רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לבגרות באשדוד - השלמת בגרויות אשדוד

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - אשדוד? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות באשדוד


איפה אפשר לשפר או להשלים בגרויות בעיר אשדוד?


אחד המרכיבים החשובים לקבלה ללימודים הוא תעודת בגרות מלאה ואיכותית, בין אם מדובר בתואר ראשון ובין אם במסלולים כמו לימודי הנדסאי ולימודי מקצוע מסוימים. כדי להתקבל למסלולי לימודים כמו לימודי הנדסה או לימודי מדעים נדרשים ציונים גבוהים במקצועות המתמטיקה והאנגלית לבגרות. באופן כללי ניתן לומר שציונים גבוהים בבגרויות יכולים לפתוח דלת לאפשרויות לימוד רבות ומכאן גם לקריירות מבוקשות.


איך בוחרים את קורס ההכנה לבגרות המתאים ביותר? לא מדובר במשימה קלה, אך חשוב מאוד לבחון את כל האפשרויות ולראות איזה מוסד מציע את הקורס המיטבי לצרכים האישיים. רבים גם מעדיפים ללמוד במכון הכנה שנמצא קרוב לביתם. ברחבי העיר אשדוד ישנן מספר מסגרות בהן אפשר לשפר או להשלים בגרויות במקצועות השונים, במכונים של הרשתות השונות או במכללות פרטיות.

 


בין האפשרויות לשיפור ולהשלמת בגרויות בעיר אשדוד אפשר למנות:


היי קיו HIGH Q


שלוחת מכון היי קיו בעיר אשדוד ממוקם בקניון עופר לב אשדוד, ברחוב בלפור. הרשת מציעה הכנה במקצועות שונים, ביניהם בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות בלשון. ניתן גם להתכונן לעוד מקצועות בחירה כגון בגרות בפיזיקה ובגרות בגיאוגרפיה ברמת 5 יחידות.


המסלולים נמשכים כארבעה חודשים וכוללים בין 140 - 200 שעות, בהתאם למקצוע הנלמד. לפי רמת הקורס מתקיימים שיעור שבועי אחד או שני מפגשים בשבוע. הקורסים משלבים בין שיעורים פרונטליים בכיתה למערכות לתרגול נוסף בבית. בקורס ההכנה לבגרות במתמטיקה מוצע גם אתר אינטרנט ובו שיעורים מוקלטים ועזרים לתרגול. במכון זה אפשר גם להשתתף בקורס פסיכומטרי, בקורס אמי"ר ובקורסים לשיפור השפה האנגלית.


קידום לך תצטיין


רשת ההכנה קידום מפעילה סניף בעיר אשדוד, הממוקם בשדרות ירושלים, במגדל K TOWER. במכון זה מציעים קורסי הכנה לקראת שלל מקצועות לימוד, ביניהם בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית, בגרות בתנ"ך ומקצועות נוספים כגון בגרות בספרות, בגרות בהיסטוריה, בגרות בגיאוגרפיה ובגרות בלשון עברית. ההכנה לבגרות במתמטיקה ובאנגלית מוצעת ברמות 3 - 5 יחידות לימוד.


מסלולי ההכנה נמשכים כשלושה חודשים ונפתחים לפי מועדי הבגרויות בכל שנה. המסלול משלב בין שיעורים בכיתה לבין תרגול בבית והוא כולל גם מסר סדנאות ותרגולים מעשיים שנועדו לסייע להבין את החומר הנלמד. אלה כוללים סדנא לשיפור טכניקות למידה וזיכרון וכן עזרים לתרגול אונליין. כמו כן, הרשת מקיימת קורס פסיכומטרי וקורסי הכנה למבחן אמי"ר.

 


אנקורי


סניף אשדוד של רשת אנקורי נמצא בבניין היוניטרייד, ברחוב הרצל. ניתן ללמוד לקראת מגוון של מקצועות חובה ובחירה, בהם בגרות במתמטיקה (3 - 5 יחידות), בגרות באנגלית (4 - 5 יחידות), בגרות בלשון, בגרות בתנ"ך, בגרות באזרחות, בגרות בכימיה ובגרות בפיזיקה.


הרשת מפעילה גם תיכונים אינטרניים וכך מתאימה את תכנית הלימוד בקורסי ההכנה לדרישות העדכניות של משרד החינוך. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות וכוללים גם תרגולים מעשיים שונים. רשת אנקורי מציעה גם קורס פסיכומטרי.


מכללת כיוון


המכללה ממוקמת ברחוב חיים משה שפירא בעיר. מסלול ההכנה לבגרויות מתקיים בקבוצות קטנות של עד 14 תלמידים. חיילים משוחררים יכולים להיעזר בכספי הפיקדון הצבאי למימון עלות הקורס. מלבד קורסי ההכנה לבגרות, מתקיימים במכללה גם מסלולי הכשרה מקצועית בתחומים כגון חשבונאות, מחשבים, חינוך ומזכירות.

שירות אישי חינם

רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - אשדוד?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?