רוצה פרטים על פסיכומטרי חינם?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

פסיכומטרי ללא עלות - פסיכומטרי חינם ברשת

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי חינם? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


פסיכומטרי בחינם - תרגול פסיכומטרי בחינם


איך אפשר לתרגל חינם לבחינה הפסיכומטרית?


כולנו מודעים לחשיבות הרבה של הבחינה הפסיכומטרית בקבלה ללימודים אקדמיים. קשה מאוד להתקבל למסלולי לימוד רבים בלי ציון גבוה למדיי במבחן. עם זאת, קורסי הכנה לפסיכומטרי דורשים סכומים גבוהים ביותר כדי להכין אותנו לקראת הבחינה. אלו עומדים בדרך כלל על כמה אלפי שקלים, סכום שלא נמצא בהישג ידם של כולם. נשאלת השאלה: האם אפשר להתכונן לפסיכומטרי בחינם? האם קיימת אפשרות ללמוד לפסיכומטרי בלי להוציא שקל? התשובה היא כן, אך צריך לבחון בקפידה אם דרך הלימוד הזו מתאימה לנו ולצרכים שלנו, לפני שאנחנו ניגשים אליה.

 

איפה מוצאים את התרגול בחינם?


האינטרנט הוא מקור מצוין לתרגולים לפסיכומטרי, ללא עלות. אפשר למצוא תרגול חינם לבחינה במגוון אתרים, כמו למשל באלו של מכוני ההכנה, שמפרסמים כמות מסוימת של תרגול בחינם. גם המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, הגוף שכידוע אחראי על הבחינה, מפרסם כמה סימולציות ומבחנים משנים קודמות בהם אפשר להיעזר. בקיצור, שווה לערוך חיפוש מקיף ברשת, אתם בוודאי תוכלו למצוא מגוון סוגי תרגול שמתאימים לכם.

 


למי מתאים תרגול חינם לפסיכומטרי?


כאמור, ההכנה חינם לפסיכומטרי לא מתאימה לכולם, אבל בהחלט יכולה לעזור לרבים מאתנו. לפעמים אפשר להסתמך על ההכנה חינם בלבד ולעיתים להשתמש בה כתוספת לקורס. כך או כך, חשוב לשקול את האפשרות עם עצמנו לפני שאנחנו מחליטים להתחיל ללמוד, ואולי גם לחסוך קצת על הדרך.

 

  • למידה עצמאית: לכל מועד ניגשים לפסיכומטרי נבחנים שלא התכוננו במסגרת קורס הכנה במכון או במכינה, אלא בחרו ללמוד לבד לפסיכומטרי. לא מדובר בנבחנים רבים (רק כחמישית מהנבחנים לומדים לבד), כשחשוב לזכור שאלו בדרך כלל מועמדים עם יכולות גבוהות מאוד מראש. בעיקר כשלומדים בלי קורס, חשובה מאוד ההכנה המעמיקה וההתמדה בתרגול יום יום. רבים מהנבחנים שלומדים עצמאית לפסיכומטרי משתמשים בתרגול בחינם, לפעמים בתוספת לערכת ספרי לימוד שהם רוכשים.

 

  • תרגול נוסף: תרגול חינם לפסיכומטרי לא מיועד רק לאלו שלומדים לבד והוא מתאים בהחלט גם למי שמשתתפים בקורס הכנה, כתרגול נוסף. לקראת הפסיכומטרי, חשוב מאוד לתרגל כמה שיותר ולהתמיד בשגרת לימודים. אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לתרגול פסיכומטרי נוסף או רוצים לגוון קצת את הלמידה מהספרים שקיבלתם בקורס, אפשר להיעזר בתרגול חינם.

 

  • למעוניינים בשיפור ציון, בלי קורס: נבחנים שזוהי אינה הפעם הראשונה בה הם ניגשים לפסיכומטרי יכולים לחסוך בעלויות דרך שימוש בתרגול החינמי. חלק מהנבחנים שבוחרים לשפר ציון פסיכומטרי ולגשת פעם שנייה מעדיפים לא להשתתף בקורס, אלא לקחת כמה שיעורים פרטיים לפסיכומטרי או ללמוד מערכת הספרים שכבר נמצאת ברשותם. גם התרגול בחינם יכול לעזור להם להתכונן.


אילו סוגי תרגולים אפשר למצוא בחינם?

 

  • סימולציות: במקורות רבים באינטרנט, תוכלו למצוא סימולציות בחינה מלאות, בדרך כלל בצירוף פתרונות. אלו כוללות את כל חלקי הבחינה: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. כדאי מאוד לערוך את הסימולציות בצורה שמדמה את תנאי המבחן האמיתי, כלומר במגבלת הזמן המתאימות. רוב הסימולציות מאפשרות גם לקבל משוב על אופן הפתרון, על נקודות שאפשר לחזק ומשקפות לנבחנים את אסטרטגיות הפתרון שלהם. חשוב לומר שסימולציות הן חלק חשוב מאוד בהכנה לקראת הפסיכומטרי, הן מאפשרות לנו להכיר בצורה הכי טובה את מבנה הבחינה הפסיכומטרית וללמוד מהטעויות שלנו.

 

  • מערכות לשינון אוצר מילים: הלמידה לפסיכומטרי מצריכה שינון של אלפי מילים חדשות, בעברית ובאנגלית. אפשר למצוא באינטרנט מערכות חינמיות רבות לשינון אוצר המילים לפסיכומטרי. אתרים מסוימים מציעים, למשל מילון אינטרנטי שמאגד בו את כל המילים שצריך ללמוד, שמחולקות לפי אותיות. כמו כן, קיימים גם משחקי מילים לשינון חווייתי יותר של המילים בעברית ובאנגלית, כדי שלא ישעמם לכם בזמן הלמידה.

 

מיזם "קמפוס" של המשרד לשוויון חברתי - קורס הפסיכומטרי של המדינה


החל מהתאריך 13/1/2019 מוצע לכלל אזרחי ישראל קורס פסיכומטרי אונליין, המתקיים חינם, במסגרת פלטפורמת "קמפוס" ללימודים מקוונים. זהו מיזם שמופעל על ידי מטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי, שמציע מגוון של קורסים מקוונים שזמינים חינם באינטרנט. הקורס מתקיים בייעוץ של המרכז הארצי לבחינות, שאחראי על כתיבת הפסיכומטרי.


במסגרת מיזם זה פועלים שני מסלולים:

 

 

  • מסלול קורס פסיכומטרי מלא חינם - קורס בסיסי שמאפשר ללמוד ללא עלות בתכנית בת 60, 90 או 120 יום לבחירת התלמידים. בתכנית זו שיעורי וידאו שניתן לצפות בהם בכל זמן, תרגולים מקוונים ופירוט ומעקב יומיים. כמו כן, המסלול כולל גישה למערכת מקוונת שכוללת עזרים ללימוד מילים ולפתרון סימולציות תחת זמן.

 

  • מסלול בעלות סמלית - קורס מתוגבר שכולל את כל התכנים במסלול החינמי וכן תוספות שונות, כגון שיעורים כיתתיים שנלמדים אונליין, שיעורים פרטיים מקוונים ובדיקת חיבורים. עלות המסלול כ - 250 שקלים.


יש לציין כי בשני המסלולים מתלווה לקורס המקוון ערכת ספרי לימוד שכוללת תשעה ספרים וכן ערכה של 10 סימולציות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי חינם?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי חינם?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?