קורס SolidWorks בהנדסאים באריאל - יחידת לימודי תעודה

קורס SolidWorks בהנדסאים באריאל - יחידת לימודי תעודה

קורס תוכנת סולידוורקס ביחידה ללימודי תעודה בהנדסאים באריאל


כלי תיב"מ לפרויקט מושלם


שלב חשוב וחיוני בתהליך התכנון של מערכות מחשבים, מערכות אלקטרוניקה ומערכות מכניות הוא שלב השרטוט הממוחשב. התכנון בעזרת מחשב, שידוע גם בשמו תיב"מ, הוא כלי מרכזי גם בתחומי האדריכלות ועיצוב המוצר. בסביבה הטכנולוגית של היום, הצורך האמצעים דיגיטליי מתקדמים להמחשתם של רעיונות הולך וגובר.


תוכנת סולידוורקס (SolidWorks) מציעה למשתמשים כלים רבים להפקת שרטוטים מקצועיים בתלת ממד. בעזרת התוכנה ויישומיה אפשר לתכנן את חלקי המוצר או המכונה, לערוך בהם שינויים ולהתאים אותם לצורכי הפרויקט וכך להפיק הדמיות ודפי שרטוט מדויקים בקלות רבה יחסית.


היום מהווה סולידוורקס אחת התוכנות הפופולריות והמבוקשות בתחום התכנון וייצור המוצר ומשרדים רבים עושים בה שימוש על בסיס יום יומי. מי שמעוניינים להכיר את התוכנה ואת האפשרויות הבסיסיות שלה יכולים ללמוד בקורס SolidWorks שמתקיים ביחידה ללימודי תעודה של הנדסאים באריאל. במהלך הקורס רוכשים ידע רב בתחום התיב"מ ולומדים להשתמש בתוכנה כדי להפיק מודלים ושרטוטים מגוונים.

 


תכנית הלימודים


לאורך התכנית המשתתפים מכירים את הכלים הבסיסיים בתוכנת סולידוורקס לשרטוט, לעריכה וליצירה של גופים בתלת ממד. הם לומדים לבצע הרכבות בין כמה חלקים ובוחנים את הפונקציות המצויות בתוכנה תוך ניצול יעיל ומרבי של כל הכלים שהיא מציעה למשתמשיה. כך הם לומדים ליצור סקיצות מקצועיות, לערוך בהן שינויים ותיקונים במקרה הצורך ולהתאים אותן לצורכים הספציפיים של פרויקטים בתחומים שונים בתעשייה.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כ - 80 שעות לימוד אקדמיות, הוא נפרש על פני כ - 20 מפגשים. השיעורים כוללים הרצאות עיוניות וגם תרגולים פרקטיים שמאפשרים להכיר מקרוב את אופן השימוש בתוכנת סולידוורקס.


נושאי הלימוד


הנושאים הנידונים בקורס זה כוללים גם:

 

  • דיוק ואפיון הסקיצה
  • כלי החיתוך
  • כלי סקיצה מתקדמים
  • פיצוץ אובייקט
  • צורות מורכבות בתלת ממד
  • מישור וסקיצה
  • Assembly בסיסי ומתקדם
  • שרטוט מתקדם    
  • שימוש באפשרויות Revolve    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר הנדסאים באריאל עורך שלל תכניות להכשרת הנדסאים, כגון הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, הנדסאי סייבר, הנדסאי אלקטרוניקה והנדסאי עיצוב למדיה חדשה. ביחידה ללימודי תעודה של מוסד הלימוד מתקיימים מסלולים להכשרה מקצועית בתחומים מבוקשים במשק הישראלי, כגון עיצוב, ניהול, מחשבים, חשמל ואלקטרוניקה. בין הקורסים שנלמדים ביחידה אפשר לכלול קורס תוכנת AutoCAD, קורס פוטושופ, קורס סקצ'אפ, קורס תוכנת VRAY, קורס רוויט וקורס שרטוט והדמיה באמצעות 3DMAX. המסלולים משלבים תרגולים פרקטיים במטרה לאפשר למשתתפים לקבל יתרון בצאתם לשוק העבודה.


תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים שברשותם ידע קודם בשימוש במחשב, אשר שולטים בעבודה בסביבת ווינדוס של חברת Microsoft. כמו כן, יש צורך בשליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית.


תעודה


תעודת גמר ניתנת לבוגרי הקורס שעומדים בכל הדרישות על ידי היחידה ללימודי תעודה, הנדסאים באריאל.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל