סטודנטים מספרים איך זה ללמוד ברופין

7/11/2021 מאת: אנאבל אדמסקי (719 צפיות)

מה מספרים סטודנטים על הלימודים במרכז האקדמי רופין? הנה מה שיש לסטודנטים שלומדים היום ברופין לומר על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודנטים מספרים על המרכז האקדמי רופין


במרכז האקדמי רופין מציעים מגוון של מסלולי לימוד עם דגש על הכנה לקריירות משמעותיות, אחריות חברתית ודאגה לסביבה - וכל זה בשני קמפוסים כפריים עם אווירה רגועה וירוקה.


מה אומרים הסטודנטים?


הסטודנטים מספרים על קמפוס מיוחד עם אווירה כפרית, נוף פסטורלי והרבה טבע. לצד האווירה בקמפוס, הם מתארים גם תחושה של אכפתיות ומשפחתיות, והרגשה שיש אוזן קשבת לצרכים ולשאלות שלהם.


הנה מה שמספרים סטודנטים שלומדים היום במרכז האקדמי רופין על הלימודים:


מעיין, סטודנטית לביולוגיה ימית: "הסטודנטים שבאים ללמוד ברופין הם כאלה שבאמת אוהבים את הים, את הטבע ואת החיים ורואים את העתיד שלהם בתחום. אני ממש שמחה שבחרתי ללמוד פה ביולוגיה ימית, רכשתי כאן גם ידע, עם מקצועיות והכי חשוב חברים שהם כמו משפחה."


מורן, סטודנטית לכלכלה ומינהל: "התייעצתי המון איפה ומה ללמוד, והמקום שהכי נראה לי זה רופין. אני בשנה ב' ללימודים ומרוצה מכל רגע, מהחברים שרכשתי, מהמרצים, מהקורסים המיוחדים ומהסביבה הירוקה. אני ממליצה בחום וחושבת גם שעמק חפר זה אחלה אזור ללמוד בו!"
 

 
נעמה, סטודנטית להנדסת תעשייה וניהול: "אני אוהבת את האווירה החברתית ואת היחס האישי לסטודנטים. הקמפוס ירוק ונותן אווירה רגועה ללימודים. יש המון מרחב ומקומות לימוד נגישים."


דוד, סטודנט למדעי ההתנהגות: "האווירה מיוחדת ונעימה, שמוסיפה לחוויה ומזמינה ללמוד. הקמפוס מטופח ויש הרבה צמחייה ומדשאות. אוהב את היתרון האנושי והיחס של המרצים."


שיר, סטודנטית לעבודה סוציאלית: "הקמפוס נותן הרגשה של בית ותחושה שהגעתי למקום הנכון. נותנים כלים מעשיים לסטודנטים להמשך החיים, מעשירים את הידע ונותנים תחושה טובה כל יום.


עופר, סטודנט למנהל עסקים: "יש אווירה נעימה שמרגישים כבר מהיום הראשון, הקמפוס עוצר נשימה, תמיד יש אוזן קשבת ויחס חם, יש הרגשה שאנחנו הסטודנטים במרכז ובגובה העיניים."


ליאת, סטודנטית למדעי ההתנהגות: "אני ממליצה לסטודנטים שמתלבטים להגיע ליום הפתוח ולהתרשם מהמקום, מהקורסים וממה שיש לרופין להציע. אני מרוצה מהמרצים והקורסים, במחלקה שלנו תמיד יש אוזן קשבת לצרכים שלנו."


שלומי, סטודנט לכלכלה ומנהל: "יש אווירה טובה, הרבה מקומות למנוחה בהפסקה והפסקות פעילות להרמת המורל. המתרגלים דואגים להסביר לכולם את החומר עד שמבינים."


זיו, סטודנטית לכלכלה וחשבונאות: "האווירה ברופין משפחתית, החברה טובה. למרצים אכפת מהסטודנטים, אגודת הסטודנטים נותנת כלים להצלחה. הקמפוס נעים ומטופח, הקפיטריה קרובה והמזכירות נגישה."

 

קצת על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי רופין היא מכללה ציבורית שנוסדה בשנת 1949. היום לומדים ברופין יותר מ - 5,000 סטודנטיות וסטודנטים לתואר ראשון ושני.


במוסד הלימוד שמו למטרה להכשיר את הסטודנטים להיות דור העתיד של המנהלים, מהנדסים, מטפלים, מדענים וחוקרים. ברופין שואפים להכשיר בוגרים שמחזיקים בראייה חברתית, מודעות סביבתית ותפישה ערכית. אחד הנושאים הנחקרים היום במוסד הלימוד הוא הים התיכון. החוקרים והסטודנטים בודקים איך אפשר להשתמש בים כמקור לפיתוח כלכלי ועסקי ובמקביל לשמור על הערכים הסביבתיים שלו, בלי לפגוע בטבע.


עוד על הקמפוס


למוסד הלימוד שני קמפוסים, שניהם ממוקמים באזור השרון. הקמפוס ה"ירוק" ממוקם בעמק חפר, קרוב לצומת השרון על כביש 4. הקמפוס ה"כחול" למדעי הים נמצא במכמורת קרוב מאוד לקו הים, ליד מחלף בית ינאי. שני הקמפוסים שמים דגש על הטבע ועל קידום של ערכים סביבתיים. במוסד הלימוד מעודדים את הסטודנטים לקחת חלק בעשייה קהילתית למען החברה והסביבה.

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 16/11/2021
סטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר - מה הם באמת חושבים על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה אחרי השיעורים? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 9/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים היום באריאל ומספרים על המרצים, הקמפוס, האווירה בלימודים ועוד. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין