רוצה פרטים על תואר שני למנהלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני למנהלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני למנהלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני למנהלים

 

בעידן המודרני, הארגונים העיסקיים פועלים בסביבה תחרותית, דינמית ורבת אתגרים ולכן בכדי לקדם את הארגון ולשפר את רווחיותו, על המנהלים, העומדים בראש הארגון להתאמן, להתעדכן ולהתמקצע כל העת. תואר שני למנהלים מאפשר למנהלים בפועל לפתח מיומנויות ניהול מרכזיות, למצות את המשאבים והיכולות הניהוליות, לפתח מצויינות אישית וארגונית, לשכלל את החשיבה האסטרטגית ולקבל כלים יישומים שיסייעו להם בתהליכי קבלת החלטות ניהוליות בארגון.

 

התוכניות ללימודי תואר שני למנהלים מיועדות בעיקר לאנשי מפתח בתעשיה אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום עיסוקם, או לשפר את רמת התמחותם במקצוע בו בחרו. אנשי עסקים, קצינים ומפקדים בצבא קבע ובמערכת הביטחון, מנהלים בשירות הציבור ואף בעלי מקצועות חופשיים אשר מעוניינים להקנות לעצמם יתרון על פני מתחריהם הם בדרך כלל קהל היעד העיקרי של התוכנית.

 

תוכניות הלימוד לתואר שני למנהלים

 

תוכניות הלימוד לתואר שני למנהלים מתקיימות בכמה מוסדות לימוד בארץ ובהתמחויות שונות, ביניהן: מנהל עסקים למנהלים EMBA , ניהול לוגיסטיקה למנהלים או תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית. המסלולים המוצעים מותאמים לשרת את המטרות האופייניות של המשתתפים. לכן מנהלים בתחום הלוגיסטיקה ימצאו שמסלול המוסמך בניהול לוגיסטיקה - Executive Master of Logistics Management- יספק להם את הידע והכלים הנדרשים לעבודתם, ואילו מנהלים הבאים מהמגזר הציבורי - חינוך, רווחה, בטחון, בריאות, תחבורה, כלכלה , ימצאו כי התואר השני במנהל ומדיניות ציבורית - Master in Public Administration and Policy – MPA- יוכל להעמיק את השכלתם בתחום ולהגשים את מטרותיהם.

 

הלימודים לתואר שני למנהלים מכוונים לחשוף את הסטודנטים להבנת עולם העסקים המודרני, הלאומי והבינלאומי, תוך הדגשת עקרונות הניהול בדרגים הבכירים. בתכנית נלמדים קורסים תיאורטיים ויישומיים בתחומי החשבונאות, השיווק, הכלכלה, הניהול, המימון, וההתנהגות הארגונית. בוגרי התוכנית ירחיבו את השכלתם וישכללו את כישוריהם כמנהיגים עסקיים.

 

 

מסלולי לימוד

 

לימודי תואר שני למנהלים מוצעים בכמה מסלולי לימוד. להלן התכנים הנלמדים בכל אחד מהמסלולים:

 

תוכנית הלימודים לתואר שני למנהלים בהתמחות ניהול לוגיסטיקה - התוכנית מתמקדת בהיבטים היישומיים והניהוליים של הלוגיסטיקה שכוללים נושאים כגון מערכות תובלה ושינוע, שרשראות אספקה, מערכות ERP וכדומה.

 

תוכנית הלימודים למנהלים בהתמחות המנהל והמדיניות הציבורית מותאמת למגזר הציבורי בתחום המנהל והפוליטיקה ובתוכנית תואר שני במדיניות ציבורית למנהלים יוכלו הסטודנטים לבחור מבין ארבעה מסלולי התמחות שונים והם:

 

 • מנהל השלטון המקומי בו משלבים ידע תיאורטי בנושאי השלטון המקומי במדינה ובנושאי ניהול, הסביבה בה הניהול פועל, תפוקותיו של הניהול ומרכיביו ומאפייניו. תוכנית זו היא תוכנית מיוחדת שמתאימה לראשי עיריות, אנשים בתפקידים מנהליים בגופים ציבוריים ולראשי רשויות.

 

 • מנהל ומדיניות ציבורית במסלול מחקרי.

 

 • מנהל ומדיניות ציבורית בדגש הקניית כלי ניהול, ניתוח וחשיבה בהקשר הארצי והבין לאומי תוך בחינת ההתפתחויות בתחום.

 

 • ביקורת פנימית וציבורית עם הסמכה בתחום הביקורת הציבורית.

 

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים למנהלים - התוכנית כוללת נושאי לימוד כגון יסודות הסטטיסטיקה, הסתברות, המנהל הכללי ותפקידיו, ניהול ושיווק, יסודות המימון, הכרת דוחות כספיים, מיקרו כלכלה, ניהול המערכת התפעולית, תורת ההשקעות, ניתוח ענפים, חשבונאות ניהולית, בעיות נבחרות בניהול פיננסי, ניהול משא ומתן, ניהול מותגים, דיני עסקים, מנהיגות, משחק עסקים ועוד.

 

למי הלימודים מתאימים ?

 

אם בעבר תואר אקדמי היה זמין לאוכלוסיות מסוימות בלבד הרי שהיום הוא זמין לכולם וכך קרה שכיום אחד התנאים המוקדמים לעבודה הוא תואר ראשון. מקומות העבודה פתוחים לפני כולם והתחרות במשק על משרות בכירות היא גדולה במיוחד, מי שמעוניין לשפר את סיכוייו מתאים במיוחד ללימודי תואר שני למנהלים, כמו כן, מתאימים ללימודים אלו אנשים המעוניינים להרחיב את ההתמחות שלהם.

 

היכן לומדים?

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): המכללה למינהל מציעה מסלול MA בייעוץ ופיתוח ארגוני שמותאם למנהלים, כחלק מבית הספר למדעי ההתנהגות. התכנית בנויה משלושה סמסטרים רצופים ומתנהלת בכיתה ובה מנהלים בלבד, וכך היא מאפשרת להם לרכוש כלים לקידום הארגונים שלהם. במהלכה דנים לעומק באתגרים, דילמות ותהליכי קבלת החלטות ואסטרטגיה כחלק ממגמת החדרת שינויים בארגון.

 

 • הקריה האקדמית אונו: במוסד הלימוד מתקיימת תכנית One Day MBA, שמאפשרת למנהלים ולאנשים עובדים ללמוד לתואר שני במנהל עסקים במהלך יום אחד בשבוע. הסטודנטים יכולים להתמחות באסטרטגיה עסקית, שוק ההון ומימון, שיווק ופרסום או מערכות מידע ויזמות טכנולוגית.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (סמוך לשדרות): במכללה האקדמית ספיר ניתן ללמוד במגוון מסלולים לתואר שני שיכולים להתאים למנהלים. בין התכניות לתואר שני למנהלים: תואר שני בניהול ופיתוח המשאב האנושי עם ההתמחות בניהול משאבי אנוש (HRM) והתמחות בייעוץ ופיתוח פנים-ארגוני (Intra-Organizational Consulting and Development), תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביטחון לאומי, הגנת העורף וסייבר וכן תואר שני בלימודי תרבות.

 

 • אוניברסיטת חיפה: האוניברסיטה מציעה תכנת לתואר שני במנהל עסקים למנהלים, בה יכולים מנהיגי ארגונים לרכוש מיומנויות חדשניות בשיווק, אסטרטגיה, משא ומתן וניהול פיננסי. התכנית נמשכת כשנה וחצי ומתקיימת בכיתה נפרדת למנהלים בלבד. כמו כן נערכים מפגשים עם מנהלים ובכירים מהארץ ומהעולם.

 

 • אוניברסיטת בן-גוריון (באר שבע): במוסד לימוד זה ניתן ללמוד לתואר שני MBA במנהל עסקים למנהלים. זוהי תכנית ללא תזה שנמשכת כשנה וחצי. במהלכה מעמיקים במודלים ניהוליים שונים בענפים כמו שיווק, מימון, התנהגות ארגונית וכלכלה.

 

 • האוניברסיטה העברית (ירושלים): בעברית מתקיימת תכנית Executive MBA מנהל עסקים למנהלים בה לומדים על גישות ניהול של חברות וסטארט אפים והתמודדות עם אתגרים עתידיים בשוק. התכנית כוללת התמחות בניהול שווקים במזרח אסיה ובסין. בנוסף, ניתן ללמוד בעברית גם לתואר שני במדיניות ציבורית במסלול למנהלים, שמכשירה סגל בכיר בשירות הציבורי להוביל תהליכי שינוי ולפתח מדיניות.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב: באוניברסיטה מתקיימות מספר תכניות המותאמות לשילוב עם קריירה בפקולטות השונות, שמרוכזות בשנה קלנדרית אחת. הלימודים בתוכניות אלו מותאמים לאנשים עובדים ונערכים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים, וכוללים סמסטר קיץ בחו"ל. בין היתר, נמנות תכניות כגון: תכנית תואר שני במנהל עסקים למנהלים EMBA, תואר שני בניהול מצבי חירום ואסון ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך. חלק מתכניות הלימוד לתואר שני נערכות בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם. בין היתר, ניתן למנות תכניות בשיתוף אוניברסיטאות אמריקאיות: תואר שני במשפט מסחרי שנערך בשיתוף אוניברסיטת ברקלי שבקליפורניה, וכן תואר שני במשפט ציבורי שנערך בשיתוף אוניברסיטת נורת'ווסטרן שבאילינוי.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי תואר שני, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני למנהלים?

רוצה לדעת יותר על תואר שני למנהלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני למנהלים