות, אחריות ומומחיות.


תושבי אזור הצפון ששואפים לפתח קריירה בתחום המזכירות יכולים ללמוד במגוון של קורסי מזכירות שנערכים במכללות ובמוסדות באזור. חלק מן המוסדות מרוכזים בחיפה ואחרים פועלים בערים נוספות בצפון, כגון כרמיאל, נצרת עילית או בקריות.

 


לימודי מזכירות בחיפה


המכללה למינהל


בשלוחת חיפה של המכללה למינהל ניתן ללמוד במספר קורסים בתחום המנהל והמזכירות. בין הקורסים קורס ניהול מערכות משרדיות, שכולל 258 שעות אקדמיות, שבו רוכשים את כל הידע הנדרש לניהול משרד עכשווי. מתקיים גם קורס מזכירות משפטית, שהיקפו כ - 200 שעות לימוד, וכן קורס מזכירות רפואית, שכולל 400 שעות אקדמיות. את הקורסים ניתן ללמוד במתכונת בוקר או כקורס ערב. במסגרת קורס המזכירות הרפואית נערך גם סטאז' במוסדות רפואיים. במוסד זה נערכות עוד שלל הכשרות מקצועיות, בתחומי הניהול, החשבונאות, הנדל"ן, שוק ההון, המחשבים והטכנולוגיה.


המכללה המשותפת


למכללה זו מספר סניפים ברחבי הארץ, בהם שלוחה בחיפה ושלוחה נוספת באזור הצפון - בעיר סכנין. המכללה מאפשרת ללמוד בקורס מזכירות בכירה וניהול לשכה, קורס מזכירות בהתמחות משפטית, קורס מזכירות בהתמחות רפואית וקורס ניהול משרד ממוחשב. הקורסים משלבים עבודה מעשית להתנסות בכישורי המזכירות. עוד נלמדים במכללה קורס בנקאות ומשכנתאות, קורס מטפלות סוג 1, קורס הנהלת חשבונות, קורס ייעוץ פנסיוני וקורס מנהל עסקים לתעודה.


מכללת מישלב


המכללה, שמפעילה שלוחה בעיר חיפה, מציעה קורס מזכירות בכירה וניהול לשכה במסגרת בית הספר לחשבונאות ומנהל. התכנית מאפשרת לטפח כישורי פקידות ושירות וכן היבטים כגון משאבי האנוש, טכנולוגיות משרדיות וקבלת החלטות. התכנית נפרשת על פני כ - 15 מפגשים. במכללה אפשר ללמוד גם בקורסים נוספים, כגון קורס ניהול משאבי אנוש, קורס הנהלת חשבונות וקורס יועצי מס.


המכללה לניהול


במכללה לניהול מתקיימים קורסים במגוון של תחומים כגון חשבונאות, ניהול, ביטחון והכשרת טכנאים. בתחום המזכירות, אפשר ללמוד בקורס מזכירות בכירה, בהתמחות משפטית וביטוח; בקורס מזכירות רפואית; בקורס מזכירות ביטוח ובקורס קלדנות.


מכללת עתיד


רשת המכללות עתיד מפעילה מספר קורסים באזור הצפון, בערים חיפה, כרמיאל, מעלות וקריית מוצקין. בתחום המנהלה, היא מציעה קורס ניהול מערכות משרדיות וקורס מזכירות רפואית. מתקיימים גם קורסים להכשרת מטפלות לגיל הרך, ברמות הסמכה שונות.


אינטלקט אקדמון


מכללה זו מציעה תכניות שונות להכשרה מקצועית. בתחום המזכירות, אפשר ללמוד בקורס מזכירות רפואית, אשר מכשיר עובדים להשתלבות במוסדות מדעיים ורפואיים ומאפשר להכיר מושגים רפואיים בסיסיים. המכללה מציעה גם קורס מזכירות משפטית וקורס ניהול מערכות משרד עם התמחות ERP.

 


קורס מזכירות בכרמיאל


המכללה הטכנולוגית להנדסאים אורט בראודה


ביחידה ללימודי תעודה של המכללה הטכנולוגית להנדסאים אורט בראודה ניתן ללמוד בקורסים שונים, בהם גם קורסים בתחום המנהל והמזכירות. אלה כוללים קורס מזכירה רפואית, קורס מזכירה בכירה (בהתמחות משפטית או מכירות ביטוח) וקורס ניהול אדמיניסטרטיבי וניהול משאבי אנוש. המכללה עורכת קורסים נוספים בתחומים כגון שיווק, ניהול, מחשבים ותעשייה וכמו כן נלמדים בה מסלולים ללימודי הנדסאי.

 


לימודי מזכירות בנצרת עילית


מכללת נצרת עילית יזרעאל


המכללה מתמקדת בהכשרת הנדסאים ומתקיימים בה גם מסלולים ללימודי תעודה והכשרה מקצועית, במגמות כגון מזכירות, מנהל, חשבונאות, מחשבים וניהול תעשייתי. בתחום המזכירות, אפשר לבחור בין קורס מזכירות רפואית שכולל 400 שעות לימוד, וקורס ניהול מערכות משרדיות - מזכירות סוג 1, שנפרש על פני 274 שעות אקדמיות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מזכירות בחיפה?

רוצה לדעת יותר על לימודי מזכירות בחיפה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי מזכירות בחיפה
שאלות הגולשים בנושא
כמה עולה קורס מזכירות רפואית?
קורס מזכירה רפואית
קורס מזכירה רפואית - קבלה ללא בגרות
מזכירות רפואית - האם צריך תעודת בגרות כדי להתקבל?
כמה מרוויחה מזכירה רפואית מתחילה?
קורס מזכירות רפואית - האם להמשיך?
משך ועלות קורס מזכירה רפואית