סמסטר אביב במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר
סמסטר אביב במרכז האקדמי פרס

לימודים בסמסטר אביב במרכז האקדמי פרס


מרוויחים שנה בסמסטר אביב


המרכז האקדמי פרס מאפשר לסטודנטים שמסיבות שונות פספסו את ההרשמה לשנת הלימודים האקדמית בסמסטר הסתיו להירשם ללימודים בסמסטר אביב. התכנית לסמסטר אביב מאפשרת להירשם ולהתחיל ללמוד מאוחר יותר במהלך השנה וכך לא לפספס שנת לימודים ולזכות בהזדמנות להתחיל את התואר עוד באותה שנה.


חוגי הלימוד


אלה הם החוגים שנפתחים גם בסמסטר אביב במרכז האקדמי פרס:

 

 

  • לימודי מנהל עסקים BA: לימודי מנהל עסקים באים להכין את הסטודנטים לתפקידי ניהול בעולם העסקים של היום, הם כוללים את הכלים והידע העיוני שנחוצים למנהלים מובילים. הסטודנטים יכולים לבחור בתחומי ידע כגון מימון וחשבונאות, שיווק, ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית. כמו כן, הלימודים כוללים את תכנית "תואר פלוס", שמעניקה תעודה מקצועית בתחומים מבוקשים נוסף על התואר. התכנית כוללת גם את "מסלול החברות", בו מתקיימים קורסים שמועברים על ידי חברות מובילות במשק. ניתן ללמוד בלימודי ערב שמותאמים לשילוב עם קריירה. היחידה לפיתוח קריירה מסייעת לסטודנטים ומעניקה להם ייעוץ.

 

 

  • לימודי מנהל מערכות בריאות BA: לימודי מנהל מערכות בריאות מכשירים מנהלים למערכת שירותי הבריאות ומעניקים להם כלים להתמודדות עם אתגרים במשק. התכנית משלבת תיאוריות ומודלים מחזית הידע היישומי והאקדמי והיא שואפת לשפר את מערכת הבריאות לרווחת הציבור והבוגרים. ניתן ללמוד במסלול בוקר או ערב. הסטודנטים לוקחים חלק בתכנית "תואר פלוס" שמקנה להם תעודה מקצועית מבוקשת וכן לומדים בקורסים של "מסלול החברות" שמועברים על ידי חברות מובילות. כמו כן, מתקיים מסלול הסבה לסיעוד בשיתוף עם בית החולים קפלן.

 

 

  • לימודי מדעי התזונה B.Sc.: התכנית ללימודי מדעי התזונה משלבת נושאים במדעי הטבע, במדעי החיים, במדעי החברה ובתחום התזונה ושמה דגש על ההיבטים הפיזיים והנפשיים של בריאות האדם. היא משלבת התמקדות בתחומים קליניים עם שלל קורסים בתחומים כגון בהתנהגות, מנהל רפואי, תעשיית המזון, פיתוח מזון פונקציונלי, קידום בריאות ושיווק.

 

 

  • תואר שני במנהל עסקים MBA: תכנית התואר השני במנהל עסקים מעניקה סל של כלים להתקדמות לתפקידי ניהול בכירים במגזר העסקי והציבורי. היא מתאימה לבוגרי תואר ראשון שברצונם לשכלל את הכישורים התחום האסטרטגי של מנהל העסקים. ניתן לבחור מבין מספר תחומי ידע הכוללים: שיווק, דיני עסקים, מימון וחשבונאות, ניהול עסקים גלובליים, ייעוץ והתנהגות ארגונית וניהול כללי.


מתכונת הלימוד


סמסטר אביב של המרכז האקדמי פרס מתחיל בדרך כלל בחודש פברואר. תלמידי סמסטר האביב משלימים את כל הקורסים החסרים ולומדים גם בסמסטר קיץ.


ברבים מהמסלולים ניתן ללמוד בתכנית לימודי ערב, שמתאימה לשילוב נוח בין עבודה ולימודים. רבות מבין תכניות הלימוד כוללות קורסים בתכנית "מסלול החברות" שבו נלמדים קורסים שמועברים על ידי חברות מובילות בתחומים שונים ומבוקשים במשק. במרכז האקדמי פרס מעניקים מלגות לימוד למועמדים ולסטודנטים על סמך הצטיינות וגורמים נוספים כגון שירות צבאי או השתתפות בפרויקטים חברתיים.

 

על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי פרס, שממוקם בעיר רחובות, שם לו למטרה לקדם מצוינות אקדמית ומחויבות חברתית וקהילתית. פועלות בו מגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון ולתואר שני, במספר בתי ספר בהם בית הספר למנהל עסקים, בית הספר למשפטים, בית הספר למדעי ההתנהגות, בית הספר למדעי התזונה ובית הספר למנהל מערכות בריאות. מוסד הלימוד שואף ליצור קשר בתי אמצעי בין הסטודנטים שלו לסגל המרצים וכך הם זוכים לליווי אישי של מרצים בנוגע להתקדמות האקדמית עד לסיום הלימודים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס