קורס עיצוב גרפי במכללת תילתן לעיצוב

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב גרפי במכללת תילתן לעיצוב

קורס עיצוב גרפי - מכללת תילתן לעיצוב בחיפה

 

הרעיונות המבריקים שמאחורי העיצוב

 

משלטי חוצות, דרך אריזות מוצרים בחנות ועד לבאנרים בקמפיינים דיגיטליים, תחום העיצוב הגרפי מקיף אותנו מכל עבר. מעצבים גרפיים צריכים לבצע מספר רב של בחירות כדי להביא את הצרכנים לפעול. עליהם לשלוט בצבעים, בחומרים, בצורות, בקומפוזיציות וברעיונות שמאחורי המוצר, כדי להביא לתוצר איכותי, יעיל ובעיקר - מקורי ופורץ דרך. קורס עיצוב גרפי מאפשר למשתתפיו לצלול לעומק לתהליכי העיצוב שמאחורי פריטים מגוונים - מוחשיים ודיגיטליים כאחד, והוא מעניק להם את הכלים שבעזרתם ניתן לגרום למשתמשים להפנים את המסרים באופן שלם ומעמיק וגם לקחת אותם איתם הלאה.

 

מכללת תילתן לעיצוב מציעה קורס עיצוב גרפי, שמכין את משתתפיו להשתלבות בתחום העיצוב ולהתמודדות עם שלל אתגרים עיצוביים. בוגרי הקורס יכולים לעסוק בעיצוב למגוון של פלטפורמות כגון דפוס, עיצוב דיגיטלי, עיצוב אריזה ועיצוב מסחרי של מודעות וקמפיינים. הם יכולים להשתלב בסטודיו, בחברות בתחום הפרסום והשיווק, בחברות בתחום הדיגיטל והאינטרנט וכן במשרדים בתחום העיצוב. כמו כן, הם יכולים לפתח קריירה עצמאית כמעצבים גרפיים ולהציע את שירותיהם למגוון רחב של לקוחות.


תכנית הלימודים

 

במהלך קורס עיצוב גרפי במכללת תילתן המשתתפים מפתחים מיומנויות ביטוי חזותי ורעיוני עבור מסרים מסחריים, אישיים וחברתיים. הם לומדים לנתח את צורכי השוק תוך פיתוח חדשנות וסגנון ייחודי. משתתפי הקורס עוסקים הן בכלים אמנותיים והן בכלים טכניים שנחוצים למעצבים גרפיים.

 

לאורך התכנית, נלמדים עקרונות מתולדות האמנות והעיצוב ונסקרים מושגי יסוד בטיפוגרפיה ובפיתוח חשיבה גרפית. המשתתפים לומדים על מגוון השלבים בתהליך העיצוב של מוצרים שונים כגון מוצרי דפוס, אריזות ומוצרים דיגיטליים. כמו כן, הם דנים בתהליך פיתוח מותג וזהות מותגית ובהתאמה של תהליך המיתוג לצורכי הלקוח.

 

מתכונת הלימוד

 

קורס זה משלב הן לימוד עיוני והן לימוד מעשי של עקרונות העיצוב הגרפי. המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים של עבודה בתוכנות דו ממד ותלת ממד ובסיוע של המרצים מתנסים בתהליכי עיצוב מלאים של מוצרים שונים, מתכנון צורכי הלקוחות ועד להפקה של מוצרים פלטפורמות דיגיטליות או מודפסות.

 

נושאי הלימוד

 

בין מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים גם -

 

  • חשיבה גרפית וחזותית
  • תקשורת ואינפוגרפיקה
  • עיצוב מסרים פרסומיים
  • טיפוגרפיה ועיצוב טקסט
  • ארט פרומושן וארט דירקשן
  • ברנדינג ופיתוח זהות מותגית   

 

על מוסד הלימוד

 

במכללת תילתן מתמקדים בתחומי העיצוב השונים ובה ניתן ללמוד בשלל מסלולי תעודה להכשרתם של מעצבים. בין הקורסים שאותם מציעים במוסד הלימוד נכללים קורס עיצוב בתלת ממד, קורס איור, קורס פוסט פרודקשן, קורס צילום, קורס קופירייטינג והכשרות נוספות. דרך הקורסים הללו ניתן להכיר זרמים וסגנונות בעיצוב, להתנסות בפועל בתוכנות וכלים טכנולוגיים ולפתח את סל הכלים הנדרש למעצב בשוק של היום. מוסד הלימוד מאפשר לתלמידיו לפתח תיק עבודות ולהציג את תוצריהם מול מגוון קהלים דרך תערוכות ופרויקטים. המכללה מעדכנת את תכניות הלימוד בהתאם לתמורות בתעשייה כדי להעניק לתלמידיה את הכלים הטכנולוגיים והעיצוביים שמתאימים להתמודדות עם אתגרי השוק של היום.

 

תנאי קבלה

 

הקורס יכול להתאים לבעלי זיקה לעולם העיצוב שמעוניינים לפתח קריירה כמעצבים גרפיים. מועמדים לקורס עוברים מבחן התאמה וראיון אישי שבהם נבדקת התאמתם לתכנית ולתחום העיצוב. לקבלת הפרטים העדכניים והמלאים לגבי תנאי הקבלה לקורס יש לפנות ישירות למוסד הלימוד.


תעודה

 

לבוגרי הקורס ניתנת תעודת גמר על ידי מכללת תילתן לעיצוב. כדי לקבל אותה, יש לעמוד בכל דרישות הקורס ולהגיש את פרויקט הגמר בסיומו.