רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

השלמת בגרויות אונליין - הכנה לבגרות באינטרנט

רוצה לדעת על בגרות אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בגרות אונליין - השלמה ושיפור בגרויות באינטרנט


השלמה או שיפור בגרויות הם אחד הצעדים החשובים בדרך לקבלה ללימודים אקדמיים או מקצועיים. המסלול המוכר להכנה לבגרות הוא קורסים פרונטליים שמתקיימים במכוני הכנה ובחברות שונות, אך לצדו קיים גם מסלול נוסף ללימוד לבגרות והוא באמצעות קורסים מקוונים.


למידה אונליין לבגרות מתאפשרת דרך אתרים ומיזמים שונים, שמציעים קורסים אינטרנטיים שמקיפים את כל החומר לבגרות ומותאמים לדרישות משרד החינוך. קורסים אונליין מציעים מסלול לימוד גמיש ונוח שאותו ניתן להתאים לצורכים האישיים וללמוד בשלל זמנים, מהבית או מכל מקום אחר.


קורסים אונליין לבגרות נלמדים בשלל מקצועות, בהם מקצועות החובה לבגרות וגם מקצועות בחירה. הם יכולים להתאים הן למי שמשפרים את הבגרויות והן למי ששואפים להשלים בגרות מלאה באופן עצמאי ובמסלול גמיש.


בגרות אונליין חינם


על אף שמרבית הקורסים אונליין לבגרות נערכים בתשלום, ניתן למצוא גם קורסים ללא עלות שניתן ללמוד חינם. הקורסים חינם נערכים במתכונות שונות, חלקם כוללים מאגרים של שיעורים מוקלטים ואחרים משלבים גם הדרכות אחד על אחד עם מדריכים ומורים פרטיים. ניתן ללמוד חינם במגוון של מקצועות לבגרות וברמות שונות.

 


שיפור בגרויות אונליין


שיפור בגרויות באינטרנט מתאים למי שברשותם בגרות מלאה אך ממוצע הציונים שלהם אינו מספיק לקבלה ללימודים במסלול המבוקש. תכניות לשיפור בגרויות יכולות לסייע לתלמידים להעלות את הציון בבגרות וכך לשפר גם את ממוצע הבגרות הכולל. ישנם תלמידים שמבקשים לשפר ציוני בגרות במקצוע אחד, בעוד אחרים משפרים ציונים בכמה בחינות. הקורסים אונליין יכולים להתאים במיוחד גם למי שצריכים לשפר ציונים בכמה מבחני בגרות במקביל, אך לא מעוניינים ללמוד בקורס פרונטלי שנפרד על פני כמה חודשים.

 


לימוד בגרויות באופן עצמאי


לימוד בגרויות באופן עצמאי מתבצע לרוב על ידי תלמידים אקסטרניים שמעוניינים ללמוד לבד לבגרות שלא במסגרת קורס פרונטלי. במקרים בהם נבחנים מעוניינים ללמוד ולגשת לבד לבחינות הם נדרשים לפתוח תיק נבחן במשרד החינוך ולרכוש באופן עצמאי את חומרי הלמידה. אפשרות נוספת היא למידה אונליין, או שילוב למידה מקוונת עם לימוד מערכת ספרי לימוד.


יש לציין כי למידה עצמאית לבגרות מצריכה משמעת עצמית גבוהה, התמדה, רצינות ובנייה של אסטרטגיות למידה נכונות. לא אחת משלימי הבגרויות ניגשים ללימודים לא מעט שנים אחרי סיום התיכון ועליהם לפתח מחדש אסטרטגיות למידה מתאימות לבגרות. עם זאת, ישנם לא מעט תלמידים שמצליחים לגשת לבגרות לבד בהצלחה רבה, בעקבות למידה נכונה ויעילה שמותאמת להם ולצורכים שלהם.

 


בגרות במתמטיקה אונליין - בגרות אונליין 806, 805, 804


קורסים להכנה לבגרות במתמטיקה אונליין מתקיימים בכל רמות הלימוד - 3 יחידות, 4 יחידות ו - 5 יחידות. בכל אחת מהרמות הקורסים מציעים שיעורים מוקלטים ותרגולים לקראת כל אחד מן השאלונים שנדרשים כדי להשלים את הבחינה.


ברמת 3 יחידות בבגרות במתמטיקה נכללים שאלונים 801, 802 ו - 803. ברמת 4 יחידות לימוד נכללים שאלונים 804 ו - 805 וברמת 5 יחידות לימוד נכללים השאלונים 806 ו - 807.


לרוב מבנה הקורסים מותאם למבנה שאלוני הבחינה, הם כוללים שיעור מוקלט ואחריו תרגולים שמסכמים את הנושא ומסייעים בהטמעת החומר. לרוב לקראת סיום הקורס מתקיימים מרתונים מרוכזים שבהם פותרים מבחני בגרות במתמטיקה משנים קודמות. חלק מן החברות מציעות גם שיעורים פרטיים כחלק מהקורס.


בגרות באנגלית אונליין


קורס הכנה אונליין לבגרות באנגלית מקיף את כל החומר הנדרש לשיפור או השלמת הבחינה, הוא נלמד ברמת 3 יחידות, 4 יחידות ו - 5 יחידות לימוד. כל אחת מן הרמות בבגרות באנגלית כוללת שלושה שאלונים. הקורסים מתמקדים בין היתר בדקדוק, התמודדות עם קטעי קריאה (אנסין), כתיבה וכן הרחבה של אוצר המילים לבחינה. חלק מן המסגרות ללימוד אינטרנטי מתקיימות בתשלום ואחרות מציעות תכני לימוד בחינם.


בגרות בפיזיקה אונליין


קורס אונליין להכנה לבגרות בפיזיקה מתאים למי שמעוניינים להשלים או לשפר את הבחינה ברמת 5 יחידות לימוד. הבגרות בפיזיקה היא בין מקצועות הבחירה לבגרות, היא מהווה מרכיב חשוב במיוחד בתעודת הבגרות עבור מועמדים למקצועות כגון לימודי מדעים מדויקים, לימודי מדעי המחשב ומקצועות מדעיים נוספים.


בגרות בהיסטוריה אונליין


הקורסים להכנה אונליין לבגרות בהיסטוריה מתייחסים בדרך כלל לבגרות החובה בהיסטוריה שנלמדת בהיקף של 2 יחידות לימוד. מבחן זה כולל שני שאלונים והוא מקיף מגוון סוגיות בהיסטוריה של ארץ ישראל ובהיסטוריה הכללית. הקורסים המקוונים עוסקים במגוון הנושאים שמופיעים בבגרות בהיסטוריה וגם מסייעים לתלמידים לפתח אסטרטגיות להתמודדות עם שאלות שונות בבגרות.


מתכונת הלימוד


קורסים אונליין לבגרות לרוב משלבים בין שיעורים מוקלטים לבין תרגולים מקוונים שמאפשרים לחזור על החומר הנלמד. ברוב המקרים הקורסים כוללים גם מדריכים שמסייעים לתלמידים להתמודד עם שאלות מורכבות ועוקבים אחרי ההישגים שלהם.
היקפם של הקורסים משתנה בהתאם למקצוע הבחינה ולסוג הקורס המקוון. לרוב הכנה מקיפה וממוקדת לבגרות יכולה להתפרש על פני כמה חודשים. המתכונת הגמישה של הקורסים מאפשרת ללמוד מכל מקום ובכל שעה ביום.


קהל יעד


קורסים אונליין לבגרות מתאימים למגוון של אוכלוסיות וקבוצות גיל, הם יכולים להתאים לתלמידי תיכון שמעוניינים בחיזוק וסיוע לקראת ההגשה לבגרות וכן לתלמידים אקסטרניים שמעוניינים בקורס מקוון. הקורסים מתאימים הן למעוניינים בהשלמת בגרויות והן למי שמעוניינים לשפר את ציוני הבגרות.


בגלל המתכונת הנוחה של הקורסים, הם יכולים להתאים הן למי שמחפשים להשלים או לשפר תעודת בגרות מלאה והן למי שברצונם לשפר ציון במקצוע אחד בלבד. המתכונת מסייעת גם לאנשים עובדים להתאים את קצב ההכנה לשילוב עם העבודה.

 

היכן לומדים?

 

קורסים ללא תשלום -

 

  • משרד החינוך ומיזם "ישראל דיגיטלית": משרד החינוך מפעיל מיזם מיוחד לשיעורים פרטיים ברשת, שאותם מעבירים מורים מנוסים. בין השיעורים ניתן למצוא תכניות הכנה לבגרות וכן שיעורים לתלמידים בחטיבות ביניים ותיכונים. הלימוד בפרויקט זה זמין לרוב בשעות אחר הצהריים והערב. קיימים שיעורים אחד על אחד, שיעורים קבוצתיים בכיתה וירטואלית ואפשרות ללמוד יחד עם חברים. ניתן להתכונן לבגרות במתמטיקה ולבגרות באנגלית במגוון רמות. כמו כן, מתקיימים שיעורים בלשון לתלמידי תיכון ושיעורים בעברית לדוברי ערבית.

 

  • אנקורי אונליין: רשת ההכנה לבגרות ולפסיכומטרי אנקורי מציעה אתר שמאפשר הכנה לבגרות במתמטיקה. האתר יכול להתאים לתלמידים שלומדים ברשת שמעוניינים בתרגול נוסף וכן למי שלומדים לבגרות באופן עצמאי ומחפשים תרגולים מקוונים. האתר כולל שאלוני בגרות מן השנים האחרונות ואפשרות לאתר שאלות לפי נושאים.


קורסים אונליין בתשלום -

 

  • HIGHQ (פריסה ארצית): ברשת הייקיו מציעים בשם HighQ Live שמאפשר הכנה לבגרות בשידור חי, במתכונת שיעורים מרחוק. הלמידה מתקיימת בימים קבועים ושעות קבועות, ניתן להשתתף באופן פעיל בשיעורים ולשאול שאלות.

 

  • קידום (פריסה ארצית): רשת קידום עורכת קורס במתכונת אונליין, שניתן ללמוד מהבית. הקורס מתקיים במתכונת שני מפגשים בשבוע, ובמקצועות ריאליים כגון מתמטיקה ופיזיקה ניתן לקחת חלק במפגשי תרגול נוספים.

 

  • סימפלקס: מכון ההכנה סימפלקס מציע קורס הכנה להשלמת בגרויות אונליין, הכולל מגוון תרגולים, שיעורים פרטיים, וסימולציות בחינה. ניתן ללמוד במכון זה לקראת הבגרות במתמטיקה ברמת 4 ו - 5 יחידות.

 

  • בגרות אונליין: אתר "בגרות אונליין" מציע תכניות בתשלום להכנה מקוונת לבגרות במתמטיקה ברמות שונות, החברה עורכת קורסים מקוונים להכנה לבגרות לשאלונים 801 עד 807. הקורסים כוללים שיעורים מצולמים לצד הסברים על נוסחאות ומשפטים ואסטרטגיות לפתרון תרגילים. הקורסים גם כוללים שיעורים פרטיים שבהם ניתן לחזק את היכולות בנושאים מורכבים.

 

  • אתר "מלומד": זהו אתר ללימוד באינטרנט לבגרות במתמטיקה. הוא מציע למידה מקוונת במגוון של רמות, מנושאים בסיסיים ועד פתרון של שאלוני בגרות. הקורסים כוללים שני שלבים, הראשון הוא שיעורי וידאו והשני תרגולים של תרגילים ושאלוני בגרות. ניתן לקבל הכנה לבגרות ברמת 3 - 5 יחידות.

 

  • אתר "GOOL": האתר מציע תכניות ללימוד אינטרנטי דרך שיעורי וידאו, תרגילים ופתרון מבחנים משנים קודמות. הוא כולל גם ספרי לימוד שהתלמידים יכולים להוריד או להדפיס. האתר מציע הכנה אונליין לבגרות במקצועות שונות כגון בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית, בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה, בגרות בתנ"ך, בגרות בלשון, בגרות באזרחות ובגרות בהיסטוריה. ניתן ללמוד גם בקורס פסיכומטרי אונליין.

 

שירות אישי חינם

רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?

רוצה לדעת יותר על בגרות אונליין?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
עדיין לא בחרת מה ללמוד? יש לנו פתרון עבורך ...

כך נעזור לך לבחור מקצוע לימודים