תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות תקשורת דיגיטלית במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות תקשורת דיגיטלית במסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות תקשורת דיגיטלית במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

המדיה החדשה

 

ההתפתחות המואצת והבלתי פוסקת של האינטרנט והערוצים השונים שבהם אפשר להתחבר אליו שינו את פני עולם התקשורת מקצה לקצה. כיום אנשים צורכים את החדשות ואת המידע מהטלפון הנייד, הם רואים סרטים בטאבלטים ומביעים את דעתם ברשתות החברתיות בקליק אחד. כדי להגיע לכמה שיותר של אנשים ולהרחיב את קהל היעד שלהם, על ערוצי התקשורת להתאים את עצמם למציאות הנוכחית בתכנים שהם מציגים, בעיצוב הוויזואלי שלהם ובקצב הדינאמי של חלופת המידע.

 

כל השינויים האלה מחייבים אנשי תקשורת שחיים ונושמים את התקשורת בתצורות השונות שלה ושיודעים להתאים את האמצעים הישנים של הערוצים השונים לאפשרויות החדשות שהמדיה הדיגיטלית מאפשרת. הסטודנטים המתמחים בתקשורת דיגיטלית לומדים על כל הפנים השונים של ענף התקשורת, החל מהפקה וכלה בשיווק.

 

 

תכנית לימודים

 

תואר ראשון בתקשורת ובניהול בהתמחות תקשורת דיגיטלית במסלול האקדמי המכללה למינהל מכשיר את הסטודנטים לעבודה מעשית בעולם הדיגיטלי ובשילובו בענף התקשורת. הסטודנטים לומדים לימודים עיוניים בתחום הניהול ובתחום התקשורת והם לומדים באופן מעשי על מוצרי התקשורת הדיגיטלית.

 

הסטודנטים מתעמקים בעולם הניו־מדיה והם לומדים על הערוצים השונים שלה, כמו האינטרנט והטלפונים החכמים. הם חוקרים כיצד העולם הדיגיטלי משפיע על ערוצי התקשורת המסורתיים כמו העיתונות, הרדיו והטלוויזיה ועל דרכי צריכת המידע. הסטודנטים מקבלים את ההכשרה לעיצוב ולבנייה של אתרים ואפליקציות והם לומדים להתאים פרסומות חכמות לקהל הידע שלהן.

 

מתכונת הלימוד

 

מתכונת הלימוד מחולקת לשלושה אשכולות: קורסי ליבה בתקשורת, קורסי ניהול וקורסי התמחות. מערכת השיעורים מורכבת מקורסי חובה, מקורסי בחירה ומקורסי סמינר. נוסף על כך, הסטודנטים משתתפים בסדנה לבניית אפליקציות, בסדנה לבניית אתרי אינטרנט ובסדנת הכשרה על הכלים של גוגל.

 

נושאי הלימוד

 

 • שיטות מחקר בניהול
 • תקשורת בהיסטוריה
 • סוגיות במדיה חברתית
 • שפה חזותית ואסתטיקה
 • יסודות הפיתוח לרשת האינטרנט
 • השפעת התקשורת על החברה והפוליטיקה    
 • זכויות יוצרים
 • יסודות המימון
 • קבלת החלטות
 • תכנות אפליקציות
 • לשון, חברה ותרבות    
 • ועוד


על מוסד הלימודים

 

המכללה למינהל היא מוסד להשכלה גבוהה המציע מגוון תכניות לימוד לתואר ראשון, לתואר שני ומכינות קדם־אקדמיות. המכללה מכינה את הסטודנטים לשוק העבודה בעזרת שיתופי פעולה עם חברות מובילות במגזר העסקי ובאמצעות מרכז לניהול הקריירה הנמצא במוסד. בין מסלולי הלימוד של המכללה אפשר ללמוד לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים, לימודי חשבונאות ולימודי כלכלה וניהול.

 

 

תנאי קבלה

 תנאי קבלה לתכניות הלימודים במסלול האקדמי נקבעים מדי שנה בהתאם לביקוש ולפי התכניות השונות. יש צורך בממוצע של 85 ומעלה בתעודת הבגרות כדי להגיש מועמדות ללימודים. חשוב לציין כי תנאי זה איננו מספיק לקבלה אוטומטית ועל המועמדים לעמוד בתנאים נוספים. מתקיימים ראיונות אישיים וועדת קבלה. מכינת "שחקים" מיועדת למועמדים שלא עומדים בסף הבגרויות המבוקש. כדי לקבל את כל הפרטים אודות תנאי קבלה יש לפנות ישירות למוסד הלימוד.

 

 

תעודה

 

הסטודנטים המסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תואר B.A. בתקשורת ובניהול מטעם המסלול האקדמי המכללה למינהל.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל