תואר ראשון בתקשורת וניהול במכללת רמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על רמת גן - תואר בתקשורת וניהול.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת וניהול BA במכללת רמת גן - דו חוגי


מובילי דעה על המסך וברשת


בכפר הגלובלי של היום, למדיה יש כוח להוביל תהליכים ולשנות סדרי עולם. העברה יעילה של מסרים, בין אם בתקשורת והמשודרת או ברשתות החברתיות, יכולה לסייע לארגונים לצמוח, להגדיל את מעגלי הלקוחות ולפתוח פתח לשיתופי פעולה עסקיים. הצלחה בזירת המדיה של היום, ובייחוד בתפקידים בכירים, מחייבת יצירתיות וגמישות וגם הבנה של ההתפתחויות המהירות שחווה המשק.


התואר הראשון בתקשורת וניהול במכללת רמת גן בא להעניק לתלמידיו כלים להנהגת עולם המדיה של מחר. התכנית הדו חוגית חושפת לתיאוריות וגישות מן התקשורת ומהעולם העסקי וכך הסטודנטים לומדים דרכים להוביל תהליכים במדיה, בדגש על המדיה הדיגיטלית והחדשה.


תכנית הלימודים


הלימודים בתכנית מאפשרים לסטודנטים להכיר מקרוב סוגיות מרכזיות בעולם המדיה ובתחום הניהול. התואר בתקשורת חושף את משתתפיו להיבטים במדיה הכתובה, המשודרת והדיגיטלית ובתחומים כגון יחסי ציבור ודוברות. כמו כן, הם לומדים על ההתפתחויות בתקשורת הדיגיטלית ובהשפעות שלה על החברה שלנו במובנים שונים.


התואר בניהול מתמקד בתפיסות מנהיגות שונות לארגונים והוא חושף את הסטודנטים לכלים מענפים ככלכלה, ניהול משאבי אנוש, מערכות מידע, מימון, חשבונאות ושיווק. הם לומדים איך לגבש בהצלחה אסטרטגיה יעילה שמתאימה לצורכים הספציפיים של הארגון וכיצד לאזן בין כל ההיבטים שמרכיבים עסק או מיזם.


מתכונת הלימוד


זהו מסלול דו חוגי המשלב את התואר בתקשורת והתואר הראשון בניהול. הלימודים מתקיימים במערכת שעות גמישה שניתן לפרוש על פני שלוש שנים או פרק זמן ארוך יותר, בהתאם לצורכים האישיים. את הלימודים ניתן לרכז בשעות הבוקר או הערב, וכך לשלב אותם בנוחות רבה יותר עם עבודה. הסטודנטים בתכנית לוקחים חלק בשיעורים עיוניים פרונטליים וגם משתתפים במספר סדנאות בתחום המדיה, בתחומים כגון עריכת וידאו, כתיבה עיתונאית, תחקירנות לסרטי תעודה, יחסי ציבור ושדרנות רדיו.


נושאי הלימוד


התחומים הנידונים בתכנית הלימודים כוללים בין היתר:

 

 • מדיה, טכנולוגיה וחברה
 • ניהול טכנולוגיות וחדשנות
 • דיני תאגידים
 • אינטרנט ותקשורת מקוונת
 • אתיקה עיתונאית
 • ניהול פיננסי בגופים עסקיים
 • תקשורת ודעת קהל
 • יחסי התקשורת והדמוקרטיה
 • תכנון מערכות דינמיות    
 • חשיבה אסטרטגית ותורת המשחקים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה, שמופעלת על ידי האוניברסיטה הפתוחה כמרכז לימוד, עורכת תכניות לימודים נוספות ובהן תואר ראשון בתקשורת ומדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת וחינוך, תואר ראשון בתקשורת וסוציולוגיה ולימודי מדעי החברה בהדגשת תקשורת. בתחום הניהול ניתן ללמוד במסלולים דו חוגיים מגוונים ובהם לימודי ניהול וקוגניציה לתואר ראשון, לימודי פסיכולוגיה וניהול ולימודי כלכלה וניהול. ישנה גם אפשרות ללמוד בתכנית חד חוגית עם חטיבת התמחות במקצוע נוסף.


תנאי קבלה


משום שהתכנית פועלת במוסד של האוניברסיטה הפתוחה, אין צורך בהצגה של ציון בפסיכומטרי או ממוצע בגרויות כדי להתקבל ללימודים.


תעודה


לבוגרים שמסיימים בהצלחה את הלימודים מוענק תואר ראשון BA בתקשורת וניהול על ידי מכללת רמת גן.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רמת גן

כלים שיעזרו לך לבחור