קורס פסיכומטרי אחד על אחד ב - EZ WAY

רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על EZ WAY - קורס פסיכומטרי אחד על אחד.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי אחד על אחד ברשת EZ WAY - קורס פסיכומטרי פרטי


הכנה אישית לפסיכומטרי


תלמידים רבים שעומדים בפני המבחן הפסיכומטרי מחליטים שלא להסתפק בלימוד בקורס קבוצתי, שבו לומדים בדרך כלל כמה עשרות תלמידים יחד ומעדיפים ללמוד יחד עם מורה פרטי לפסיכומטרי, שמסייע להם לכל אורך הלמידה באופן המותאם אישית לצורכיהם. ללמידה לפסיכומטרי עם מורה פרטי יש לא מעט יתרונות. המורה מתמקד בצורכים האישיים של התלמיד ויכול להדריך אותו באופן ממוקד ולסייע לו בקשיים ולבטים שייחודיים לו. בדרך לימוד זו ההסברים הם ממוקדים יותר והתרגולים מותאמים לרמה האישית. הכנה אישית לפסיכומטרי מתאימה גם למי שמעוניינים במתכונת גמישה מבחינת זמנים וקצב ההכנה.


ברשת EZ WAY ניתן ללמוד בקורס פסיכומטרי אחד על אחד, שמותאם באופן אישי לצורכים ולקצב הלמידה של התלמיד. החברה מלמדת מעל עשרת אלפים שעות פרטניות מדי שנה והמורים בקורס מקבלים הכשרה ייעודית להוראה פרטנית. הכלים והידע שנרכשים במסלול ללימוד אישי לפסיכומטרי באיזי ווי יכולים לסייע לנבחנים בדרך לקבלת הציון שנחוץ להם לצורך קבלה ללימודים האקדמיים.


תכנית הלימודים


בקורס זה ניתן להתכונן לקראת הפסיכומטרי.

 

המשתתפים לומדים שיטות לפתרון שאלות מחלקי המבחן השונים תוך פיתוח של אסטרטגיות חשיבה פסיכומטרית. הם לומדים על חלקי המבחן - כמותי, מילולי, אנגלית וחיבור ומכירים סוגי שאלות שעשויים להופיע בכל אחד מהם.

 

הסטודנטים מקבלים ליווי של צוות המורים, והם מסייעים להם לפתח כישורים הנחוצים כדי להשיג את הציון הנדרש להם. בעזרת המורים הפרטיים הסטודנטים יכולים לקבל סיוע בהתמודדות עם חרדת מבחנים ולחצים שעולים במהלך המבחן.

 

השיטה מתאימה גם למי שמתקשים במתמטיקה או באנגלית, תוך התאמה של הלמידה. סטודנטים המעוניינים לשפר ציון פסיכומטרי יכולים לקבל גם הם סיוע מתאים לשם כך לאורך הקורס, מה שיכול להתאים למי שמבקשים להתקבל למסלולים מבוקשים באקדמיה.

 

מתכונת הלימוד


בקורס פסיכומטרי אחד על אחד יכולים המשתתפים להתאים את משך הקורס וקצב הלמידה לצורכיהם האישיים. באפשרותם לבנות את לוח הזמנים באופן שמותאם להם, וכך לשלב בנוחות רבה יותר בין הלימודים לעבודה. הם יכולים לבחור ללמוד בתכנית אינטנסיבית במתכונתה או במסלול "רגוע" יותר במתכונתו.


נוסף על השיעורים האישיים עם המורה הפרטי, תכנית זו כוללת גם שיעורי אונליין ומגוון תרגולים שמטרתם לסייע לתלמידים להגיע מוכנים ככל האפשר אל הבחינה. לתלמידי הקורס גישה למערכת לימוד מקוונת שבה הם יכולים לצפות בשיעורים אונליין לרבות מבואות ושיעורים מתקדמים וכן לתרגל בעזרת משחקי למידה. חומרי הלמידה כוללים מערך של ספרי לימוד, אפליקציות ייעודיות ללמידה ועזרי אונליין נוספים ומעודכנים. באופן זה המשתתפים יכולים לתרגל בין המפגשים בכל זמן שירצו ולהתאים את הלמידה ללוח הזמנים שלהם.


סגל הוראה

 

מדריכי הקורס הם בעלי ניסיון בהוראה לפסיכומטרי, הם לוקחים חלק בהשתלמויות בתחום זה ונחשפים לחומר מעודכן, לפי שינויים המתחוללים במבחן. ההוראה נעשית לפי מתודות של חברת EZ WAY.

 

על מוסד הלימוד

 

איזי ווי היא חברה להכנה לפסיכומטרי ולמבחנים נוספים. בחברה שואפים לסייע בהנגשת האקדמיה למגוון של אוכלוסיות וכך מציעים ללמוד בקורס פסיכומטרי ללקויי למידה או בקורס קבוצתי. לחברה זו שלוחות במספר ערים כדי לאפשר לסטודנטים ללמוד בנגישות סמוך למקום מגוריהם.

 

חומרי הלמידה נכתבים על ידי צוות מנוסה של מורים שלהם תארים מתקדמים בחינוך ובמדעים. במוסדות אקדמיים רבים בוחרים להפעיל את המכינה הקדם אקדמית בשיטת EZ WAY. 

 


קהל יעד

 

התכנית מתאימה למעוניינים ללמוד באופן אישי, אחד על אחד, ולא בכיתות גדולות עם תלמידים רבים. במסלול זה ניתן להתאים את התכנים לצורכים האישיים, מה שיכול להתאים לאוכלוסיות מגוונות.התכנית מתאימה למי שניגשים למבחן לראשונה וכן למי שמחפשים לגשת בשנית למבחן ומעוניינים  בשיפור ציון בפסיכומטרי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: EZ WAY פסיכומטרי וקורסי הכנה

כלים שיעזרו לך לבחור