קורס מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות במכללת תילתן לעיצוב

שירות אישי - צור קשר
קורס מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות במכללת תילתן לעיצוב

קורס מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות במכללת תילתן לעיצוב


במכללת תילתן לעיצוב מתקיים קורס מבצע גרפי לתוכנות גרפיות מתקדמות. קורס מקיף זה פותח שער אל ענפי העיצוב והתקשורת החזותית.


קורס זה מפוקח על ידי משרד העבודה. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון כספי הפיקדון.

 

מה לומדים?


משתתפי הקורס נחשפים לתוכנות גרפיות עדכניות (פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין), ומפתחים הבנה של יסודות השפה החזותית. הכלים והידע הנרכשים במהלך הקורס מכשירים את הסטודנטים לעבודה כמבצעים גרפיים, ידע זה ילווה אותם לאורך דרכם המקצועית בהמשך.


במהלך הלימודים בקורס, הסטודנטים מחויבים לעבוד עם מנוי אישי של חברת אדובי (Adobe), מה שמאפשר שקיפות מלאה בין העבודה בכיתה לבין התרגולים בבית.


לקראת סיומו של הקורס, הסטודנטים עובדים על פרויקט מסכם שבו הם מיישמים את הידע הנלמד. כמו כן, בסיום הקורס מתקיימים הגשה ומבחן מסכם.

 

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס הוא 8 חודשים, הוא כולל 300 שעות לימוד + תרגולים מונחים. באפשרות הסטודנטים ללמוד במסלול בוקר שבו מתקיימים מפגשים אחת לשבוע, או במסלול בוקר / ערב שבו מתקיימים לימודים פעמיים במהלך השבוע.

 

נושאי לימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים:

  • תוכנת פוטושופ.
  • תוכנת אינדיזיין.
  • תוכנת אילוסטרייטור.
  • יסודות השפה החזותית.
  • סביבת העבודה מקינטוש.
  • ועוד.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורס הם:

  • 11 שנות לימוד.
  • שליטה באנגלית ברמה בסיסית.

 

אילו תעודות מקבלים?


בוגרי הקורס זכאים לקבל תעודת "בוגר קורס מבצעים בתוכנות גרפיות מתקדמות". כמו כן, בסיום הלימודים, באפשרותם לגשת למבחן של משרד העבודה, בוגרים העוברים את המבחן בהצלחה מקבלים בנוסף תעודת השתלמות ממשלתית.

 

על מוסד הלימוד


תילתן היא מכללה למקצועות העיצוב, שבה פועלים שלושה בתי ספר, בתחומים עיצוב גרפי, עיצוב פנים, ועיצוב ופיתוח משחקים. המכללה מציעה מסלול רב שנתי ומקיף שבו נחשפים לתחומי התמחות שונים ומסיימים את הלימודים עם היכרות של מגוון ענפי עיצוב וידע פרקטי בתחום הראשי ובתחום ההתמחות הנבחר. נוסף על כך, סטודנטים במכללת תילתן ליכולים ללמוד במסלול רב תחומי לתעודה, או במסלול לתואר אירופי. מערכת השעות מתקיימת באופן מודולרי, כדי לאפשר לסטודנטים לבנות מערכת המותאמת לשילוב עם עבודה ולקצב האישי. בין המסלולים והקורסים הנוספים שניתן ללמוד במכללה זו, אפשר למנות קורס קופירייטינג, קורס חוויית משתמש (UI UX), מסלול עיצוב ופיתוח משחקים לתעודה, מסלול עיצוב פנים לתעודה, מסלול עיצוב גרפי לתעודה, ועוד.