קורס הכנה לבגרות במתמטיקה ב"קידום" - 3, 4 ו - 5 יחידות

שירות אישי - צור קשר
קורס הכנה לבגרות במתמטיקה ב"קידום" - 3, 4 ו - 5 יחידות

קורס הכנה לבגרות במתמטיקה בבית הספר "קידום"


לא מפחדים ממתמטיקה


בחינת הבגרות במתמטיקה היא אחד ממקצועות החובה לקבלת תעודת בגרות. על מנת לזכות בתעודת בגרות, מספיק ציון עובר בבגרות ברמת 3 יחידות, אולם כדי להתקבל ללימודים אקדמיים במכללות ובאוניברסיטאות, יש צורך במרבית המקרים בבגרות ברמת 4 או 5 יחידות.


הבגרות במתמטיקה נתפסת כאחד המקצועות המאתגרים והמסובכים ביותר, עם זאת, גם תלמידים שאין להם בהכרח חשיבה מתמטית מעולה יכולים להצליח בה. ההצלחה בבגרות זו תלויה בעיקר בתרגול רב ובלמידה בדרך נכונה. בנכון ההכנה קידום אפשר ללמוד בקורס הכנה לבגרות במתמטיקה, בו מקבלים כלים יעילים למעוניינים לשפר או להשלים בגרויות.


תכנית הלימודים


בבית הספר קידום נערכים קורסים ברמת 3, 4 ו - 5 יחידות לימוד במתמטיקה. במהלך הקורס, התלמידים מכירים את מבנה הבחינה ולומדים בהרחבה את מגוון הנושאים שנכללים בשאלונים השונים לבגרות במתמטיקה. כמו כן, הם מפתחים את יכולות החשיבה המתמטית שלהם ומבינים את ההיגיון שמאחורי שאלות מורכבות בבחינה וכמובן גם מתרגלים פתרון של שאלונים רבים לדוגמא ובחינות שנערכו בעבר.

 


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה מתפרש על פני מספר חודשים, כאשר המסלול מתחיל לפני מועד החורף ומועד הקיץ של הבגרות במתמטיקה בכל שנה. קיימים מסלולי בוקר וקורסים בהם מתקיימים מפגשים בשעות הערב, לטובת תלמידים עובדים. בנוסף לשיעורים העיוניים בכיתה, שנערכים בליווי מצגות, הקורס כולל גם סדנאות מעשיות בהן מתרגלים טכניקות לשינון החומר, פיתוח חשיבה מתמטית ובנייה של אסטרטגיות למידה יעילות. כמו כן, מוצעים לתלמידים גם שיעורי וידאו במערכת האינטרנטית של בית הספר. אתר הקורס כולל תרגולים מקוונים, פורומים כיתתיים, סימולציות בחינה ומערכת מעקב בה יכולים המרצים לבדוק את התקדמות התלמידים.


בנוסף, בבית הספר קידום מציעים גם לתלמידים מצטיינים ללמוד בקורס מיוחד לרמת 5 יחידות. זהו מסלול אינטנסיבי שמיועד בעיקר למי שרוצים להתקבל לתואר ראשון בתחומים כמו הנדסה, מדעים מדויקים או רפואה וזקוקים לציון גבוה בבחינה ברמת 5 יחידות. בכיתת המצטיינים נערכים שיעורים בשעות הבוקר בלבד, המפגשים מתקיימים בקבוצות קטנות וכוללות שעות תרגול רבות מהרגיל. כדי להתקבל למסלול זה, המועמדים צריכים להיות בעלי ציון של 80 לפחות ברמת 4 יחידות לימוד או ציון עובר ברמת 5 יחידות. לחלופין אפשר להתקבל גם על סמך ציון של 700 ומעלה בפסיכומטרי.

 

קהל היעד


קורס הכנה לבגרות במתמטיקה ב"קידום" מתאים לתלמידים שמעוניינים בהשלמת בגרויות כדי לקבל תעודת בגרות מלאה, שעדיין לא נבחנו בבגרות במתמטיקה, וגם למי שמעוניינים לשפר את הציון הקיים שלהם במתמטיקה, כדי לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים אקדמיים.


על מוסד הלימוד


קידום היא רשת הכנה לבגרות שהחלה את דרכה בשנת 1981. בבית הספר ניתן ללמוד במסלולים רבים להשלמת בגרויות, במסגרת קורסי הכנה לבגרות באנגלית, באזרחות, בהיסטוריה, בפיזיקה ובמקצועות נוספים. כמו כן, מציעים בקידום גם קורסי הכנה לפסיכומטרי, קורס אמיר"ם מקוון, ובית ספר ללימוד השפה האנגלית. לרשת קידום סניפים ברחבי הארץ בהם ניתן ללמוד להשלמת בגרויות.


שלוחות קידום פועלות בערים הבאות: אפרת, אריאל, אשדוד, אשכול, אשקלון, באר שבע, בית שאן, בית שמש, בת ים, דימונה, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, לב השרון, מודיעין, מטה אשר, מעלה אדומים, מצפה רמון, נהריה, נחל שורק, נתיבות, נתניה, ספיר (מועצה אזורית חוף אשקלון), עמק חפר (מכללת רופין), עמק יזרעאל (נהלל), עפולה, פרדס חנה, פתח תקווה, צפת, קצרין, קריון, קריית אונו, קריית גת, קריית מלאכי, קריית שמונה, קריית טבעון, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רעננה, שוהם, תל אביב, רמת אביב (צפון תל אביב).