קורס משפט ועסקים בסין בשערי מדע ומשפט לימודי חוץ

קורס משפט ועסקים בסין בשערי מדע ומשפט לימודי חוץ

קורס משפט ועסקים בסין במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט - לימודי חוץ

 

הקורס אינו פעיל

 

כאחת המעצמות הכלכליות הגדולות בעולם, קיים היום מגוון רחב של הזדמנויות עסקיות בסין. יזמים, עורכי דין ומנהלים שמעוניינים לפרוץ בשוק הסיני צריכים להבין את אופן ההתנהלות העסקי הייחודי הנדרש מול הגורמים בסין. עליהם להבין את המשפט הסיני וכן להתמצא בסוגיות פרקטיות שאיתן נדרשים להתמודד עורכי דין בין לאומיים כחלק מתפקידם.


אנשי עסקים ומשפטנים המעוניינים להכיר את הייחודיות של השוק העסקי והמשפטי בסין יכולים ללמוד בקורס משפט ועסקים בסין המתקיים ביחידת לימודי התעודה של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט שבהוד השרון. בתכנית לימודי תעודה זו אפשר לרכוש כלים פרקטיים וידע עיוני לגבי התנהלות עסקית בין לאומית יעילה ומוצלחת. משתתפי הקורס יכולים להשתמש בכלים הנרכשים במהלכו כדי לקדם יוזמות ופרויקטים בסין וכן כדי להתנהל באופן יעיל יותר מול קולגות ולקוחות בסין, ולהצטרף לישראלים הרבים ששואפים לאחרונה לקחת חלק בשוק הסיני המגוון.

 

תכנית הלימודים

 

משתתפים בקורס זה לומדים בהרחבה על שלל סוגיות עסקיות ומשפטיות הייחודיות לזירה המשפטית והעסקית בסין. הם מתוודעים לתהליכים עדכניים בעולם העסקים הסיני וכן מפתחים את החשיבה הגלובלית החיונית לאנשי עסקים הפועלים בזירה הבין לאומית כיום. נוסף על כך, הם משפרים את המיומנויות המקצועיות בסוגיות רחבות ומשמעותיות בתחום המשפט המסחרי הבין לאומי, תוך היכרות עם דילמות ואתגרים המאפיינים את הזירה המשפטית הסינית.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא 13 מפגשים, השיעורים מתקיימים אחת לשבוע.

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס דנים במהלכו במספר נושאים הנוגעים למשפט ולעסקים בסין, ביניהם גם התחומים הבאים:

 

 

  • עולם העסקים בסין
  • פיתוח חשיבה גלובלית
  • מיומנויות משפט מסחרי בין לאומי
  • ועוד

 

סגל הוראה


מנחה הקורס הוא עורך דין בעל הכרה בין לאומית בתחום המשפט המסחרי הבין לאומי בסין. הוא נמנה בין מייסדי לשכת המסחר הישראלית בסין. כמו כן, כיהן כסגן יושב ראש הוועדה לענייני סין בלשכת עורכי הדין האמריקנית וכן שימש יועץ במשרד המדורג כמשרד עורכי הדין הגדול בעולם.

 

על מוסד הלימוד

 

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, הממוקם בהוד השרון, ניתן לקחת חלק בתכניות נוספות ללימודי תעודה כגון קורס להכשרת מנטורים לגיל פרישה, קורס גישור, קורס להכשרת יועצים לכלכלת המשפחה וקורס יזמות סטארט אפ. קורסים אלה יכולים להתאים לעובדים המעוניינים להרחיב ולפתח את סל הכלים המקצועי שברשותם. הידע הנלמד בקורסים מתמקד בכלים פרקטיים החיוניים בשוק העבודה של היום, הקורסים משלבים תרגולים פרקטיים והיכרות עם דילמות ואתגרים מן השטח.


במוסד הלימוד מתקיימות גם שלל תכניות לימודים אקדמיות. בין היתר, מתקיימים לימודי משפטים, לימודי חשבונאות, לימודי ממשל, מינהל ומשפט, לימודי ניהול מערכות ועוד. מתקיימות גם תכניות לסטודנטים מצטיינים בתחומי החשבונאות והמשפטים. ניתן להמשיך גם לתכניות שונות לתואר שני, כגון תואר שני במשפטים ותואר שני במשפטים ללא משפטנים. בתכניות האקדמיות השונות הנערכות במרכז האקדמי שמים דגש על הכשרתם של אנשי מקצוע לתרום מן הכישורים והידע שלהם לטובת הקהילה שבה הם חיים ופועלים. בוגרי מוסד הלימוד משתלבים במשרות מגוונות בסקטור הציבורי והפרטי כאחד, בתחום הניהול ובעולם המשפט.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים במיוחד לעורכי דין, למנהלים, ליזמים עסקיים ולאנשי עסקים שמעוניינים להרחיב את פעילותם העסקית ולפעול גם מול גורמים בסין, וברצונם לקבל את הכלים והידע הנדרשים לשם כך. כדי לקבל את המידע העדכני והמלא אודות תנאי הקבלה לקורס, מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.


תעודה


לבוגרי הקורס אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם מוענקת תעודת גמר מטעם המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט