קידום - השלמת בגרויות באנגלית, קורס הכנה לבגרות באנגלית

שירות אישי - צור קשר
קידום - השלמת בגרויות באנגלית, קורס הכנה לבגרות באנגלית

קורס הכנה לבגרות באנגלית בבית הספר קידום - 3, 4 ו - 5 יחידות לימוד


לא רק בחינת בגרות


בתור אחד ממקצועות החובה לבגרות, הבגרות באנגלית נתפשת כאחת הבגרויות החשובות ביותר ולעיתים גם כאחת המורכבות שבהן. מרבית מוסדות הלימוד מקדישים משקל רב לציון בבגרות באנגלית כחלק מתנאי הקבלה שלהם לתואר ראשון או למסלולים מקצועיים. עם זאת, אנגלית לא חשובה רק לצורך קבלה לאקדמיה, אלא גם לקריירה. שליטה טובה באנגלית יכולה לפתוח אפשרויות מקצועיות רבות בהמשך הדרך ודרך טובה להשיג בסיס טוב בשפה הוא דרך למידה יסודית לבגרויות.


מסלול ההכנה לבגרות באנגלית בבית הספר קידום מכין את תלמידיו בצורה יסודית לקראת הבחינות וגם מספק להם כישורי חשיבה ולמידה נוספים. הקורסים מותאמים לרמות שונות של ידע באנגלית ומאפשרים לבנות תכנית לימודים שמותאמת לצרכי התלמידים ולהתקדמות האישית שלהם בזמן הלמידה לבגרויות.


תכנית הלימודים


בבית הספר קידום מציעים קורסים להכנה לבגרות באנגלית ברמת 3, 4 או 5 יחידות לימוד, בהם ניתן להשלים את שאלונים A עד F. התלמידים מתרגלים הבנה של טקסטים ברמות קושי משתנות וניתוח של מאמרים, שיחות וכתבות. במקביל, הם משפרים גם את כישורי השיחה בעל פה באנגלית בנושאים שונים שנכללים בבחינה. כמו כן, הם מרחיבים את אוצר המילים שלהם, מה שיכול לסייע להם בהבנת הנקרא ובקטעי הכתיבה במבחן.


מתכונת הלימוד


משך קורסי ההכנה לבגרות באנגלית בקידום משתנה לפי רמת הבחינה כאשר בדרך כלל הם נמשכים מספר חודשים. השיעורים מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע, כאשר לקראת סיום הקורס מתקיימים שיעורים במתכונת אינטנסיבית יותר, שכוללת פתרון של סימולציות בחינה. בית הספר פותח קורסים פעמיים בשנה, בהתאם למועדי הבגרות בחורף ובקיץ.


בכיתה עושים שימוש בכלים טכנולוגיים שנועדו להפוך את הלמידה לקלה יותר. בנוסף לערכת ספרי הלימוד שמקבלים בקורס, התלמידים יכולים גם להיעזר בעזרים מקוונים כמו אתר אינטרנט ופורום כיתתי, שמאפשרים מעקב אחרי ההישגים לאורך המסלול. כמו כן, התכנית כוללת גם סדנאות לשיפור סדנאות טכניקות זיכון ואסטרטגיות ללמידה יעילה ותרגולים בהם לומדים כיצד לגשת לשאלות מורכבות מסוגים שונים.

 


קהל היעד


בבית הספר קידום מציעים קורסי הכנה באנגלית שמתאימים למגוון רמות. אלו מתאימים גם לאלו שלא נבחנו בבגרות באנגלית מעולם וגם לנבחנים שקיבלו ציון נמוך בבחינה ומעוניינים לשפר.


בבית הספר מציעים קורסים ברמת 3 יחידות, שמתאימים לתלמידים בעלי רמת שליטה נמוכה בשפה האנגלית וגם קורסים מתקדמים יותר לתלמידים עם רקע רב יותר בשפה. מוסד הלימוד גם מאפשר לתלמידיו להתקדם בין הרמות וכך למשל לעלות מרמת 3 יחידות לקורס ברמת 4 יחידות.

 

על מוסד הלימוד


רשת קידום מפעילה קורסים להכנה לבגרות וגם מסלולים להכנה לקראת הפסיכומטרי, ולמבחן אמיר"ם (מקוון). בבית הספר ניתן ללמוד במספר מסלולים להשלמת בגרויות, כמו למשל בגרות במתמטיקה, בגרות בלשון, בגרות בגיאוגרפיה ובגרות בפיזיקה. נושאי הלימוד בקורסים אלה מותאמים לתכניות של משרד החינוך ועוקבים אחרי שינויים בהן. לבית הספר סניפים ברחבי הארץ. ניתן ללמוד להכנה לבגרות בשלוחות בחיפה, בתל אביב, בירושלים, ברעננה, באשדוד, בבאר שבע, בפתח תקווה ובראשון לציון.