קורס פסיכומטרי בזינוק פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בזינוק פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי - "זינוק" פסיכומטרי


בבית הספר "זינוק" ניתן ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי. ב"זינוק" שואפים לסייע לתלמידים לקבל הכנה המותאמת לצורכיהם כדי לממש את הפוטנציאל האישי ולהגיע לציון המתאים להם. במקביל שואפים לסייע לתלמידים להגשים את עצמם, לפתח מיומנויות ויכולות אישיות ולחוות סיפוק והצלחה גם אחרי הפסיכומטרי, במהלך הלימודים האקדמיים ובחיים שלאחר התואר. בקורס זה שיטות הלימוד וצוות המורים מותאמים במיוחד לתלמידים שזכאים להקלות והתאמות בפסיכומטרי.

 

היכן לומדים?

 

למרכז "זינוק פסיכומטרי" שלוחות בערים: תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, ראשון לציון, פתח תקווה. כמו כן, קיימת אפשרות ללימודים אונליין.

 

למי זה מתאים?

 

הקורסים מתאימים לכל מי שמעוניינים לגשת לפסיכומטרי.

 

הם יכולים להתאים גם למי שקיבלו הקלות בבגרויות, ניגשו ל - 3 יחידות במתמטיקה בבגרות והתקשו בלימודים בתיכון.

 

הקורסים יכולים להתאים לקבוצות שונות כגון תלמידים בתיכון, חיילים משוחררים ועוד, המעוניינים לקבל הכנה לקראת הפסיכומטרי במתכונת המותאמת לצורכיהם.

  

מה לומדים?


במהלך הקורס מתכוננים התלמידים לקראת חלקי הפסיכומטרי השונים - חשיבה מילולית, חשיבה כמותית, אנגלית וחיבור. שיטות הלימוד מותאמות במיוחד לאנשים עם הפרעות קשב ולקויות למידה והן פותחו באמצעות עבודה מחקרית. השיטות כוללות מגוון טכניקות שיכולות לסייע לתלמידים מאובחנים להתמודד עם מכשולים ולחוות הצלחה. התאמת הלימודים נעשית באופן אישי לכל תלמיד בהתאם לקשיים עמם הוא מתמודד. נכללות סדנאות ללמידת יסודות בעברית, אנגלית, אלגברה ועוד.


במוסד הלימוד שואפים לסייע לתלמידים לא רק להגיע לציון המבוקש אלא גם "ללמוד כיצד ללמוד". במהלך הקורס ניתן לפתח מיומנויות למידה וכישורים שונים שיכולים לסייע להתפתחות המקצועית והאישית בזן הלימודים האקדמיים וגם לאחריהם.

 

מתכונת הלימוד


הקורס בבית הספר זינוק הוא ארוך ויסודי. בקורס מתקיימים שיעורים פרונטליים וגם מפגשי אונליין. התלמידים מקבלים גישה למערך וידאו שבו הם יכולים לתרגל את החומר הנלמד. כיתות הלימוד הן קטנות במיוחד (בין 9 - 18 תלמידים) כדי לאפשר לתלמידים לקבל יחס אישי. שיטות הלימוד מותאמות במיוחד לתלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב.


כמו כן, נכלל בקורס מערך מנטורינג שבו מסייעים "ללמוד כיצד ללמוד", ועוזרים לתלמידים לפתח אסטרטגיות למידה שאותן ניתן ליישם גם אחרי הקורס במהלך הלימודים האקדמיים.

 

סגל הוראה


המדריכים בקורס הם בעלי ניסיון בהכנת תלמידים לקראת הפסיכומטרי. כמו כן, במוסד הלימוד צוות יועצים הכולל פסיכולוגים, מומחים לאסטרטגיות טכנולוגיות, יועצים תעסוקתיים, מומחים בהפרעות קשב ועוד. הם מסייעים לתלמידים במהלך הקורס וכן עוזרים בהכוונה להמשך הדרך אחרי הפסיכומטרי.

 

על מוסד הלימוד


"זינוק" הוא בית ספר להכנה לפסיכומטרי. במוסד הלימוד מקנים לתלמידים מגוון עזרים כדי לסייע להם לממש את הפוטנציאל האישי, לצד ההכנה לבחינה בקורס מקבלים גם עזרה בקבלת קצבת ביטוח לאומי אשר מיועדת לסטודנטים עם לקויות למידה וכוללת סיוע בשכר לימוד ושכר דירה, קצבת שיקום ושירותים נוספים. כמו כן ניתן הכוון לימודי לקראת הלימודים האקדמיים.

 

המשך לימודים


לאחר תוום הקורס ניתן לגשת לפסיכומטרי בהתאם למועדים השונים לאורך השנה. יש לציין כי הציון בבחינה הוא רק אחד המרכיבים הנדרשים לצורך קבלה ללימודים אקדמיים לתואר ראשון. תנאי הקבלה משתנים ממסלול למסלול וכך גם רף הציונים הנדרש. כמו כן במוסדות שמים דגש על הציונים בתעודת הבגרות, ובמקצועות כמותיים והנדסיים גם על ההישגים במתמטיקה ומקצועות ריאליים נוספים.

למידע נוסף לחצו: זינוק פסיכומטרי