השלמת בגרות באנגלית בבית הספר אנקורי - 4 או 5 יחידות לימוד

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אנקורי - הכנה לבגרות באנגלית.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לבגרות באנגלית בבית הספר אנקורי


מסלול להצלחה באנגלית


הבגרות באנגלית נמנית בין מקצועות החובה, בלעדיהם לא ניתן לקבל תעודת בגרות בישראל. תלמידים רבים חוששים מפני השלמת הבגרות באנגלית, שכן הם חושבים שקשה לשפר ציון בזמן קצר יחסית במקצוע שמחייב למידת שפה זרה. עם זאת, דרך תרגול רב ועזרה מתאימה, ניתן בהחלט לעבור את בחינת הבגרות, אפילו בהצלחה. בבית הספר לבגרויות של רשת אנקורי מציעים קורס הכנה לקראת הבגרות באנגלית, שמאפשר לכל מי שמעוניין לשפר או להשלים את הבגרות החשובה הזו להגיע לציונים המבוקשים.


תכנית הלימודים


בבית הספר אנקורי מכינים לבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. התלמידים מתוודעים למבנה הבחינה, לשאלונים שכלולים בה ולסוגי השאלות שמופיעים בכל אחד מהם. בהמשך הקורס, הם מחזקים את השליטה בחוקי הדקדוק, מרחיבים את אוצר המילים שלהם ולומדים לפענח טקסטים ברמות קושי שונות. כמו כן, הם משפרים גם את יכולות השיחה בעל פה באנגלית.


מתכונת הלימוד


קורס הכנה לבגרות באנגלית באנקורי נמשך כארבעה חודשים ומתקיים מספר פעמים בשנה לפי מועדי הבגרות, כלומר לפני מועד החורף, מועד הקיץ ומועד ב'. בבית הספר מתכננים תכנית לימודים אישית ומארגנים את המפגשים והתרגולים כך שיתאימו גם לאנשים עובדים. השיעורים עצמם נערכים בקבוצות קטנות וכוללים הרצאות עיוניות ותרגולים קבוצתיים ואישיים.


בנוסף לנלמד בכיתה, התלמידים מקבלים גם ערכת ספרי לימוד שמותאמת לחומר העדכני לפי משרד החינוך. הם יכולים גם להשתמש בתרגולים באתר האינטרנט ובעזרים דיגיטליים נוספים, כדי להמשיך לתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים. השבועיים האחרונים בקורס מוקדשים למרתון אינטנסיבי בו פותרים סימולציות רבות של בחינת הבגרות כדי להכין את התלמידים כמה שיותר לפי תנאי הבחינה האמתית.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בהשלמת בגרות באנגלית:

 

  • מטלות כתיבה
  • אוצר מילים
  • יצירות ספרותיות
  • הבנת הנקרא
  • כללי הדקדוק באנגלית
  • הבנת הנשמע    
  • שיחה בעל פה באנגלית
  • ועוד
  • בניית אסטרטגיות למידה    
 


קהל היעד


קורס הכנה לבגרות באנגלית באנקורי מתאים הן לתלמידים אשר לא נבחנו מעולם בבגרות באנגלית ורוצים להגיע לתעודת בגרות מלאה, והן לאלו שנבחנו בעבר בבגרות ומעוניינים לשפר ציון, כדי לשפר את סיכויי הקבלה שלהם לתואר ראשון או ללימודים מקצועיים. התכנית מותאמת למגוון רמות שליטה בשפה האנגלית.


על מוסד הלימוד


רשת החינוך אנקורי נוסדה לפני למעלה מ - 65 שנים, עוד לפני קום המדינה. היא מפעילה מספר בתי ספר תיכוניים ללימודים אינטרניים פרטיים לבגרות וקורסי השלמה לבגרות במקצועות רבים, בין היתר בגרות במתמטיקה, בגרות באזרחות, בגרות בתנ"ך ובגרות בפיזיקה . בנוסף, ניתן ללמוד בבית הספר אנקורי בקורס אשר מכין לקראת הפסיכומטרי. צוות המחקר של הרשת מפתח גם מדי שנה ספרי לימוד במקצועות השונים, אשר מותאמים לדרישות משרד החינוך ולתכניות הלימודים העדכניות. לאנקורי סניפים בפרישה ארצית, בין היתר בערים תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, רעננה, פתח תקווה, אשדוד וחיפה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אנקורי פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי אנקורי, קורסי הכנה לבגרות

כלים שיעזרו לך לבחור