רוצה פרטים על שכר חשב שכר?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח חשב שכר בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר חשב שכר? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח חשב שכר בישראל?

 

שכר חשבי שכר

 

חשב שכר הוא תפקיד הנכלל בתחום הנהלת החשבונות, והוא מתמקד בחישובי המשכורות לעובדים בעסקים ובארגונים. במסגרת עבודתו נדרש החשב להתמצא בכל החוקים והתקנות שעל פיהם יש לנכות ולזכות את העובד המסוים, ועל כן – זהו מקצוע שנלמד באופן ספציפי, בקורס להכשרת חשבי שכר. הקורס מכין את המשתתפים בו לבחינה מטעם לשכת רואי החשבון, ומי שעובר אותה מקבל רישיון לעסוק במקצוע חשבוות השכר.

 

המשכורות בתחום משתנות בהתאם לתפקיד אותו ממלאים ומספר שנות ניסיון:

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
עוזר חשב 6,000 – 10,000 ₪ בחודש 10,000 – 15,000 ₪ בחודש
חשב שכר 8,000 – 16,000 ₪ בחודש 16,000 – 22,000 ₪ בחודש

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה – אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי.

 

הדרך למקצוע ואפשרויות התעסוקה

 

קורסים לחשבות פתוחים לבעלי תואר ראשון בתחומים שונים, כמו גם לבעלי ניסיון קודם בתחומי החשבונאות והכספים. חשבי שכר משתלבים בעבודה כמעט בכל ארגון ובכל עסק, ושכרם משתנה בהתאם לשנות הותק והניסיון בפועל, כמו גם על פי היקף וסוג הארגון שבו הם מועסקים - הייטק, מגזר ציבורי וכדומה.

 

אפשר להתחיל את הדרך המקצועית כעוזר חשב, להמשיך כחשב שכר, ולאחר מכן להתקדם לתפקידים של חשבי שכר בכירים - המשמשים לעתים כמנהלי כל תחום השכר בארגון. חשבי שכר במעמד בכיר מתמצאים ומורשים לעסוק בנושאים רבים יותר, וכדי להגיע לכך יש להשתתף בהכשרות נוספות בדרך כלל, כמו קורס בודקי שכר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר חשב שכר?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד שכר חשב שכר